Šta je novo?

Banka Intesa

Укратко,банка вам је учинила услугу:)
 
Ja sam danas pustio uplatu na svoj racun u mobi banci u 17:10, i novac je legao za 5 minuta na racun.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Danas plaćao porez na 840 i za neke transakcije mi je stigla poruka da će nalog biti realizovan narednog radnog dana, ako na računu bude sredstava, a za neke nisam dobio SMS.
 
Da li postoji nacin da se podigne novac u eurima sa deviznog racuna pravog lica?
Ne bih hteo da konvertujem iznos u dinare pa da prenosim na licni dinarski, pa opet da konvertujem u eur na licni devizni? Da li postoji manje zaobilazan put :D?
 
Da li postoji nacin da se podigne novac u eurima sa deviznog racuna pravog lica?
Ne bih hteo da konvertujem iznos u dinare pa da prenosim na licni dinarski, pa opet da konvertujem u eur na licni devizni? Da li postoji manje zaobilazan put :D?

Valjda samo kao akontacija za sluzbeni put. Bez provizije za preduzetnike na salteru. Popunis NALOG ZA DEVIZNO PLAĆANJE / PRENOS U ZEMLJI. To kod licnog bankara, tj onih koji rade kao savetnici za mali biznis i ne moze u svakoj expozituri pa pozovi i pitaj https://www.bancaintesa.rs/upload/Mali_Biznis_kontakt_informacije.xlsx


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mene juce zvao licni bankar, video propusten poziv. Zvao nakon sat vremena da proverim zasto me je zvala, nema pojma, ne seca se...
 
Mozda bio pijan, pa zvao sve korisnike [emoji3]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nisam siguran da li sam ja nešto pogrešio ili Online servis brljavi.
Naime primetio sam, ali tek posle izvršenog plaćanja, da su mi neki iznosi (ne svi) zaokruženi na prvu decimalu (npr. 100,53 na 100,50 ili 100,58 na 100,60). Molio bih one koji koriste ovaj servis za plaćanje da obrate pažnju pa da urgiramo ako je to slučaj, mada sam im ja već poslao mail.
 
Ja sam malopre dao dva naloga za plaćanje ali su oba "na eekanju", da, zaboravili su kako se piše "č".


Pitanje, dali je moguće preimenovati račune u aplikaciji na telefonu?
Dodeliti im neki opisni naziv, kao što je to moguće učiniti na ebankingu!
 
Da li još neko ima na dinarskom računu, na kome je i kartica Visa Inspire, stavke koje se zovu: Kupovina (SA3342FG-FFAS2234-AWFAFS23-9387HH2GH) ?

Ja imam 5 tih stavki i nemam pojma niti šta je to niti kada sam to platio.
 
Danas plaćao porez na 840 i za neke transakcije mi je stigla poruka da će nalog biti realizovan narednog radnog dana, ako na računu bude sredstava, a za neke nisam dobio SMS.

Transakcije za koje nisam dobio SMS su na e-bank saldirane 13.11 uveče, a na proeskoj se vide kao 14.11.
Transkacje za koje sam dobio poruke se na e-bank vide kao 14.11, a na poreskoj još uvek nisu saldirane.

U SMS porukama su se pozvali na neke brojeve transakcija, ali su na listi plaćanja drugačiji brojevi i piše "Bezgotovinski prenos u RSD".

Izgleda da je bilo bolje da su zatvorili na 7 dana i to uradili kako je trebalo, ali kako to objasniti narodu.
 
Da li još neko ima na dinarskom računu, na kome je i kartica Visa Inspire, stavke koje se zovu: Kupovina (SA3342FG-FFAS2234-AWFAFS23-9387HH2GH) ?

Ja imam 5 tih stavki i nemam pojma niti šta je to niti kada sam to platio.

Pa sad posle unapredjenja se ne vidi mesto transakcije. Mene se doduse nekad pojavi pa nekad nestane ali samo za one koje su rezervisane.
 
Pa sad posle unapredjenja se ne vidi mesto transakcije. Mene se doduse nekad pojavi pa nekad nestane ali samo za one koje su rezervisane.

Ma ajde da je to, nego što mi se iznosi ne slažu. Znam da nigde nisam plaćao 142 din. karticom, kao primer jedne od tih transakcija.

EDIT: Auuuu sad im sistem ne radi. Samo crvene error poruke na engleskom.

EDIT 2:

Sad radi... ali postaje još luđe!

Sad imam UPLATU stavku koja se zove KUPOVINA 192,38. Ovo je težak zez. Ni poslednji priliv od plate nije uračunat u prikazu stavki a jeste u ukupnoj sumi na računu... Nemam više komentara.
 
Poslednja izmena:
i ja imam 2 transakcije za koje ne mogu da se setim. Moguce da sam nesto placao ali se ne secam. Samo me zanima koliko ce im trebati da dovedu sistem u red. Secam se prosle godine kad su menjali ono za kartice vise od 2 meseca je bio problem! Inace u filijalama pakao! Sistem spor.... da mi uruce reizdatu karticu preko 20 min! Od kad sam dosao na red! + cekanje!
 
Meni legla neka uplata malopre, ne vidim čak ni ko je uplatio. Neverovatno.
 
U filijale bolje ne ići kome nije hitno, katastrofa je gde god.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Imam 2 devizna racuna, jedan vezan za electron, a drugi za internet karticu, koristim ih za online kupovinu.
Sada sa jednog na drugi i obrnuto, mogu da prebacujem samo "cele" iznose , tipa 1e, 2e, 5e, 10e, cim je iznos 2.05e, 5.56e, 0.11e izbaci ovo: Dogodila se greška ! (Err_95626).
 
koristiš tačku ili zarez?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
To sam prvo probao.:)
Svejedno je sta otkucam, uvek ista greska...
 
Jb*t, sistem u raspadu.... Meseci će biti potrebni da sve legne
 
Poslednja izmena:
Imam 7 stavki Kupovina [kod od brojeva i slova] gde mi je skinuto od po 200 din. pa do 1500 din. i jednu KUPOVINA gde mi je dodato 192. din. Jedva čekam da čujem genijalno objašnjenje za to.
 
Meni za platu stoji "interna plaćanja". Genijalno.

Možda tvoj poslodavac ima račun u Intesi, pa je zato interni. Zapravo mi je to jedina logična stvar od svega što su ljudi naveli da im se dešava.
 
Rade li vam online plaćanja? Visa classic već par sati na različitim sajtovima sve odbijeno
 
Možda tvoj poslodavac ima račun u Intesi, pa je zato interni. Zapravo mi je to jedina logična stvar od svega što su ljudi naveli da im se dešava.
Tako je, imaju račun.
Pre ovog unapređenja sistema, za svaku uplatu sam imao od koga je. Ovo sada je haos. Šta meni znači da li je neka uplata/isplata interna ili eksterna? To je stvar banke. Meni je bitnije da znam od koga je uplata.
 
Ja se nadam da je to samo privremeno, potpuno besmisleno da ostane tako.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno