Šta je novo?

Banka Intesa

Lol, dobih danas email o novim uslugama, rekoh daj da proverim, odem, podesim limit, izaberem da sačuva i naravno... stvar ne funkcioniše :D kakvi su ovo šarlatani hbt :d

Presmešni su, nisam ni čitao mejl, nek odleži 2-3 meseca dok ne srede.
Ja već nekoliko meseci ne mogu da obrišem stari šablon za plaćanje, tako da nikako ne očekujem da im nešto kompleksnije radi...
 
ako moze neko da me uputi sta je najvaznije oko kupovine na rate preko amex blue i mastercarda ,kapiram da je najbitnije na vreme prebacivanje sa svog racuna stredstva na ove kartice radi naplate??
 
Apsolutno, prebaci do svakog 10. u mesecu sredstva po izvodu koji dobiješ na mail, i glava nema da te boli.

I nikako ne diži keš sa kartica na bankomatima!

Možeš i da kupiš nešto u toku meseca, pa da prebaciš sredstva u punom iznosu od 1. do 10. sledećeg meseca, kada stigne izvod, i to je ok.
 
ako moze neko da me uputi sta je najvaznije oko kupovine na rate preko amex blue i mastercarda ,kapiram da je najbitnije na vreme prebacivanje sa svog racuna stredstva na ove kartice radi naplate??

Verovatno imas HIT tekuci racun. Ako placas AMEX-om na dve i vise rata, onda ne moras da brines nista, jer ce ti svakog 15. u mesecu biti prebacen iznos rate sa tekuceg racuna na AMEX karticu.

Kod Mastercarda moras sam da prebacis 10. u mesecu ceo iznos rate. Ako ne uradis tako prebacice ti sa tekuceg racuna samo 5% od vrednosti rate, a na ostatak ti zaracunati kamatu. Zato, ja gde mogu da biram, placam AMEX-om i ne mislim.
 
Poslednja izmena:
I za MC moze da se podesi da skida ceo iznos zaduzenja 10., ali mora da se trazi u banci.
 
Znam da moze, ali ovo je po defaultu. Tako im i pise na primerima na sajtu.
 
da imam HIT tekuci racun... hvala na sugestijama ,nisam znao da se na Amex automatski prebacuje iznos za ratu
 
Zbog čega da se ne diže keš sa MC / Amex kartice na bankomatu? Provizija ili neki drugi razlog?

Sent from my Nexus 5X
 
Juče sam prebacio novac preko paypal.com upisivanjem maila adrese primaoca i na PP računu sam imao veći deo novca, a razliku je povukao sa Visa Internet kartice. Zaduženje kartice mi je skoro 11% veće od iznosa koji je skinut sa kartice. Doći će to na svoje, ali me sada interesuje da li se to nešto menjalo u politici banke (zar nije bilo 6%?) Ili je PP povukao nešto više novca, mada mi je stigao mail sa potvrdom da je prebačen tačan iznos, s tim što je prikazano deo sa PP u EUR, a deo sa Visa u RSD.
 
Zeznuo si se ako si video dinare na PP-u igde :(
Mora konverzija da se iskljuci.
 
Jel vam radi online banking?
 
Da li vam radi intesa online i visa internet kartica?

Ne mogu da pristupim nalogu, izbacuje gresku.
 
Radi normalno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Odjednom ne radi prijava na Online Banking, da li jos neko dobija ovu poruku:

Greška
Korisnički nalog je blokiran, molimo Vas kontaktirajte s našom podrškom: 011/310 88 88. (Err_96022)
 
da i ja sam isto dobio tu gresku kod online banca intes
 
Pozdrav svima,

Online mi radi bez problema :)

Pitanje,
Istice mi Visa Elektron in Intese 28.02.2019

Da li oni reizdaju karticu automatski ili moram podneti zahtev ako neko zna?

Inace kartica je aktivna i koristi se
Hvala svima
 
Reizdaju automatski ali ih bolje cimni na call centar tamo nedelju dve pre isteka da vidiš kad će poslati novu u tvoju filijalu.
 
Sada radi eBanking.
 
posto sam kupio tel na rate amex blue karticom ,danas mi stigne poruka od banke:
kartica ******** stanje za februar 1996,66rsd . Min iznos za uplatu: 1996,66 rsd . Rok 15.03.2019 - Jel ce sam iznos da legne,kao sto sam procitao negde,ili moram rucno da prebacim trazeni iznos ??
 
danas je obracun pa te obaveste koliko si dužan, a na dan naplate će te obavestiti koliko su ti skinuli sa računa [emoji28]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
znaci ne moram sa glavnog racuna da prebacujem ratu na amex bl??
 
Ako ti neko ne odgovori u skorijih sat-dva, prosetaj zadnjih desetak strana...
nesto je bilo atipicno za Amex i naplate, pa bolje proveri!
 
Ali ako platis rucno i iznos koji je veci od tog minimalnog manja je kamata.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno