Šta je novo?

Banka Intesa

Znam za to, nisam se lepo izrazio. Mislio sam na putno osiguranje. Cini mi se da je neko ovde pisao da mu je pokriven trosak od preko 10k eur u inostranstvu prilikom povrede na skijanju
 
Putno osiguranje samo ako uzmes i American Green.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Amex green uz depozit 200 din mesecno.

Pokrili su mi jednu posetu doktoru u USA racun je bio skoro 3000$. Nisam nista morao da platim
 
Totalno su unakazili intesa mobi aplikaciju pa mi tako ni u jednom šablonu za plaćanje ne stoji prava adresa već stoji Beograd-Voždovac a za grad ispod stoji Beograd-Čukarica (?) tako da svaki put i za svako plaćanje moram da unosim ručno i ponovo adresu i grad/opštinu.

Što je najgore kad uđem u šablon putem intesaonline tamo sve stoji kako treba a opcija sačuvaj ne čuva promene za ta dva podatka!
 
Zašto ne ostaviš tako kako je? Ionako je to potpuno besmislena informacija za elektronsko plaćanje u 21-om veku.
Pozdrav
 
E to mi je trebalo, hvala svima
 
Osiguranje pokriva tebe, suprugu, i maloletnu decu, kada putuju sa tobom.
Ja na svakom putovanju bar jednom provučem tu karticu(inače ne bih, koristim druge). Nisam siguran da je to obavezno, ali svakako ne može da škodi.
 
Zašto ne ostaviš tako kako je? Ionako je to potpuno besmislena informacija za elektronsko plaćanje u 21-om veku.
Pozdrav
Nije da je baš potrebna informacija ali iritira kad vidiš da jednu tako jednostavnu stvar (u odnosu na druge stvari) ne mogu da naprave da radi kao treba.
 
Danas sam preuzeo Dina karticu sa cipom, pre toga je bila samo sa magnetnom trakom, i bila je zelene boje, sada je narandzasta.
Mozda nekom bude od koristi info, ako nije pisano ranije.

Sent from my Redmi 8A using Tapatalk
 
Sta se radi kad blokiram PIN? Ne mogu da se setim jel mora da se ide u filijalu? Ili mogu online? I koliko se ceka?

Čini mi se da može na bankomatu da se uradi deblokada pina. Ali to ako znaš pin.

Ako ne znaš, u filijalu da ti kažu pin (nedelju dve traje), pa opet na bankomat za deblokadu.
 
Danas sam preuzeo Dina karticu sa cipom, pre toga je bila samo sa magnetnom trakom, i bila je zelene boje, sada je narandzasta.
Mozda nekom bude od koristi info, ako nije pisano ranije.

Sent from my Redmi 8A using Tapatalk

Ovo je lepa vest. Sad još da ubace i neko beskontaktno plaćanje.
 
Mani su u Oktobru poslali obaveštenje da me Dina čeka u expozituri, nikad nisam otišao po nju...
 
Meni skoro, ali svakako neću otići po nju

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Шта ми је повољније за плаћање у Босни, Visa Inspire или Visa Classic Debit?
У Босни си КМ, на првој картици су динари а на другој еури.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ne razumem kolika je provizija za podizanje evra sa racuna??? 0% ili 0,3% ili 0,3% a najviše do 16000 din?
 
Podizanje na koji način?
 
Kakva crna provizija. 0%, veće sume moraju da se najave, za neoročenu štednju.
 
Kakva crna provizija. 0%, veće sume moraju da se najave, za neoročenu štednju.

I ja sam mislio tako, a mami trazili 0,3%, videcu danas da li su i uzeli. Reko mozda zavisi od tipa naloga: hit, obican...?

 
Poslednja izmena:
Podizanje je 0%, trosak je ukoliko uplacujes na neki racun koji nije tvoj ili nemas ovlascenje. Bar je do skoro bilo tako.

Gesendet von meinem SM-T580 mit Tapatalk
 
Koji moze da bude razlog da kada hocu sa tatinog racuna da prebacim novac na svoj preko intesa online, kad ukucam onaj kod za prebacivanje (pred kraj transakcije) izadje poruka "racun je blokiran"? Koji racun, moj ili njegov?

Huawei P30
 
Podizanje je 0%, trosak je ukoliko uplacujes na neki racun koji nije tvoj ili nemas ovlascenje. Bar je do skoro bilo tako.

U pravu ste nema troska za dizanje evra.

0,3 Trosak je kad se prebacuje na drugi racun i izgleda ne moze tek tako da se prebaci, već treba neksto priloziti?
 
Koji moze da bude razlog da kada hocu sa tatinog racuna da prebacim novac na svoj preko intesa online, kad ukucam onaj kod za prebacivanje (pred kraj transakcije) izadje poruka "racun je blokiran"? Koji racun, moj ili njegov?

Huawei P30

Probao si da prebaciš dinare ili stranu valutu?
Ako je ovo drugo, to je ovo o čemu pišemo prethodnih 10ak poruka.
 
Dinare. Radim to svakog meseca. Posto tata ne zna da koristi mobi app, a ja mu placam racune... On ukuca broj u mobi app a ja verifikujem preko browsera i prebacim pare....

Huawei P30
 
Nazad
Vrh Dno