Šta je novo?

Banka Intesa

Ugasili klincu u Intesa banci račun jer više nemaju studenski račun ,samo tako bez upozorenja .U kojoj banci ima najeftinije održavanje računa za studente ili one koji su nezaposleni?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Razmisli i o MTS banci. Održavanje je 100 rsd mesečno ali može da podiže novac na bilo kom bankomatu bez provizije, što može biti krajnje zgodno.
 
I nema troškova održavanja u mesecima u kojima nema transakcija.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
OTP FLUO je top za studente. Dobija se MasterCard debit koja je generalno bolja od Visa kartice jer imaš masu nekih pogodnosti i popusta ako plaćaš njom a uz to OTP podržava i Apple Pay pa eto i to nije loše. Moja preporuka za studente je OTP FLUO.
 
Komercijalnu ste zaboravili.
 
Koliko je dana potrebno da banka proknjiži uplatu sa računa koji se koristi za internet karticu?
Imam neuspelu mesečnu pretplatu na neki servis jer njima još nisu legle pare iako su skinute sa računa i vode se pod "Nedospele obaveze".
Pretpostavljam da je to rezervisan novac za uplatu koji servisu nije legao jer ga banka nije još uvek "pustila".
 
Njima su odmah dostupne, a to sto su “nedospele” je samo prema tebi - rezervisano, ali jos nije finalno proknizeno.
 
Opet mi je iz čista mira pukao wave2pay posle nekih mesec-dva funkcionisanja, kada sam ga "opravio" reinstalacijom i reaktivacijom preko online portala.

"Došlo je do problema. Molimo pokušajte kasnije".

To je to, nemam više živaca da svakih mesec dana reinstaliram aplikaciju, odustajem.
 
Intesa nema sms obavestenja o transakcijama po debitnoj kartici ili ja ne citam dobro?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja na debitnu Visu dobijem poruku samo kad dobijem platu tj uplatu na račun.
 
Poslednja izmena:
Komercijalnu ste zaboravili.

i unicredit, ja sam u kombank, ali bolji paket - mana studentskog u kombank je sto od skoro za osnovnu debitnu daju SAMO dinu(ne moze dina+visa/master), dok je ranije bila visa...
dobra strana je da se dobija visa one & only za internet placanja, a moze da se koristi i na pos i bankomatima...
 
Poslednja izmena:
Ja na debitnu Visu dobijem poruku samo kad dobijem platu tj uplatu na račun.

Rekao bi samo platu a ne bilo koju uplatu. Ja sebi prebacio neke pare , nisam dobio nikakvo obavestenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobija se za sve uplate, međutim na online bankingu imaš opciju da podesiš do koje sume te obaveštava.
 
Mislis na e banking? To nisam aktivirao, samo m banking.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Po defaultu bi trebalo za sve uplate da ti stize SMS. Bar je meni tako, cak i kad prebacujem sa nekog drugog racuna na tekuci.
 
Rekao bi samo platu a ne bilo koju uplatu. Ja sebi prebacio neke pare , nisam dobio nikakvo obavestenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odakle si prebacio pare?
Ako si iz druga banke prebacio treba da ti stigne sms. Uglavnom, idi u banku i reci da na salteru da ti provere koliki ti je limit za sms, to moze da se namesti. Meni SMS godinama nine radio sve dok nisam naleteo na nekoga ko zna posao i lik mi pomeri limit na 50 ili 500din za priliv i sve preko te cifre me obavestava uredno od tada.

Tapatalk from Poco loco
 
Iz druge banke, sa svog racuna. Moracu ih pitati kad budem otisao da podignem kartice.

Jos jedna stvar, ne vidi mi se devizni racun u aplikaciji. To ce doci kad podignem karticu ili treba i za to da ih cimam?

Uzeo sam Intesa Hit paket.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene je izgleda limit do 1000 din. jer mi sve ispod te cifre ne stize sms.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
to je kod svih u intesi...
 
To sad mora cekati da dobijem prvo ove koje me sleduju pa tek onda da trazim i tu, pretpostavljam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Opet mi je iz čista mira pukao wave2pay posle nekih mesec-dva funkcionisanja, kada sam ga "opravio" reinstalacijom i reaktivacijom preko online portala.

"Došlo je do problema. Molimo pokušajte kasnije".

To je to, nemam više živaca da svakih mesec dana reinstaliram aplikaciju, odustajem.
Ja reinstaliram aplikaciju svakih par dana, to je katastrofa kako odjednom prestane da radi, a prešao sam na android i zbog wave2pay. Razmišljam da se vratim na iphone i instaliram apple pay.
 
To sad mora cekati da dobijem prvo ove koje me sleduju pa tek onda da trazim i tu, pretpostavljam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne moras da cekas mozes odmah da im trazis.

Od kada otvoris racun i/ili preuzmes karticu u roku od 24h ce se pojaviti na eBank. Bar je tako bilo pre upgrade
 
Ko nema u glavi ,ima u nogama. Bio opet veceras da otvorim racun ali devizni. Bio sam ubedjen da je pisao da je i to u Hit paketu. Kazu da to prestalo oko 2019g, sad je to posebna usluga koja se ne naplacuje. Kartica stize za 2,3 nedelje, kao i dinarska.

Bar sam zavrsio sto je do mene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno