Šta je novo?

Tesla TV problem

borriello22

Cenjen
Učlanjen(a)
16.09.2013
Poruke
228
Poena
170
Laptop mi je povezan sa TV-om hdmi kablom, i desava se da se, dok gledam film npr, TV sam od sebe ugasi. Dok gledam kablovsku tv, to se nikad ne desava, dakle samo dok je na hdmi output-u. Da li je moguce da je problem do hdmi kabla, ili je do TV-a?
 
Da li se gasi posle tačno određenog vremena ili nema pravila? Da nije uključena neka ušteda energije?
 
Meni se recimo desi kad mi je povezan komp sa Philips tv-om isto preko hdmi, kad gledam film da se slika na sec izgubi i pojavi, kao da se resetuje tv i to traje sekundu, zacrni ekran i pojavi se slika. Kod mene nema pravila, nekad se desi 2, 3 puta u toku filma, nekad ni jednom.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nema pravila, nije ukljucena usteda energije. Desava se da se ne gasi uopste 2, 3 sata, a evo malopre se ugasio posle pola sata, i onda ponovo na svakih 15 minuta.
Zamrzne se slika na sekund, dve, cuje se neki zvuk, kao da zakrci na bas kratko - i ugasi se.


p.s. i mali "rant" o Tesli - totalno je krs marka, slika mi je gora nego na Samsungu starom 7 godina, plus evo i ovaj problem. Da ga nisam dobio na poklon, mislim da bih se bas nervirao :d
 
Salji na garanciju ako jos uvek imas. Ja sam uzeo isto teslu i nisam nesto odusevljen


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja recimo vec tri godine imam Teslu od 50inca i prezadovoljan sam. D3i i Kodi su na njemu non stop.
 
Evo upravo se ugasio dok sam gledao kablovsku, nakon otprilike 2, 2 i po sata. Znaci nije do hdmi-ja. U ponedeljak cu ga odneti u servis...
 
Da javim, servis je odradjen za dan (pohvale za CT), "uredjaj je resetovan u servisnom modu", od tada radi ok, nije se gasio.

Ja recimo vec tri godine imam Teslu od 50inca i prezadovoljan sam. D3i i Kodi su na njemu non stop.
Zapravo se ne zalim na kvalitet slike kada je povezan sa hdmi kablom - filmovi i serije imaju super sliku, ali je na digitalnoj kablovskoj mnogo losija nego na drugom TVu u kuci.
 
Neka prepruka za neke mini zvucnike koji bi radili na usb 2.0?
Prosto neverovatno kako loš zvuk ima. Ponekad imam osecaj da tranzistor daje lepši i prirodniji zvuk od Tesle.
A tek slika na t2 ili s2 u sd formatu........
 
Koju aplikaciju za IR remote na telefonu koristite, a da prepoznaje Teslu?
 
Koju aplikaciju za IR remote na telefonu koristite, a da prepoznaje Teslu?
Мени на Mi A2 препознао као скајворт први са списка.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno