Šta je novo?

Kupovina polovne maticne ploce za laptop

djurik

Poštovan
Učlanjen(a)
18.08.2017
Poruke
67
Poena
59
Gde mogu kupiti polovnu maticnu plocu za HP Pavilion dv7 7020ec? Na kupujem prodajem ne mogu da nadjem za odgovarajuci model.
 
Imaš na Aliexpress za 65$ + dažbine novu, ako ti se isplati da toliko izdvojiš za nju. Čak i da nađeš polovnu na oglasima, neće biti mnogo jeftinija, a ko zna koliko je akana i da li je već popravljana.
 
Rastavi laptop, rasprodaj delove sve sto mozes i skupljaj pare za novo. To se nikad ne isplati...
 
Imaš na Aliexpress za 65$ + dažbine novu, ako ti se isplati da toliko izdvojiš za nju. Čak i da nađeš polovnu na oglasima, neće biti mnogo jeftinija, a ko zna koliko je akana i da li je već popravljana.

Nasao sam i ja na aliexpress tu maticnu plocu, medjutim pise i tamo da je koriscena. Ne verujem da cu negde uopste naci novu za te pare. I ako porucim sa aliexpressa carina ce biti jos par hiljada.
 
Problem je taj sto nije moj laptop, zeleo bih da ga popravim, mada ako ne uspem morace da ide na delove.
 
Da li moze negde da se kupi nova maticna ploca? Na primer kod HP ovlascenog servisa.
 
Ako nije mnogo star laptop (više od 4 godine), može. Nema se na stanju, već se dobavlja iz Evrope sa uplatom avansa ovlašćenom servisu od 80% cene ploče. A sama cena je... pa priča za sebe. Za one najkrš laptopove od po 25-30k dinara što su se prodavali po Metrou su tražili od 24 do 35k dinara (naravno, uz avans).

Pa ti izvuci iz ovoga šta hoćeš...
 
Nazad
Vrh Dno