Šta je novo?

HTC U Ultra

Sve je vec receno.Dobar dizajn(kako kome),super cena trenutno.Zvuk odlican.
Baterija slabija al da se preziveti.Telefon ima staklena ledja logicno je da se greje ali sam od sebe i iz cista mira nikad.
Sot racunaj 4 sata prosek do 5 plafon.Proveri koju verziju bi kupio posto se na KP valjaju eu modeli koji su single sim.
Ako te zanima jos nesto pitaj :)

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sve je vec receno.Dobar dizajn(kako kome),super cena trenutno.Zvuk odlican.
Baterija slabija al da se preziveti.Telefon ima staklena ledja logicno je da se greje ali sam od sebe i iz cista mira nikad.
Sot racunaj 4 sata prosek do 5 plafon.Proveri koju verziju bi kupio posto se na KP valjaju eu modeli koji su single sim.
Ako te zanima jos nesto pitaj :)

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk

Ok.Kupio bih ga u Austriji tako da ce sigurno biti single sim.Ne treba mi dual.Sto se tice zagrevanja,da li je to granicama normalnog ili ide i preko toga?Kakva je slusalica?Kako se cuje sagovornik?
 
Sve je ok normalno se cuje.
Ma u granicama normale kad se potera neka igra il slicno al se brzo i ohladi.Bude vise topao.
Ne znam gde si to procitao al mislim da preteruju.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Ok.Reci mi jos samo za bateriju.Da li si skroz potrosio fabricku napunjenost dok se telefon nije ugasio pa ga onda punio onako ugasenog ili si to drugacije odradio.Kako je najbolje?Znam da nema potrebe za formatiranjem ali me zanima to prvo praznjenje i punjenje baterije.Kako je najbolje to odraditi.I da li je dobro da predjem na Oreo ili da ostavim ovaj koji je na njemu?Da se ne zeznem sa Oreom.Nesto se zale,pogotovu na bateriju.
 
Koristio najnormalnije. :)
Sto se tice orea ako te ne smara da se updateujes ostani na nougatu.Ima nekih bugova sa potrosnjom bat koliko vidim.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Telefon je flagship u svakom smislu.
Na poslu imam nexuse, s9, s6, i ne bih menjao HTC za ove nikada.
Kamera je ista kao na pixelu plus ima stabilizaciju.
Dok se ne pojavi neki bolji tel sa osetno boljom kamerom, služiće...
Gledam sada da nađem onaj HTC pack, za normalnu cenu.
Ide powerbank, 3. 5mm adapter sa dacom i flip case.
Mislim da je bio 60 dolara u hk, ali ga više nema...


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk

Sta si uradio u vezi dodatne opreme?Da li si kupovao nesto?Ako jesi posalji mi linkove.Uzimam ovaj telefon u ove dane pa hocu da ga skroz opremim.Konacno sam prelomio.Stvarno nema nista bolje za taj novac.A izgleda da i nece biti.
 
Od opreme sam uzeo samo nillkin case
7 dolara na ebay u.
I jedan type c na 3.5mm adapter, koji je koštao oko 4 dolara :D



Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Nije tu covek nacisto sta da radi sa caseom,ja koristio onaj iz paketa providni,u njemu se koliko toliko vidi lepota plave boje ali se grebe nenormalno,dobio beli nilkin meto ga u to,*mjau**mjau**mjau* izgubio lepotu boje dobio bolju zastitu i grip,a taj beli nilkin je pocrveneo po coskovima posle nedelju dana koriscenja,ribao sam ga "zicanom" cetkom pre prodaje i nemoz skinuti,za lepotu staklo napred gola ledja,ali onda kao oprezno kao na jajima
 
Pa uzmite onda foliju za zadnje staklo i gotovo. Ja sam koristio jedno vreme na MN3.

P. S. Postavite neke slike u nocnim uslovima stock kamerom interesuje me bas kakva je na Oreu. MIUI pegla dosta kameru sad ali i dalje u nocnim uslovima nista. Preko dana su dogurali skoro na hvalitet GCam-a.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno