Šta je novo?

HTC U Ultra

Da budem iskren nisam.Ako nije problem sherujte koji build bi trebalo da se instalira sa kojim settingsima pa cu rado probati :)
Preko cega bi bilo zgodno uploadovati slike zbog tapatalk kompresije?

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Cudi me da je takva kamera bas su je nahvalili. Vecinom koristimo Flickr. Daj jos neke utiske o telefonu, uporedi malo bas me zanima.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Imam par slika od LG V20 na gdrive tako da cu za vikend uploadovati a i par sto sam slikao sa ultrom.
Oko baterije mislim da nisu pogresili realno je sot oko 4-5 sati ali ga Quick Charge spasava :)
Za sada sam zaista zadovoljan.
Ekran nema bleedova kao sto su govorili na review-ima.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dobar senzor, trebalo bi da izvlači bolje fotke, ne verujem da im je postprocessing bolji od LG-a.
Uz gcam treba da kida svakako

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni su ove slike sto si okacio ekstra. Pogotovu ova nocna.

Kako se boris sa velicinom telefona ?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Pazljivo :D :D :D Pogotovo sto je staklen.
Ali u principu mi nije problem uopste.Period privikavanja je bio minimalan posto je jedva malo veci od V20.I gledao sam da uzmem nesto slicno njemu.
Jedini problem na koji jos uvek se pomalo navikavam za sad su fingerprint I ti tasteri dole.Nisu lagali ljudi kad su rekli da su malo preblizu ivice.Ali kontam kad se jos malo priviknem bice I to ok.Omakne mi se jos uvek ponekad prstom da trazim fingerprint nazad :D
 
Poslednja izmena:
Da li si dobio oreo i kakva je situacija sa baterijom, ako jesi? Inače kako si zadovoljan telefonom posle malo dužeg korišćenja?

Sent from my R1 HD using Tapatalk
 
Na srecu(zalost) nisam jos.Update je pauziran al ce biti kad srede bugove.
Generalno sam zadovoljan bez nekih primedbi.Telefon je fluidan nisam primetio neke bugove.Baterija sa mojim koriscenjem(sat-sat i po muzike,dosta telegrama,pola sata sat Heroes Evolved,tu i tamo poneka slicica i citanja vesti na netu sastavi lagano 14 sati tj radni dan.
Licno mislim da su negativni reviewovi malo preterani i vise bili fokusirsni na cenu koju je imao u startu.
Za ovu cenu zaista fantastican telefon.Inace u Mediamarktu u DE je na akciji 220e [emoji23]

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Pa video sam cenu pa te zato i pitam :-D. Svrbi me već mesecima mada sada nema plavi :-(

Sent from my R1 HD using Tapatalk
 
Ja sam i uzeo crni namerno :)Ionako mora u case.Za tu cenu mislim da je best buy definitivno.Ja sam ga uzeo kod ovih domacih "madjara" za 270 pa sam zadovoljan.Po imei vidim da je takodje iz DE.Eventualno vodi racuna ako ti treba da su verovao ili ne Single Sim modeli za EU.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Stigao update konacno :)
Za sada bez nekih vidljivih bugova.
7a39037ce81443b2d649ee6f120f357a.jpg


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Kako to se cini baterija ? Napisi neki utisak posle ovog duzeg koriscenja.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Koliko para ako nije tajna ? Ljudi postavite neke slike Bas me interesuje kakva he kamera, trebala bi da bude jedna od najboljih.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Rano je govoriti za bilo sta.Ali mi ovi pocetni procenti mnogo duze traju.obicno sam u ovo doba dana na 70ak% svojom upptrebom.Danas na 90%Doduse preskocio sam google updates i sve ostalo sto ide posle reseta mozda je i tu pre bio neki drain.Fluidnost je ista.Sem malo sminke realno ne primetim nista revolucionarno

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
265 a imas ga i za 260 sve vakum iz nemacke,
drugar uzeo beli pre dve nedelje i prezadovoljan je.
 
Bogme za tu lovu nema bolje.Sve da mu se oprosti xD

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Rano je govoriti za bilo sta.Ali mi ovi pocetni procenti mnogo duze traju.obicno sam u ovo doba dana na 70ak% svojom upptrebom.Danas na 90%Doduse preskocio sam google updates i sve ostalo sto ide posle reseta mozda je i tu pre bio neki drain.Fluidnost je ista.Sem malo sminke realno ne primetim nista revolucionarno

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Pozz, ja sam onaj coketov prezadovoljni drugar sa belim. Posle update-a nisam bas najsrecniji sa baterijom, izguram izmedju 3ipo i 4 sota, pa na punjac...oko 13h popodne [emoji23]
Ne znam da li da uradim hard reset, mozda dodje sebi..i da li uopste to utice na bilo sta??! Inace retko imam priliku da ga punim kod kuce, punim sa punjacem iz paketa, ali na pretvarac 24v-220v.
Oreo je mama baj d vej, sada je kompletan(po meni) ...dao mu je sve sto je falilo JAKO.

Sent from my HTC_U-1u using Tapatalk
 
Pozz, ja sam onaj coketov prezadovoljni drugar sa belim. Posle update-a nisam bas najsrecniji sa baterijom, izguram izmedju 3ipo i 4 sota, pa na punjac...oko 13h popodne [emoji23]
Ne znam da li da uradim hard reset, mozda dodje sebi..i da li uopste to utice na bilo sta??! Inace retko imam priliku da ga punim kod kuce, punim sa punjacem iz paketa, ali na pretvarac 24v-220v.
Oreo je mama baj d vej, sada je kompletan(po meni) ...dao mu je sve sto je falilo JAKO.

Sent from my HTC_U-1u using Tapatalk
Da li je telefon dual sim, ili nije ?
Moze li preporuka za prodavca na kp, porucio bih i ja (boja nije bitna, samo da nije lila) ?
Sta sve dolazi u kutiji ?
Hvala
 
Tjah to nam je to 4-4.5-5 sata SOT plafon.Probaj mozda ti pomogne :).Ne moze on kanda vise od toga xD

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Preko Smiljane sa KP sam uzeo par tel sve proslo regularno.Sad vidim da ima u ponudi Ultru dual.Mada i ovaj moj je tvrdio pa posle bilo ups :)Modeli koji se zavrsavaju na 100 su single a 200 dual sim.Mada kad ubacis 2 kartice prikaze mrezu na drugoj ali precrtanu.Mada kad to nije niko do sad provalio...
 
Poslednja izmena:
Odlicno ako moze toliko. Sada na p9 lite imam oko 4h, 4:30
Tako da nece biti pad u autonomiji...
Narucih primerak, videcemo da li ce stici :)
Nema niko na stanju, pa se čeka...
Na to nisam racunao :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nema i ja sam cekao par dana,sve rasprodali :)
Mogu da napravim neku paralelu sa v20 koji sam do skoro imao,v20 ima funkcionalniji drugi displej u smislu da olaksava multitasking izbacivanjem ikonica aplikacija koje koristis pa mozes da se lakse prebacujes sa jedne na drugu i malo je manji fon od ultre i to je to,sve ostalo ultra pogotovo zvuk preko zvucnika i video zapis,na papiru v20 jaca baterija ali su u sustini iste 4 - 5 sati sota.
Sto se tice boje ja sam uzeo plavi ali mislim da mora neki kejs posto dosta klizi to staklo i naravno magnet je za oriske,cak se na johnyevom belom i najmanje vide otisci,crna i plava uzas
 
Jeste, dual sim je moj. U paketu dobijas brzi punjac, u sonic slusalice, data kabel i providnu zastitu od tvrde plastike...koja se inace brzo izgrebe..al dobro, bolje ista nego nista jel i naravno telefon
 
Kad vidim u kakvom je stanju taj hard case kod mene posle mesec dana po pitanju ogrebotina prosto se uplasim sta bi bilo sa telefonima bez njih xD.Zaista se lako grebe.Da vrlo slican fon sa V20(I dalje mi je tu).Zanimljivo je da i meni traju slicno baterije iako je od V20 na papiru jaca.Jel ima neko problem sa tim kejsom da mu camera app napise da je AF blokiran i ponekad vidim beli odsjaj.Kad skinem kejs tih problema nema.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Ozbiljno razmišljam da uzmem ovaj telefon, trenutno imam S7. Kamera i baterija su sigurno na Samsungovoj strani, ali nedostaje mi HTC :)

Može li neko ko ima telefon da uporedi kameru sa nekim poznatim flagshipom?
Za 260€, što neko gore reče, opraštam mu sve.
 
Ozbiljno razmišljam da uzmem ovaj telefon, trenutno imam S7. Kamera i baterija su sigurno na Samsungovoj strani, ali nedostaje mi HTC :)

Može li neko ko ima telefon da uporedi kameru sa nekim poznatim flagshipom?
Za 260€, što neko gore reče, opraštam mu sve.
Neces se pokajati sto se tice kamere, tj mislim da neces ni zbog cega da se pokajes [emoji2] ultra pored s7 izgleda kao milion dolara, bas skoro sam ga (sto bi rekli) izvadio bez reci pred likom koji je skoro uzeo s7 i cekao reakciju..bilo je "u jeee, sta ti je tooo?" [emoji23]

Sent from my HTC_U-1u using Tapatalk
 
Kamera na U Ultra bi trebala da bude odmah iza pixel 1 uredjaja barem po onome sto sam ja gledao na internetu. Mene je baterija najvise odvratila od kupovine.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Stigao single sim, a ne dual, pa sa kp se prodavac izvinjava i vraca nazad.
Da li postoji dual sim varijanta uopste ?
Ili da uzmem ovaj...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno