Šta je novo?

HTC U Ultra

Dart Vejder

Poštovan
Učlanjen(a)
15.05.2017
Poruke
216
Poena
70
Ima li iko ovaj mob?
Znam da je proglašen za promašaj godine, ali baš me zanimaju utisci ako ga ima iko kod nas.[emoji4]



Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Niko???[emoji3]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
I ja cekam da neko napise kakva je baterija. Jedino sto me odvlaci od ovog telefona je to. Cak i velicina moz da prodje ali baterija...
 
'Bem li ga, ja mislim da bi bila ok za jedan dan normalnog korišćenja i onda uveče na punjač, što je u suštini sasvim dovoljno.
Al' da vidimo šta kaže neko ko ga ima, ako se pojavi.[emoji1]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja ga imao 3-4 meseci. Odličan, problem malo jeste baterija, ali preživi dan. I naravno minus je što se lako lomi pa moraš da ga nosiš u futroli, a onda tek postane preveliki.
Inače, odličan (5-)
 
Kakvo je kućište, je l' kvalitetno? Je l' na nivou premium HTC-a ili nije to to?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Boga mi dobra cena, šteta što nemam nikoga tamo.[emoji26]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Dopisivao sam se sa nekim ljudima na xda forumu koji ga imaju ili su ga imali. Mahom su ga svi prodali i kupili HTC U11. Baterija izvuce 3-4 sata SOT a a ko se koristi Power + ili tako nesto onda izvuce 4/5. Jedan je spomenuo da su mu se telefon nekoliko puta dosta zagrejao ali posle 2/3 minuta sve se vrati na normalu. Kamerom su svi super zadovoljni. krastavac razmisljam HTC ili moto z a oba imaju iste probleme. Na kraju necu nista ni da kupim.
 
Šteta za tu bateriju, stvarno je telefon "Waste of space" što se toga tiče. Mogli su da ubace jedno 5000mAh u toliko kućište i bio bi najprodavaniji fablet ove godine. Ovako su ga napljuvali i zbog opravdanih i zbog neopravdanih stvari, a HTC pukao žestoko na prodaji.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U Beogradu u jednoj poznatoj internet prodavnici 399€. Po meni i to je ok. Telefon, iako najveći fail ove godine, nema nekih većih mana osim što je u startu bio 700€. Najjače što je, sudeći po gsmarena battery testu, rezultat bolji od htc 11+.
 
U Beogradu u jednoj poznatoj internet prodavnici 399€. Po meni i to je ok. Telefon, iako najveći fail ove godine, nema nekih većih mana osim što je u startu bio 700€. Najjače što je, sudeći po gsmarena battery testu, rezultat bolji od htc 11+.
Da, videh, ali kada je isključen mali ekran, ako je uključen onda su na istom.
Što se tiče cena, na KP-u ih ima za 300, novih. To je tek džabana. Kome treba odličan fablet, a nije od zahtevnijih korisnika, odlična kupovina.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
@vladix reci u kojoj mozda ih ima i u nisu pa da idem da pogledam telefon. Ubijam se ovde vec pet dana merim,premeravam da li mi je to mnogo veliko ili moze da prodje, ovako bi resio dilemu.
 
Koliko vam izvuče SOT na mobilnom internetu sa auto osvetljenjem.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
CCC bas lepa preporuka za potencijalnu kupovinu :). Na papiru bi trebalo da je sve skoro top hardware, a cena smešna, pa me je malo zainteresovao.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
I mene isto. Sto je najgore nikoga ne znam da je ima, nikoga nisam video da je ima. Čuo sam od par ljudi da je imaju neki njihovi poznanici i da je stvarno loša baterija i to je to. A šteta, bas je lep telefončić( ili pre telefončina sa tim dimenzijama)[emoji4]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pogledaj na xda ja sam dosta puta prelistavao temu nije bas da ima ljudi na njoj ali sam pricao sa nekoliko koji su imali telefon kazu na 12h da izvuce 4 sata ako ukljucis booster mod mozes 4ipo da izvuces. Ima nekoliko njih koji pisu 5 sati da izvlace. Pogledaj na YT Damir Francov review telefona mislim da je on dosta realan. Ja sam se odlucio za drugi model najvise zbog velicine samog uredjaja s obzirom da je veci malo i od iPhone 7 plus.
 
Dimi, nisi na kraju uzeo U Ultra..? Videh da si pisao o njemu na xda, da ces uzeti - i nista. :)

Bas me zanimalo da li Gcam radi na oom telefonu: ima SD821, ali HTC 10 ima SD820, pa na njemu GCam nesto zayebava...

Moj kolega hoce da ga uzme, voli velike telefone, ali je ovaj cak i njemu velik - ima telefona sa 16:9 6" ekranom koji su manji, a nije mu mnogo bitan secondary screen, pa se premislja.

GCam bi pomogla, ako radi na U Ultra.
 
I sta bi na kraju ,jel radi gcam ? Opet je na popustu telefon 260€.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Dimi, nisi na kraju uzeo U Ultra..? Videh da si pisao o njemu na xda, da ces uzeti - i nista. :)

Bas me zanimalo da li Gcam radi na oom telefonu: ima SD821, ali HTC 10 ima SD820, pa na njemu GCam nesto zayebava...

Moj kolega hoce da ga uzme, voli velike telefone, ali je ovaj cak i njemu velik - ima telefona sa 16:9 6" ekranom koji su manji, a nije mu mnogo bitan secondary screen, pa se premislja.

GCam bi pomogla, ako radi na U Ultra.
Тек сам сад видео поруку, касно...

Нисам,узео сам ми ноте 3 уместо њега јер ми је батерија доста важна. Гледам сад на хда изгледа да је овај телефон одбачен од хтц-а пошто ништа више не причају о њему и нема неки девелопмент.... ЈБГ колико пара толико музике а телефон могу да замислим колико је леп уживо и та камера...Штета..

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
U Ultra dobila oreo. Cena u EU 275e. To je u rangu ovih sa Snapdragon 630. Možda se zaletim.
 
U ultra ima SD 821 to je flagship procesor. Baterija mu je dosta losa gledao sam sve testove.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Cenu sam komentarisao.

Za te pare jedino sd630.

A za bateriju vidim da nije ispod 4 sot.
 
Mi 5s / Mi 5S Plus - SD 821
Mi Note 3 - SD 660 /300e
ZTE Axon 7 SD 820 oko 230e ali nema kod nas

Ima jos nekoliko modela da ne nabrajam. Nije vazno koliko je SoT kad ne moze da pregura dan. Do 6/7 i mora na punjac to svi procaju dobra strana je ta sto ima QC 3.0 pa se zacas puni.


Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Pozdrav da se upisem u klub(ako ima jos koga).
Pazario crni model.Na zalost Single Sim.
V20 predao zeni xD.
Izrada telefona je dobra.Telefon izgleda prelepo.
Brzina rada slicna v20.
Kamere bih rekao losija al sta je tu je.
Baterija standardno slicno V20.
Sluske su ok zvuk je meni licno malo tih sa prenaglasenim basom.
Od mana bih naveo hard case koji se dobija.Probija svetlost od flesa preko njega pa hoce da zeza fotke.
Oreo update nije stigao jos koliko sam nacuo pauziran je zbog bugova.
Generalni utisak je da sam zadovoljan :)

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Ppzdrav, kamera bi trebala da bude bolja,dosta bolja. Kako tibse cini baterija? jelnse zagreva telefon pri koriscenju?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Licno na prvi pogled mi se i ne cini bas bolja.
Baterija standard 4-5 sati sot.
Za razliku od lg v20 kojeg nisam primetio da se nesto greje(verovatno zbog alu ledja) ovde tu i tamo primetim zagrevanje ali nista strasno.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Jel si probao gcam da instaliras? Sve nas to zanima :) ,jer je senzor kamere dobar pa bi trebalo da može baš dobre fotke da napravi.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno