Šta je novo?

Problem sa woofer-om. Pomagajte!

hamvas

Cenjen
Učlanjen(a)
24.06.2013
Poruke
382
Poena
170
Imam Logitech Z623 i u poslednje vreme desava mi se ponekad da kad upalim komp i zvucnike ne radi woofer. Da bi proradio pustim neku mjuzu koja ima izrazen bas i onda pojacam zvucnike skoro na maksimum i onda proradi woofer. Napominjem da kad woofer radi ne desava se da se gasi(znaci samo kad su zvucnici isljuceni npr.tokom noci pa ih ujutru upalim). Inace zvucnike slusam u vecini slucajeva na umerenoj jacini, odnosno ne teram do maksimuma(osim ponekad kad je neko slavlje). Problem sa woofer-om se ne desava cesto ali me zabrinjava ta pojava(pogotovo sto je od nedavno prestala da vazi garancija od 3 godine). U cemu moze biti problem??? Pomagajte!!!
 
Ja zvučnike ne gasim. Nemoj ni ti i rešen problem :)
Možda su neki elektroliti u napajanju. Odnesi kod nekog ko se razume u elektroniku.
 
Stvar je u tome sto ih nikad nisam ni gasio. Problem se javio dok su bili upaljeni ali posle duzeg vremena ne pustanja nikakvog zvuka na njih(mislim ja uvece gasim komp a palim ga kad se probudim). Posle toga sam se istripovao da se problem javlja zato sto ih nikad ne gasim i poceo sam da ih gasim sa kompom ali i dalje se javlja isti problem. Evo jutros se desio ponovo problem sa woofer-om dok nisam pustio mjuzu i odvrnuo skoro do kraja zvuk, tek tada je proradio
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno