Šta je novo?

Z370 solidna ploca

cimi

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruke
1,153
Poena
210
Pozdrav,

Planiram da menjam konfiguraciju iz potpisa na 8600k,znam da nema potrebe itd. Ali imam nesto zbog cega bi to uradio.

E sad planiram da prodam 6700k i maticnu i da kupim 8600k i z370 plocu(pritom da ne puknem puno para).

Sad me zanima neke ok solidna ploca koja ima razne dzidza bidze :), da je dobra za oc i savrseno bi bilo da nije preko 20.000,00 RSD ili barem tu negde oko da je.
Jel znate neku iz iskustva da je dobra za oc.
Ako moze nekoliko predloga, voleo bi da nije od madjara tj da je ima kod nas.
 
AsRock Killer SLI je dobra, verovatno best-buy u klasi, bila je dostupna u našim radnjama za ~18k ako se ne varam, ne znam kakva je trenutno situacija.
 
Nema te ploce kod nas, video sam da je hvale po forumu. Aj bacicu za nju pogled kod madjara.
Mada bih voleo vise da kupim kod nas ovaj put.
 
Imas video na Gamers Nexus kanalu koje ploce valjaju za OC AM4 pa baci pogled.
 
ja sam isto gledao asrock killer sli, ali sam se na kraju odlucio za msi z370 sli plus.
Vrlo su male razlike izmedju ploca.
Ako pogledas testiranje ovde, videces da su radili i asrock i msi i da je u svim testovima msi malo bolji. Barem po njihovim testovima. Ne ulazim u verodostojnost.
https://www.eteknix.com/msi-z370-sli-plus-motherboard-review/

Tako da je kod mene za dlaku pobedio msi. Cena kod madjara je 149eur, dok je asrock 144.

Osim toga, razmisli i o 8700 procesoru.
 
Jel isti socket kao i kod mene na z170 tj jel mogu da ja moj kuler postavim na z370 isto kao i na z170?
 
Nazad
Vrh Dno