Šta je novo?

Falican HDMI kabl?

yahhoo

Slavan
Učlanjen(a)
25.11.2007
Poruke
268
Poena
220
Ljudi treba mi pomoc. Naime kupio sam hdmi kabl i jednostavno kabl nece da radi. Tj, nema slike na tvu, probao sam sa vise uredjaja i ista prica. Kabl ima one feritne zastite kao i pletenu zastitu, znaci nije neki najjeftiniji i ima 15 metara. E sad da ironija bude veca imam jedan najjeftiniji od 10m i on je bez bilo cega i radi bez problema. Citao sam razne stvari ali da li takva duzina ima nekakve veze? Da li treba neki dodatni uredjaj, pojacivac ili tako nesto ili je jednostavno kabl falican?
 
Sa cime povezujes? Mozda treba preko OS opet da detektuje TV ako je sa kompom povezan.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Probao sam pc,laptop i tv box i nijedan uredjaj nema signal.
 
Je l to onaj crveno-crni sto ima ferite na kraju? :D
 
I ja sam uzeo na kp. I bas upravo vratio na zamenu ili videcemo ali izgeda meni da on ne radi. Jer sa cim god da sam pokusao kabl je jednostavno mrtav. Najbolji su izgleda ovi bez tih ferita i palaca... :D
 
Ја имам три црвено-црна, узео давно на бљуваку. Два краћа, ваљда по 1,8 и један од 5 метери. Један од краћих је отказао после неколико дана а ова два раде без грешке годинама.
 
Ok mali updejt. Zamenio za dva kabla od po 10m i rade savrseno. Nikom ne preporucujem da ide preko 10m. Bolje je da se ide po 10m pa da se izmedju stavljaju hdmi ripiteri.
 
Nazad
Vrh Dno