Šta je novo?

Android od 100-150e

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

nemanjahtc

Cenjen
Učlanjen(a)
26.11.2010
Poruke
466
Poena
170
Sta izabrati sa KP sajta u ovom cenovnom rangu?
Da li polovne starije telefone iz visoke klase : HTC M8, Sony Z3, LG G3 ili neke kineze poput XRN4, Elephone 9000, pa recimo i Coolpad Max A8, koji ima zanimljivu specifikaciju i prelazi ovaj cenovni rang ali mozda bih mogao da sredim nesto na odlozeno placanje, samo mi je nepoznata marka, prema YT recenzijama izgleda fino.

Treba mi telefon koji ce najpre raditi stabilno i brzo, na drugom mestu da ima fin displey, i na kraju finu kameru.
Velicina ekrana nije presudna.
 
Iskreno najvise sam bio zagrejan za G3, cena mu je dosta pala, za 100e se nalaze odlicni primerci. E sad, ako vec idem na XRN4 koji izlazi oko 20.000 nov, dvoumim se izmedju njega i Coolpad Max A8.
 
Koja je razlika izmedju note4 i note4x?

Ako nisi na telenoru razmisli i o 4X ;)

Redmi Note 4 Global je fizički isti telefon kao Redmi Note 4X, isti procesor SD625, identičnog izgleda, jedina razlika je BAND 20 u korist Globalne verzije.
Redmi Note 4X nije brži, niti bolji, u pitanju je identičan telefon, samo Global verzija ima podršku za BAND20 (tačnije 4G na 800 mhz, bitan kod svih mreza, ali najvise kod Telenor-a zbog baznih stanica na 800mhz. )

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno