Šta je novo?

Da l znate neki servis za slusalice?

MPM

Cenjen
Učlanjen(a)
23.01.2013
Poruke
931
Poena
195
Imam dva para siberia v2 slusalica, na obe je crkla jedna strana. Garancija istekla pre 4 god. Zalosno da stoje ako neko moze da mi popravi, ali koliko se brat raspitivao, niko ne popravlja.
 
Najcesce se otkine ili razlemi neki od kablova unutar slusalice...
Pokusaj naci kako se otvaraju pa proveri i onda sam zalemi.

Svaki servis za elektriku koji barata sa lemilicom moze poraviti AKO ZNA KAKO otvoriti ili se potrudi da pazljivo otvori pa zalemi.

Ima nekoliko servisa muzicke opreme po BG i jedan negde kod NS ali svi naplacuju rad i to ne bas malo.


SERVISI SLUALICA:

Mitros Music Company d.o.o.

servis: 064/686-04-43 Todor.

---------------------------

4AUDIO uputio na:

"SABADOŠ Service" D.O.O.

Aleksandar Sabadoš
General Manager

Cara Lazara br.17
21208 Sremska Kamenica
P A K 411107

G S M :+381 63 509 182
Fax : +381 21 47 55 2 44
Email : [email protected]
Email : [email protected]
Skype : bados021
Web : WWW.SABADOSCO.COM

-----------------------------

SKYMUSIC uputio na:

Leo ekektroniks 011/344-34-23
Positive solutions 011.405.19.19

----------------------------------

Lyrastyle uputio na:

Broj našeg ervisa je 011/344-34-23
U pitanju je Đurović servis.

----------------------------------
 
Za SteelSeries je koliko znam uvoznik Kim tec. Oni imaju servis na Vilinim vodama, pa najbolje da odneseš njima. Oni su ranije poravljali bukvalno sve što prodaju... ne znam kako je sada.
 
I na Dorcolu je bio servis zvucnika Ton, mislim da rade i popravke slusalica.
 
To je boljka kod SS sluski. Samo se ugasi jedna. Pregori namotaj uglavnom. To se meni desilo sa 5hv2

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Da ne otvaram ovu temu nego da pitam ovde.Sestra je kupila u nemackoj Sennheiser CX 300-II pre dve ipo godine.Slusalice su prestale sa radom jos dok su bile u garanciji ali tada nije putovala za nemacku pa nije ni mogla da reklamira.Moje pitanje je da li neki od pomenutih servisa radi popravku ovakvih slusalica ili je ovo jednostavno neisplativo da se popravi?

Radi samo desna slusalica i to kako bih rekao cuju se samo visoki tonovi,nema basa.
Leva slusalica uopste ne radi.
Dok su radile davale su dobar zvuk ali su samo jedan dan prestale sa radom.
Pa ako moze neka preporuka za servis ako mislite da se ovo isplati popravljati.
 
Bubica tesko da ce se iko uhvatiti osim u smislu zamene jack-a.
 
Hvala svima na odgovorima sa malim zakasnjenjem. Zvao sam i Mitros i Sabados rado prihvataju i deluje da mogu da odrade nesto. Jedino kimtec nisam uspeo da dobijem. Videcu sta oni kazu pa javljam krajnji ishod, dal su popravljene.
 
to su krš slušalice i uvek jedan drajver crkne jer su krš. Rasklopi slušalice i prebaci ispravni drajver na te druge slušalice, ne isplati ti se da bacaš pare u servis za običnu glupost kad će opet da crknu...
 
Servis za slusalice

Imam dva para siberia v2 slusalica, na obe je crkla jedna strana. Garancija istekla pre 4 god. Zalosno da stoje ako neko moze da mi popravi, ali koliko se brat raspitivao, niko ne popravlja.

Kanibal kablovi u TC Piramida rade sve vrste popravki, odlicni su i veoma precizni
 
Da ne otvaram temu. Elem mama ima JBL Tune 500 BT slusalice. Ranije se zalila da baterija kratko traje. Uzeo sam ja da ih koristim i danas jednostavno vise ne mogu da se pune. Telefon jednostavno nece preko Bluetooth-a da ih prepozna. Pokusao sam da punim i sa drugim kablom osim sa originalnim , da ih resetujem ali ni makac. Jednostavno kao da je baterija totalno otisla. U Julu istice garancija. Koliko vidim na sajtu Tehnomanije gde su kupljene da je ovlasceni servis za JBL PIN u Zemunu. Sta bi moglo da bude uzrok? Ima li neko slican problem kada su ove slusalice u pitanju?
 
Poslednja izmena:
Ako je i crkla baterija, kada ih nakačiš na punjač morale bi da rade. Ako je u pitanju kratak spoj u bateriji, onda je već moguće da ne reaguju. Koliko sam vido kod njih je baterija često problem.
Čim su još u garanciji, nosi odmah i ne razmišljaj.
 
Nazad
Vrh Dno