Šta je novo?

Mloba za rudare i ostale za servis grafickih u NS-u

Rusi

Slavan
Učlanjen(a)
06.01.2006
Poruke
2,031
Poena
390
Posto bi to bila reklama posaljite mi pm ako bese takvo pravilo. Naime crkla mi je r9 280x powercolor. Posle nekih 7 meseci od isteka garancije. Hteo sam da je odnesem u neki elektronicarski servis ko se razume u graficke da budem siguran da je gotova i ne moze nista da se uradi ili bi bila preskupa za popravku. Zato sam i napomenuo rudare jer prepostavljam da oni vec znaju ko je dobar u ovome a ko ne.
Ono sto se dogodilo i sta sam probao je sledece. Crn ekran i nista se ne desava, probao preko hdmi da povezem i nista, odneo kod druga, izvadio svoju, ubacio moju isto crn ekran i nista se ne desava.
 
Cika pera ti je nick coveka koji popravlja ploce i grafe u Bg
 
Ja sam nosio ovde http://www.ktehnika.co.rs/
Radi već godinu dana, u pitanju je hd 7870 ali verujem da će imati sito i za tvoj čip.

Sent from mTalk
 
Inace kontaktirao sam Peru ali nisam jos poslao graficku. Kaze da je 20e popravka sta god da je u pitanju. Sto me cudi... Pa sam pomislio da je ne ispece samo. Proba 3d mark posle te neke intervencije, zamene, sta god i ako prodje salje kao popravljenu. Ako ne nije popravljena. Nedaje garanciju.
 
Trebalo je da pogledas samo treci thread u forumu i sve bi ti bilo jasno

https://forum.benchmark.rs/showthread.php?127100-Za-pocetnike

Pricati o Cika Perinom kredibilitetu je suvisno. Ja mogu da ti kazem svoje iskustvo:
0 ( slovima nula ) nepopravljenih uredjaja. Popravljao mi je ploce, graficke, monitore i ko zna jos sve. I sve je nastavilo da radi ko zna dokle, verovatno do trenutka do kada nije otislo u EOL uredjaje. Inace to i jeste Cika Perina politika, svaki servis kosta isto-pod uslovom da uspe da popravi. Ukoliko nije u mogucnosti da popravi uredjaj, 0 dinara.
Nemoj puno da brigas. A sto se tice pecenja...mislim da jedini on to ne radi. Kod njega sam jedinog video osciloskop. Iako kada mu odes u radionicu to lici na groblje racunara, Cika Pera svoj posao radi zavidno dobro.
 
Ne sumljam da je kvalitetan serviser s obzirom da ga bije pozitivan glas, cak i drugar jedan koji nije na benchu cuo je za njega. Nije ovo ni skupo, jos ako osposobi na duzi period time odlicno.
PRocitacu thread, hvala svakako na jos jednom pozitivnom misljenju. Kakvu nam pc tehniku prodaju i odlicno sto imamo tako nekog pouzdanog i kvalitetnog servisera jer nam uredjaji crkavaju ubrzo po isteku garancije. Npr ova moja posle pola god od isteka garancije. A vise je stajala u standby-ju 2.5 god nego sto je przila.
 
Nazad
Vrh Dno