Šta je novo?

Pokvaren procesor?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dosta je vadjenja [emoji3],zena me gleda kao da nisam normalan.Sve sam po kuci zapostavio_Ocistio,spakovao,napisao post na fb,da trazim plocu,ovde,javio drugarima da pitaju,ako se neko javi,dobro,ako se niko ne javi,krastavac,dao sam sve od sebe.Nasao na nekom forumu,neki likovi iz Indije,isti problem,samo neki drugi procesor,bio pokvaren.
Nemam vise celih zivaca,odoh da gledam Dextera.

Sent from my Edge using Tapatalk
 
Nije ti radio procesor zato sto za E5450 postoji modifikovana ferzija BIOS-a koju si morao prethodno da ubacis da bi proradio.. ;)

Ih covece pa zar mislis da to nije odradjeno? Suludo je da neko ko ide na taj mod to ne odradi pa je to odradjeno i taj bios je i dalje. On je sve instrukcije prepoznavao komp pocne da radi i upadne u bootloop i vise nema paljenja dok mu se ne cefne da prorafi.
 
Ih covece pa zar mislis da to nije odradjeno? Suludo je da neko ko ide na taj mod to ne odradi pa je to odradjeno i taj bios je i dalje. On je sve instrukcije prepoznavao komp pocne da radi i upadne u bootloop i vise nema paljenja dok mu se ne cefne da prorafi.

Moguce i to, ali nije zakljucak da nije ni do procesora ni do ploce, vec je bas do ploce, ona je ta koja je pocela da brljavi..
 
covece kako brljavi kad radi 5 meseci sa klokovanim q9650 koji trosi u startu 15w vise? a ovako klokovan izbija u testovima i na 135w
slabo ti citas postove. ploca je veoma stabilna i to sa klokovima.
 
Poslednja izmena:
covece kako brljavi kad radi 5 meseci sa klokovanim q9650 koji trosi u startu 15w vise? a ovako klokovan izbija u testovima i na 135w
slabo ti citas postove. ploca je veoma stabilna i to sa klokovima.

Procitao sam ja postove, ali za nauk.
Kada ploca pocne da brljavi, ona prepoznaje procesore koji joj se cefnu, i nisam imao 1 slucaj nego 100.
Tada mozes da joj radis sta god hoces a ona nece pa nece, pa makar imala support i za 5x napredniji procesor od onog koji pokusavas.
 
ok onda, ako imas vec takvog iskustva. prvi put to cujem. ipak mi to ne pije vodu da ce da radi tipa e4300 i q9650 a npr nece neki drugi quad ili dual core ili xeon. ne logicno mi da je totalno stabilan sa ova dva procesora od kojih jedan klokovan dobro crpi plocu jos sad sa 4 stapa klokovana.
 
Evo
4465d5fdb73ca96592698600fae15ba2.jpg


Sent from my Edge using Tapatalk
 
ja tek sad vidim da si ti mirko25 neki novi "serviser" pa otuda i lupetanje za ploce koje biraju koje ce procesore kad im se cefne jos 100x si imao to iskustvo..iskreno nista ti ne verujem. mislim da si neki mlatac prazne slame..:smash:
 
Pre nego sto bacis procesor probaj ga kod nekog ko ima 1155 soket
 
For the record.
Procesor proban na jos dve ploce,ne radi.
Za nauk:
Ne kupovati ih od likova koji imaju par negativnih,i ne na buvljaku,sem ako ih ne dobijete za bagatelu,iako izgleda perfektno,ne radi.
Ako vec morate preko neta,pre kupovine pricajte sa prodavcem da vidite kakav je u komunikaciji i daje li garanciju.

Sent from my Edge using Tapatalk
 
Daš mu negativnu ocenu sada i prijaviš za prevaru (obe stvari imaš na kp sajtu).

Naravno, ako neće da vrati novac.
 
Daš mu negativnu ocenu sada i prijaviš za prevaru (obe stvari imaš na kp sajtu).

Naravno, ako neće da vrati novac.
Fck*g Limundo,dao negativnu,pare nece da vrati,to je odmah rekao.Ima kao Limundo zastita,al oni vracaju pare,samo ako prodavac nista ne posalje.Svadjao se sa njima,hipoteticki mogao je i ciglu da mi posalje,ne bi mi vratili kes,jer je paket poslat.


Sent from my Edge using Tapatalk
 
Sad mu pokupujes 10 stvari i napises 10 negativnih. Napljujes ga najstrasnije.
 
Na lekove ih potrosio
 
Mali savet je da trazite da urade neki bechmark i cpuz obavezno. I lepo stave video na yt. Nema lazi nema prevare...
 
O boze... jos jedan Skype session clan...
 
Kako da tražiš CPU-Z kada prodavac kaze neispitan, šatro nema gde da proba...

Upravo takve oglase treba izbegavati, čak i da su povoljniji, znači radi probano i sve ostalo, i tražiti neku vrstu radne garancije, znači ako stigne neispravna, vratiću ti pare/rešićemo, a to će dobar prodavac i čovek ispoštovati.
 
Čik nema gde da proba, a prodaje delove za komp, to je u prevodu probao al ne radi [emoji38]

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
krastavac ja nisam kupio neispitan,nego polovan ispravan,posle u razgovoru,mi je rekao da nije proban.
Neispitano ne bih kupio.

Sent from my Edge using Tapatalk
 
Kupujte na kp. I tamo gledajte da li lik ima vise oglasa. Ako ima znaci da je preprodavac i onda bezi od njega :D A ako nije onda ide ona logika sa cpuz... Ali sta je tu je sad. Zakljucili smo da i procesor moze da ne valja. Pitam se samo na koji nacin ga ubi taj lik?
 
Postoji hiljadu načina, jedan je grmljavina, drugi je kvar napajanja, the rest is imagination....

Ocene korisnika su jako bitne, ja to nikada ne gledam kada kupujem i nisam dobio nešto neispravno, mada sam možda jednostavno imao sreće (kupovao sam krš vredan 2~3 hiljade dinara). Of course, ne kupovati skup hardver preko KP/oglasa, a da ne idete lično da probate (ja sam to radio čak i za benč oglase).
 
Verujem da smo razjasnili sve
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno