Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

KUULAA Magnetic Micro USB Type C Cable For iPhone Xiaomi Android Mobile Phone Fast Charging USB Cable Magnet Charger Wire Cord (1m)
1.56$ - KUPON ( 1$ ) = 0.56$
- http://s.click.aliexpress.com/e/_ssmRNm

U prodavnici USLION kada pokupite sve kupone koje imaju na preko 19$ ima ( - 4$ ukupno kopona ).
- http://s.click.aliexpress.com/e/_se8bko

Pogledajte prilog 280467
Ovo je kabel samo za punjenje nije i za prenos podataka, samo da napomenem da se zna.

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
I nije za brzo punjenje !!! ( kao i gomila istih koji se prodaju pod drugim imenima )
 
Ja naručio, hvala.
Za 50 dinara je odličan. Sinhronizacija mi ne treba (generalno nikad povezivanje sa kompom ne radim sa magnetnim kablovima, pogotovo ako se brlja nesto sa flesovanjem), a pise da onaj od metar isporučuje 2.4A, a moj punjač je od 2A. Vec mi je overkill.
Ko hoce brzo da puni sa 20W + nece moci bas sa 50 dinara nigde...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@ nidzesi

@vanbasten


Sve su to univerzalni modeli kojima svaki trgovac napise drugi naziv.

Gledajte oznake modela na slikama i onda u pregledima i testovima vidite da li valjaju ili ne.


Isto tako i dalje bih dao blagu prednost starom modelu u odnosu na ove nove sa 3 porta ( realno i novi mogu da isporuce do oko 3,5A-5V )

3p.jpg

Postoji jos gomila novijih modela koji imaju displej i 3 porta i kostaju oko 2$ - te treba zaobici .

edit: to su ovi

ovi.jpg
 
Poslednja izmena:
Kad vidim ekran na punjaču odma znam da je đubre.
 
Po ovom znaku mislim da je original mdy-08-ei, takav dobijes i sa telefonom.
 
Od gomile tih no-name AliExpress microSD kartica koje sam probao/koristim , jedino Mixza - CeaMere nisu pravile probleme.
 
Free shipping Cainao.

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Ima i besplatan shipping. Mada ja nikad ne bih uzimao no-name SD kartice za telefon ili kameru.
 
Besplatan shiping na papiru. Ne prihvata Cainiao vec vraca na AliExpress Standard Shiping za 3.4$. Probao da narucim i ne ide.

Huawei P10
 
Bolje što nisi uspeo, ako mene pitaš.
 
Kontam i ja da je bolje. Ima kod nas 32gb za 500din i ne cekas 2 meseca.

Huawei P10
 
Da, uziimao sam mixza i nisam do sad imao problem. Naišao sam na Aliju pa rekoh da podelim, nisam poručivao, a pisalo je da je fraj poštarina.
 
Naišao sam na Aliju pa rekoh da podelim, nisam poručivao, a pisalo je da je fraj poštarina.

Sve cesce vidjam ovakve primere - nude free Cainiao ili Yanwen kada se stavlja u korpu , a onda kada treba da se poruci i plati automatski prebacuje na ChinaPost za 2-3$


Magnetic USB Cable

Ima ih sada gomila u ponudi.

Od tih najjeftinijih preporucio bih Kuulaa
Cesto nude kupone i 2m se moze uzeti za oko 1$ , 3m za oko 1,5$.
 
Koliko vidim iz komentara fast charging ne radi na ovom kablu, tako da nije baš za preporuku.
Bar kome je to bitno obzirom da piše da podržava fc.
 
@ ckvrlj

Radi samo delimicno....

Kod vecine tih kablova koje kupimo za 40-80 centi ( duzine oko 1m ) dolazi do primetnog
pada napona kada pokusamo da "provucemo" vecu struju ( amperazu )

Ako punjac daje 5V na drugom kraju imacemo pad napona na npr. oko 4.2V 2A

Kvalitetan kabl moze da "provuce" 2A uz minimalan pad napona na 4.8-4.9V
 
Nazad
Vrh Dno