Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Ja u aplikaciji ne nalazim nigde sekciju Gift cards, coupons... Ili sam ja glup ili taj deo ne postoji :D
 
Uloguj se na ebay i idi na my ebay i tu stoji.
Ne koristim tel aplikaciju vec pc browser.
Možeš li mi slikati pošto stvarno ne mogu da nađem? Kada idem na my ebay izlista mi samo šta sam kupio.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Imaš po oglasima relativno povoljno jbl zvučnike, ne znam konkretno za taj model ali im je zvuk uglavnom vrlo loš....
 
U subotu sam konačno imao prilike da ovaj JBL uporedim sa SoundCore 2. Neuporedivo bolji zvuk (i kvalitet i jačinu) daje Anker.
 
Poslednja izmena:
Hteo sam da narucim ovaj jbl go 2 sa joybuy-a, ali videh tamo u komentarima da je par njih kojima je stigao reklo da je fejk, sto me pomalo i cudi jer nisam znao da joybuy valja fejk stvari.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Joybuy je isto što aliexpress tj ima mnogo različitih prodavaca. Njihova vlastita je jedino joy collection.
Inače Huawei Swan zvučnik je koštao 8$ na početku akcije kod njih, mozda ga ponovo vrate na tu cenu 15-og (tad počinje nova runda popusta...)
 
Poslednja izmena:
HUAWEI honor original two-in-one data cable 1.5m
https://www.joybuy.com/600119900.html 0,99$
Važi samo za jedan komad, nažalost. Nadam se da će promeniti to ubrzo.

Prošlog puta sam uzeo 4 komada, kabl je ekstra kvaliteta, preporučujem svima.
 
POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis) (FAQ u 1. postu)

Koliko vidim nema više akcije.(za hemijsku)
 
Poslednja izmena:
Uzeh i ja taj Huawei kabl. Šteta što je maksimalna količina 1 komad..

Da li je neko kupovao ovo i ako jeste kako se pokazao? Vidim ima preko 100k ordera.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
haha, kabl je sad 12.10 dolara, imaju oni takve incidente...inače najgori sajt za kupovinu i preko kompa i aplikacije, ruši se veza na svakih par sekundi, jedva da obaviš neku kupovinu i da moliš boga da prođe...
 
Promakla mi ova hemijska. A deluje mi fino.
d50b73275e973e9e55d439f10609bdb6.jpg


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
@Altru to zato što si propustio priliku? :) Ili stvarno imaš baš tako loša iskustva? Ja sam do sada pazario nekih pet puta na Joybuy preko desktopa, nijednom nije bilo problema, ni prilikom same kupovine ni posle.
Prvi put uzimam nesto sa JoyBuya. Ali meni je takodje proteklo sve okej.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ja nikada nisam imao problema sa sajtom, a aplikacija jeste stvarno loša.
Btw uspeo sam da kupim Xiaomi bluetooth zvučnik za 0,99$ ,ali se to rasprodalo za manje od minut pa nisam ni postavljao ovde...
 
Poslednja izmena:
@Altru to zato što si propustio priliku? :) Ili stvarno imaš baš tako loša iskustva? Ja sam do sada pazario nekih pet puta na Joybuy preko desktopa, nijednom nije bilo problema, ni prilikom same kupovine ni posle.

ma jok, imam kablova i više nego što mi treba, a i kod njih sam svašta kupovao, ali sad sam baš krenuo da vidim šta još imaju zanimljivo i naravno najpre me izlogovao iz aplikacije, a onda je naravno izgubio vezu sa serverom...par puta sam morao da poništim neke kupovine jer ih je zbog toga dva puta zabeležio, prosto prijavi grešku i kad uradim retry ispostavi da imam dve narudžbine za istu stvar...užasno im radi sajt...
 
Apsolutna preporuka i za ove sluske:

Original Huawei Honor Monster N-Tune 100 Earphone AM15 With Mic Piston Line Control In-Ear Earbud for Huawei Honor 9 Mate 8/9 P10 Headset https://m.joybuy.com/600109624.html?utm_medium=en_sns&utm_campaign=600109624

Na aliju su duplo skuplje, a i sa tom cenom je odlicna kupovina.
Narucio 4 komada do sad. Izrada odlicna, jako udobne a i zvuk je odlican.
Ugrabite ih dok su $5.


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno