Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Hvala, ja naručio, imam ih već, dobri su kablovi i praktični.
 
Za ovaj huawei kabal skinite app na telefonu. Ne radi preko desktopa.
 
Poručio i ja kabl preko aplikacije.
Hvala Joci i Nidži.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Upravo porucio kabl. Preko JB cesto, ako ne i stalno, ima popust za taj kabl. Jedino je valjda cena 0.99$. Pre 2-3 meseca sam vec uzeo tako jedan i dobar je kablic. Videcu da li ce poslati i ovaj obzirom da sam isao preko istog naloga.
Inace placeno intesa net karticom (ima komentara da net kartica ne radi zbog trenutnih radova na sistemu)

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Pratio sam cene nekoliko artikala od letos na AE. Svi su tada bili jeftiniji nego danas na 11.11. Izgleda su i Kinezi učili od naših trgovaca. :D

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Тако раде већ дуже вријеме, није то новина...

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
O kupovini kada su ove "akcije" treba razmišljati samo sa kuponima. Onda je možda malo jeftinije nego obično.
 
Nešto mi se ne uzima onaj kabl huawei, imam već 3 :) nego hteo da uzmem plišani krastavac kad ono "Sorry, Serbia is not available" Whaaaaay :(
 
Slucajno vidim da sam dobio 5$ kupon na ebay za kupovine 5+$.
Ranije sam trazio pod poruke, kako je ovde sugerisano, ali postoji posebna kartica kuponi i tu se vidi.
 
Gde je ta kartica kuponi? :) Svi dobijaju na ebay kupone, kod mene nikad nema. Imam preko 100 porudžbina na ebay do sad :D

EDIT: Kuulaa opet daje kupon 3,01-3,00 za juče pominjani auto punjač. Potražite tamo.
 
Poslednja izmena:
Gde je ta kartica kuponi? :) Svi dobijaju na ebay kupone, kod mene nikad nema. Imam preko 100 porudžbina na ebay do sad :D

EDIT: Kuulaa opet daje kupon 3,01-3,00 za juče pominjani auto punjač. Potražite tamo.
Fora za punjač je da treba kupiti preko sajta, preko aplikacije je cijena sa "popustom" 2.99$ i ne važi kupon. Preko sajta je 3.08$ i važi.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ima trenutno za 1000 novčića kupon 10$ za kupovine preko 69$.
 
Najčešće ih prodavci sami napišu, kao npr ovde
https://s.click.aliexpress.com/e/DFeZESd6

Takođe ih možeš naći na kimovilu i sličnim sajtovima. Postoji jako mnogo tih kodova, ali treba napomenuti da su podeljeni prema regionima/državama pa neće svi raditi za Srbiju...
 
Poslednja izmena:
@ nemanja123

ex-SSSR redovno prate i objavljuju

evo npr.

kodovi.jpg

Proceni koliko ti znanje jezika treba


Ja sam tokom dana probao desetak komada i 2 koda su radila - jedan 15-2 i drugi 100-10$
 
Neke radnje su ukinule select kupone. Uglavnom top brend radnje tipa Baseus, Yi, Workpro, Pzoz, Livolo ... One su i davale najveće store kupone.
Rešili da ranije završe promociju ili...

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Izgleda da ne važi više. Kupona nema, a kad dodate dva komada u korpu odma poštarina poraste na 3 i nešto dolara.
 
Promenis postu na singapursku, da ne kupujes foru od Kineza.
 
Ima kupon, ali meni neće da ga primjeni.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ima, al' samo za određen proizvod, ne za ovaj. Ili je imao drugi ili je ovaj bio za sve pa je promenio uslove :)
 
Ukupno sam dobio 33.9 dolara u aliexpress kuponima.
To je lepa cifra.Ko danas poklanja taj novac?
 
Nazad
Vrh Dno