Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Iskoristio, hvala!
 
Vidim i ja reklamu na eBay, ali...This coupon cannot be applied to your order...Neka pcie kartica iz Kine
 
I meni isto izlazi. Kada unosite kupon, da li u ovom delu?
Screenshot_20190923-211538_eBay.jpg
 
@ ucitelj

Uvek pise do kada vazi koji kupon.
Koji kod i koji kupon mozes da koristis zavisi na kom si nivou ( da li kupujes stalno , povremeno ,sitnice ili skuplje stvari )
 
ASOS popust 20% za sve do 30.10. Kod WITCHPLZ. Može se iskoristiti za više porudžbina po jednom nalogu do maximalnog iznosa od 500 GBP po porudžbini.

P.S. Uvek izaberite GBP kao valutu. Mnogo jeftinije prođete nego kad plaćate u EUR.
 
Poslednja izmena:
Odličan je Asos, moja ćerka tinejdžerka stalno iskopava tamo neke popuste pa markirane stvari izadju 50%jeftinije nego kod naših derača. Ja naručujem u HU pa je slanje free već od 30€, a i nema državnog harača. Hvala ti Nimark za tip za GBP [emoji106].

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
I prije su par puta na joybuy bile 5$. Nisam prošlih puta uspio da ih ugrabim, ovaj put jesam. :)

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
I ja uzeh jedne, na strani 74 ove teme stoji da su dobre. Isprobaćemo. Neće da se bace, u svakom slučaju.
 
Odličan set kupona, za maltene sve kupovine. Kako ih uze sve?

Idealno za kombinovanje uz npr. uvek interesantan Mi Box.
https://www.aliexpress.com/item/32699739438.html?spm=a2g0o.cart.0.0.75143c00suokZl&mp=1

Edit: pokupih i ja par kupona. Samo igrajte onu igricu, za sad dele šakom i kapom. :)
e453d1a2af12c270662e11fd401c7bf5.jpg
 
Poslednja izmena:
Original Huawei Honor Monster N-Tune 100 Earphones, Blue - 4,99

https://www.joybuy.com/600109624.html#/600109624.html

Na Aliju su oko 20$, na gearbestu 49, ne znam iz kog razloga.
Ja sam uzeo 3 komada, doduse po ceni od $10 su bile na jb jos davno . Vrede i za $20 koliko su na aliju, ne bih se pokajao da sam i za toliko uzeo. Da sam naleteo ovo za $5 uzeo bih još 3[emoji16]
Dva paketa stoje jos neotvoreni jer mi prve još rade bez greske a koristim ih svaki dan. Spavam sa njima razvlace se i po krevetu. Skoro vec godinu dana kako ih koristim. Jako kvalitetne. A zvuk je odlican, još ako volis bas bices prezadovoljan.
Inace taj Monster je pravio Beats by Dre.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Malo mi je neverovatno da imam ovoliko kupona, iako nisam kupovao kupone. Jedino sam skupio 60 onih novčića. Vidim da je velika razlika između kupona koji važe za veliki broj proizvoda i kupona za određene prodavnice gde se za 50 novčića dobija kupon od dolar a kupon za 50 novčića za velik broj proizvoda skida 10 dolara za neki proizvod. Da li neko može da mi pojasni i kaže koje kupone da kupim za novčiće?Screenshot_20191102-120557.jpg

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@ Pavlony

Pre svega , instaliraj aplikaciju na telefonu da bi mogao da skupljas novcice i kupone.
Kada imas dovoljno novcica mozes da kupujes narandzaste Seller kupone i tokom velikih rasprodaja crvene AE kupone.

Ovo sto si prikazao su Select kuponi i nisu zgodni za sitne kupovine ( najcesece moras da kupis nesto za 65+$ da bi dobio 6$ popust )

Igraj igru pa skupi par crvenih.
Takodje mozes da kupis crvene 10-2$ za 200 novcica.
Crveni se primenjuju na sve narudzbine.
Narandzasti se primenjuju na predmete za koje prodavac postavi tu opciju.
 
Gde imaju ti crveni 10-2$ da se kupe? Taj nikako da dobijem na igrici (možda se tamo i ne dobija?).
 
U Coins & Coupons sekciji. 200 novčića košta.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Neznam, gde pitam, moj drug je naručio na shipgratis.rs neku jaknu......
Ewo wec dva meseca kako naručio i kao smatra u nekakvoj obradi je taj predmet.
Neznam da li je neko cuo za taj sajt......ili gde da pitam
Hval

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
shipgratis.rs je kao da si kupio na aliju... Čekaš na kućnu adresu pa platiš pdv i carinu. Zapravo naručih kod njih, a oni naruče za tebe u Kini pa kad ti stigne... To stoji i u uslovima tamo.
 
Nazad
Vrh Dno