Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

biće toga opet, oni tako funkcionišu, drže neku suludu cenu, a onda ga odjednom stave na sniženje...taj kabl je dugo bio 2 dolara regularno, mislim na huawei...i to je ok cena...
 
update...uspeo sam preko linka iz emaila i ja da kupim huawei kabl za 0.99$...nije da mi je preko potreban ali kad je već prošlo što da ne...bar koliko ja vidim ta cena se dobije samo ako se prati link iz joybuy e-maila...u mailu piše da je ponuda 24 hours only ali na satu pored ponude stoji da akcija traje još 2 dana...

kad sam ponovo kliknuo na link odveo me je na stranicu, i sad nisam siguran da li bi prihvatio još jednu narudžbinu, možda bi na checkout odbio, ali ko hoće neka proba...
 
Poslednja izmena:
klasika...na android aplikaciji inače prijavljuje out of stock, ali je na ipadu sve ok...dakle, ko kupuje preko android app neka ignoriše tu poruku i neka proba sa kompa ili već...android app je težak krš, na njoj mi inače regularno prijavljuje out of stock za razne stvari...

@nidzesi

biće ih opet, samo moraš da pratiš redovno, histerišu sa cenama na dnevnoj bazi po više puta...
 
Poslednja izmena:
Pazario, danke [emoji106]
 
Probao neko da kupi više od jednog kabla u zasebnoj kupovini? Da li to dozvoljava?
Ovako daje cenu od 0,99 samo za 1 komad, ako povećate broj komada povećava se i cena na 12 dolara.
 
Može li na istu karticu, adresu?
 
https://www.joybuy.com/600518001.html
MT750S Bluetooth multi-mode wireless mouse Bluetooth mouse notebook mouse charging mouse portable mouse MT750 upgrade version

Ja imam MT750 i prezadovoljan sam, ovo je MT750S. Cena je 24,90, ako koristite kupon kod PAYPAL4618 cena je 19,90. Mislim da je povoljno.
 

Prilozi

  • c21a5c46fe2a8723ead115cabcc0cc74.jpg
    c21a5c46fe2a8723ead115cabcc0cc74.jpg
    38.3 KB · Pregleda: 421
Poslednja izmena:
Na bangoodu je trenutno neki karneval Smart satova, imaju neke popuste, sad ne znam baš koliko su povoljni ali bacite pogled....
 
Poslednja izmena:
Vi koji imate ebay nalog, proverite mozda imate vaucer od 5 evra.
Barem su meni poslali i vazi do 17.8.
 
Ma jok, meni ni 1 nisu poslali.
 
eBay ima kupon od 10$ za porudžbine preko 20$.

Kod: MAPP10A

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Moguće da mora onda preko kompa, jer mi preko aplikacije neće.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno