Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

A šta znači ovo što mora da se čekira China u Ships From. Jel to znači da je taj proizvod samo za Kinesko tržište?
 
A šta znači ovo što mora da se čekira China u Ships From. Jel to znači da je taj proizvod samo za Kinesko tržište?
A i ne mozes iz drugih zemalja poruciti, vec samo iz Kine, osim ako nisi u tim drugim zemljama ili rezident ili narucujes kod nekog u tu zemlju(obicno bude Rusija, Francuska, Nemacka, Engleska, USA itd gde neki od prodavaca imaju svoja skladista i odatle salju u odredjenu zemlju) ne znam da li me kapiras.
Tipa ako imas 5 zemalja da biras, Kina, Engleska, Francuska nebitno i ti zivis u FR neces naruciti to da ti stize iz CN vec ces odabrati FR jer taj prodavac ima taj artikal u FR i odande ti salje tipa sutradan ti je kuci predmet i nemas nikakve carine, vat itd sve je to vec on platio pri uvozu u tu zemlju.
To se pricalo da ce biti i kod nas da ce Alibaba imati neka skladista odakle bi se to nesto slalo ukoliko je kod nas ali za sad nista od toga, a "onaj" cak i naucio kineski ali ga onaj Si ne zarezuje ni 5%, tako da mozda bude nekad za sad nista.
 
@ Blaham

Polovan HDD i krs USB fioku mozes kupiti i kod nas za iste pare ;)

U8f0f1753f3e943d193ed6ee11ff1c80cJ.jpg
 
To se pricalo da ce biti i kod nas da ce Alibaba imati neka skladista odakle bi se to nesto slalo ukoliko je kod nas ali za sad nista od toga, a "onaj" cak i naucio kineski ali ga onaj Si ne zarezuje ni 5%, tako da mozda bude nekad za sad nista.

A poluzagrljaj ne racunas, eeee...
 
Srbija je vec cvrsto u "zagrljaju" Kine , Rusije , Turske , SAD i EU....

Ali umesto da se ta pozicija koristi , taj "zagrljaj" sve vise postaje omca oko vrata :(
 
Kablići za $0,22 + skromni šiping. ne podržavaju brzo punjenje.

To view 【US $0.10 51%OFF | Swalle 2A Micro USB Cable Nylon Fast Charging Wire For i Phone Sam sung Mobile Phone Type-C USB Charging Cord Fast delivery】 on AliExpress with code #_su1Nka#, copy the whole sentence and open the app.

#Aliexpress US $0.10 51%OFF | Swalle 2A Micro USB Cable Nylon Fast Charging Wire For i Phone Sam sung Mobile Phone Type-C USB Charging Cord Fast delivery

https://a.aliexpress.com/_s502i2
 
Bas ovi su pre 15-ak dana bili 0,45$ ( Free Shipping )

I ima jos gomila slicnih za oko 0,5$
 
Meni je stigao taj swalle od pre 20 i nešto dana, ima fast charging.
 
I pise na vise mesta u specifikacijama da podrzava. Ja sam narucio 3 komada po 10 centi, sve i da se ispostavi da je djubre, isplati se rizik.
 
To su sve loši kablovi, osim što su jeftini ništa drugo nije za preporuku.

Bolje dodati još jedan dolar i kupiti kablove koje nećete baciti u kantu.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ako je nekom ovde već stigo i kaže da radi fc ok. Inače uglavnom piše da podržava a u komentarima se vidi da fc ne radi, bar kod tih jeftinih varijanti.
 
Poslednja izmena:
Ne znam u kom smislu su loši. Fast charging radi, pleteni kabl deluje kvalitetno, ulazi ne ispadaju iz uređaja, meni je to sasvim dovoljno. Videću samo koliko će potrajati.
 
Stigao mi je danas Swalle kabl od 10 centi, tacnije 3 komada. Testirao sam ih na brzinu i dali su 1,7A - sasvim dovoljno da narucim jos 3 komada. Odaberite singapursku postu kako bi vam i stigli u ovim okolnostima - 4PX varijanta putuje mesec dana duze od registrovane SG posiljke, ali dobijate ih skoro besplatno. Prijatno iznenadjenje.
 
Oće biti neka akcija za 1 godišnjicu?, šalju mejlove, ali ne vidim ništa konkretno.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
US $1.87 52%OFF | CABLETIME USB C Cable Type C Mobile Phone Cable Fast Charge Phone Cable for Samsung S9 Huawei P10 Nintendo Oneplus 5 Black C245
https://a.aliexpress.com/_BTXXnd

0.87 sa kuponom

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno