Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Kad kazem 6$ of 65$ mislim na 3 select kupona od 2$ za vrednost korpe u iznosu vecem od 65$. Tj bude 65-6=59$.



Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Gresis, moze.
To su nedavno uveli. Uslov je da radnje primenjuju isti select popust (2of15, 6of65 ili 10of150).


Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Gresis, moze.
To su nedavno uveli. Uslov je da radnje primenjuju isti select popust (2of15, 6of65 ili 10of150).


Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Select kupon je vezan za prodavca, možeš kombinovani više stvari od jednog prodavca ali ne i dva prodavca.
 
Eto. Ja sam uspeo taj popust da ostvarim. I nikad vise. Novcici su mlacenje prazne slame.
1e5d50e9eca8136b2ca83d3d9dace725.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Stigao.
337684bbc28c227b49befe3d91748b36.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da li je ovaj mis prolazio Bg carinu bez PDVa? Znam da moze da bude od slucaja do slucaja, ali ako neko ko ga je narucivao cita temu, koristilo bi iskustvo.

Bukvalno mi i ne treba, jer nema dovoljno tastera za glavni komp, ali ako moze da prodje bez PDV-a, obradovacu HTPC. Uvek mi je bio simpatican.
 
Poslednja izmena:
Slobo, kako si prošao sa carinom za SSD ?
 
ne. to se smatra prepravkom na vozilu i nije dozvoljeno...

Sent from Galaxy S8
 
Da ne idem mnogo u off.... ali ajde da mi objasniš kako se smatra prepravkom kad se samo ubace sijalice i ne menja ništa dok kod xenona bukvalno promeniš voltažu jer su balasti vrsta releja koji se naknadno ugrađuju plus što u Zakonu i piše za sijalice sa gasnim izvorom svetlosti šta auto mora da poseduje....
A kao drugo i to nije prepravka na vozilu nego ajde nije ovo tema za tu raspravu, čak je i skoro neki visoki policijski zvaničnik izašao i objasnio šta je sve prepravka na vozilu jer su "stručnjaci" na teh. pregledima tumačili kako je ko hteo.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Te sijalice nisu po nikakvim standardima, naravno da nisu dozvoljene.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ima ih i po standardima i 12 i 24V. Problem je što ih noviji automobili "ne vide" pa javljaju zamenite sijalicu iako ona radi

Sent from...
 
Ugradnja ksenon svetla nije dozvoljena ne zbog balasta, vec zbog toga sto mora da ih obavezno prate samonivelacija i sistem za pranje farova, i to iz razloga da ne bi zaslepljivali vozace iz suprotnog smera. Sa ovakvim led svetlima verovatno je ista prica. Inace, iz iskustva drugih, led sijalice "izbijaju oci" kad se gleda u njih ali prilicno slabo osvetljavaju put.
 
Poslednja izmena:
Inace, iz iskustva drugih, led sijalice "izbijaju oci" kad se gleda u njih ali prilicno slabo osvetljavaju put.
Ne znam da li zakon ista pise o ovome, ako ne onda bi svakako trebao, ali auto sa ovakvim sijalicama svakako ne bi trebao proci tehnicki pregled. Tamo imaju uredjaj kojim se ocitava jacina svjetlosti i nivelacija farova, i jasno bi se vidjelo da u ovom slucaju ta linija nvelacije prakticno ne postoji, zbog cega se i desava ovo "izbijanje ociju".
Sorry za off, morao sam se ukljuciti. Ko razmislja o "xenonim-a" nek se ne zavarava ovim jeftinim trikovima, ovo samo lijepo izgleda, ali je daleko rizicnije za voznju, i za vozaca a i ostale saucesnike u saobracaju...
 
Pitao sam ja na tehnickom, kažu da su i oni u problemu sa tim jer nije tačno definisano da li se to smatra kao prepravka vozila ali zakonom nije zabranjeno.
 
Kod nas je 160e.
 
4/64 je 180 evra ali se svejedno ne isplati porucivati Xiaomi iz Kine, možda jedino preko Bosne ili CG zbog veće granice za carinu.
 
U prodavnici pobedničkoj ~240€, ništa nisam slagao.
 
Pa kad vec poredis cene uvoznih,poredi ih sa madjarskim. Ko zna za aliexpress zna i za madjare.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Da li je Mixza 64gb i dalje najjeftinija SD kartica? 13 usd je na Aliju.

Ili ima nesto drugo?
 
Nazad
Vrh Dno