Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Napravis vise kupovina ne trpas sve u jednu korpu i bude po snizenoj

Sent from my MI 6
 
Može i tako. Ja imam dva slična kupio sam ih prošle godine. Dobro su se pokazali nemaju nikakvih znakova pohabanosti, jedina mana je što malo krući od običnih gumenih...
925371c250e9f3a735082148b4ec94f8.jpg



Edit: Xiaomi Mijia pen 1,49$ https://www.joybuy.com/product/MI-sign-pen-gel-pen-0-5mm-ballpoint-pen-student-stationery-office-supplies_600154090.html
 
Poslednja izmena:
Sta je posebno kod te olovke? Jel joj redovna cena stvarno 9e? Ne vidim u cemu je caka :)
 
To je za fanove Xiaomi-ja [emoji3]. Na aliju košta oko 5$
 
Ne moras ni da budes fan, 150 dinara mora vredeti, osim ako krades po postama, pa ne kosta nista :)

Dobri dealovi Dejane, hvala za deljenje.
Secam se da si i ranije kacio neke kablove za smesne pare, ali ovo je prvi put da sam uhvatio na vreme.
 
Jel uzimao neko Li Ning patike na alie-u?
Vidim da ih krste kao A brand sto se sportske opreme tice, za njihovo trziste. Nesto slicno kao i Xiaomi i Hisense za telefone i tv-ove, ako se to uopste moze porediti.
Uglavnom, ozbiljne su akcije pa se mogu uzeti fine (meni na izgled) tike od 3500-5000 dinara, sto za trcanje/setnju sto duboje za basket.
Znam da su recimo Peak za basket bruka, nadnoh jedan model 50% ofd za 40$.
 
Otvorila sam dispute. Sad mi stoje 2 opcije na koje mogu da kliknem: dispute finished i refund information, kad uđem u refund information stoji refund processing. Jel treba da idem na dispute finished ili ne?
Nije mi se do sad dešavalo pa nemam pojma šta da radim. A prodavac se nije javljao.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Jel uzimao neko Li Ning patike na alie-u?
Vidim da ih krste kao A brand sto se sportske opreme tice, za njihovo trziste. Nesto slicno kao i Xiaomi i Hisense za telefone i tv-ove, ako se to uopste moze porediti.
Uglavnom, ozbiljne su akcije pa se mogu uzeti fine (meni na izgled) tike od 3500-5000 dinara, sto za trcanje/setnju sto duboje za basket.
Znam da su recimo Peak za basket bruka, nadnoh jedan model 50% ofd za 40$.
Gde si nasao PEAK.. njihovi duksevi su vrhunski ali i ono malo sto sam nasao na Aliu su dosta skupi..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Gde si nasao PEAK.. njihovi duksevi su vrhunski ali i ono malo sto sam nasao na Aliu su dosta skupi..

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Na alie-u. Akcije su svaki dan na drugi artikal, recimo nasao juce njihove patike koje su regualarno 80$, bile 40$. Govorim za peak. Krste kao neki Mid Year ili Half Year sale.

edit:
https://www.aliexpress.com/item/PEA...f4cc-4ef0-bf05-c666c2b31577&priceBeautifyAB=0


Ove izadju 4000 dinara, sot je super deal.
 
Poslednja izmena:
Koje su to PEAK patike dobre za basket?

Ortakov drugar iz srednje je uzimao dok je radio u Kini, kaze bruka, isto za Li Ning. Plus znam ja licno jer sam probao jedne koje su ovde uvezene legalno u jednoj radnji u BG, samo su bile 15k, a za te pare Jordan ima da biras kod lopova, i za manje. Razgledao sam nekoliko modela i uzimao u ruku, kvalitet je top, ali bas top. Ako nesto mogu da kazem kao neko ko je /trenirao/igrao kosarku 10 godina i dalje amaterski, to je kvalitet patika na jedno obuvanje ili iz ruke. Toliko sam ih cesto menjao i nosio brdo razlicith brendova. Kazem za ovaj link gore za 40$ bruka deal.

Takodje sa Peak-om, smo mogli da se upoznamo, bilo je robe u Sportvision-u, i ima verovatno i dalje, vec cetiri godine (mislim od SP 2014te) su tehnicki spoznor nase kosarkaske reprezentacije. Majice su im odlicne, bar one koje sam video u Sportvisionu, samo i cena je bila (kao i u vecini nasih radnji) blago receno kriminalna. Jeftiniji dres reprezentacije od majice....skoro. Ali to je vec neka druga tema.

Ja cu definitivno uzeti neke Li Ning patike, konkrento za basket jer kazem sa Peak-om vec imam iskustva. Lepo su ocenjene i ishvaljene, a i eto imam info iz prve ruke, ali eto hteo sam jos da vidim dal je neko ovde sa foruma imao iskustva, a volim da probam nesto novo, ako je kvalitetno, a izgleda da itekako jeste. Steta (za njih) sto imam dva nova para patike za trcanje (adidas i nike), skoro uzete, pa mi ne trebaju jos jedne, ove bih uzeo sigurno:d

https://www.aliexpress.com/item/Li-...1f60-4845-b7b5-9b94dcbd5229&priceBeautifyAB=0
 
Poslednja izmena:
Drzite se teme, bez opsirnije diskusije o broju patika.
 
Drzite se teme, bez opsirnije diskusije o broju patika.

Jel realno da ne mozes da podelis iskustvo sa velicinom patike ili uopste obuce?! Dosta ljudi ima nedoumice po tom pitanju i nesto ovako sigurno znaci. Pa za to i sluzi forum...
Slucajno svratih u temu da vidim, i procitah ovo......
 
Šta te sprečava da otvoriš temu za patike?
Mada mislim da ima za odeću ili obuću tema.
 
Ne bih rekao, ima SportsDirect tema.
 
Na nju sam mislio, ne pratim , znaci ona je samo za jedan sajt? Otvorite za patike. I mene zanimaju dobre za trčanje, ali, ali ipak volim da probam u radnji, sačekam na akciji, imam račun i mogu da reklamiram.
 
Nisam učestvovao u ovoj konverzaciji o patikama ali ne mogu, a da ne prokomentarišem. Aman ljudi, da li je moguće da ne može da se napravi manja digresija sa teme, kada se veće govori o stvarima na pupustu red je da se u kratkim crtama ostavi i neki info o kvalitetu, veličini, funkcionalnosti...proizvoda.
 
Poslednja izmena:
Nije da ne moze, svakako nije za ignorisanje problematika velicine online kupovine obuce, ali mnogo se odluta od teme i onda izgubi smisao.
 
Na nju sam mislio, ne pratim , znaci ona je samo za jedan sajt? Otvorite za patike. I mene zanimaju dobre za trčanje, ali, ali ipak volim da probam u radnji, sačekam na akciji, imam račun i mogu da reklamiram.

Svi tako radimo. Odes u domacu radnju koja ima patike koje te zanimaju, pronadjes tvoj broj, probas, zahvalis se ljubaznom prodavcu, izadjes i narucis te iste patike preko interneta ako ti odgovaraju :)

Ne moras naruciti iz inostranstva, domace radnje imaju jace popuste online nego li da kupis u radnji. Konkretno za trcanje Asics ima na popustima samo valja potraziti da li imaju tvoj broj. Sto nije uvek slucaj jer su modeli na velikim popustima kada imaju neke male ili mnogo velike brojeve.

Ne bih preporucio narucivanje patika i odece iz Kine direktno osim ako bas ne znate prodavca koji kupi robu iz Nike, Adidas, Asics fabrika. SportsDirect je dobar ali na sve ide postarina od bese 13 evra, tako da se za jedan primerak ne isplati uvek naruciti. Za vise komada upadas pod carinjenje. Ovi sto prodaju po Srbiji SportsDirect robu preko domacih sajtova verovatno se tale sa carinicima ili zive u Subotici pa preuzimaju robu u Madjarskoj pa je dovoze do Srbije. Ima mnogo dobrih sajtova za narucivanje obuce i odece, zaista fenomenalnih stvari ali su uglavnom US ili UK based i vecina njih ne salje u Srbiju.

Bilo bi lepo da postoji tema za activewear kada vec postoji o biciklizmu i bodibildingu.
 
^meni ne radi :(
 
Dobih ga na mail povodom svetskog prvenstva, trebao bi svima da radi jedino ako već nije istekao...
 
Da nije za US trziste?:)
Ja vec imam 10% na sve sa sajta i 5% kao VIP member.
 
Jel uzimao neko Li Ning patike na alie-u?
Vidim da ih krste kao A brand sto se sportske opreme tice, za njihovo trziste. Nesto slicno kao i Xiaomi i Hisense za telefone i tv-ove, ako se to uopste moze porediti.
Uglavnom, ozbiljne su akcije pa se mogu uzeti fine (meni na izgled) tike od 3500-5000 dinara, sto za trcanje/setnju sto duboje za basket.
Znam da su recimo Peak za basket bruka, nadnoh jedan model 50% ofd za 40$.
Ja sam kupio brdo Li Ning stvari, sto za sebe, sto za drustvo. Od patika imam dva para SuperLight XIV i par Cloud IV. SuperLight su savrsene za leto jer su pletene i rupicaste, i vrlo lagane. Cloud su neverovatno mekane i udobne. Nisam probao Adidas sa onim boost djonom, za njih kazu da su bas udobne, a cini mi se da su Li Ning Cloud na taj fazon. Drug ima one sto si linkovao u drugom postu, samo u plavoj boji, i prezadovoljan je. Drugom ortaku sam narucio neke duboke Wade. Kaze da su odlicne. Mada on retko igra basket, a voli duboke patike. :) Rekao bih da po izradi i kvelitetu ne zaostaju za vodecim brendovima. Sto se velicina tice, za patike ti je najbolje da izmeris duzinu stopala i po tome narucujes. Za obucu su im velicine slicne/iste kao kod ostalih, poznatijih proizvodjaca, dok im je odeca u azijskim velicinama, pa treba da uzmes par brojeva vece (ja nosim najcesce L ili XL, a njihove stvari mi odgovaraju 3XL/4XL). Tabele sa merama dosta pomazu. Vecinu stvari sam narucio od LINING Official Store-a. Patike najcesce salju singapurskom postom i, kada ih ovi nasi ne zadrze, stizu prilicno brzo (jedne su mi stigle za 10ak dana). Sto se carine tice, primetio sam da kada narucim sa kutijom, najcesce zadrzavaju i naplate, a kada narucim bez kutije, uglavnom prodje bez ikakvih dazbina. I da, koliko se secam Djak je ranije imao Li Ning u ponudi, sada ih nisam primetio u njihovom asortimanu.
 
Jel ima neko predlog za punjač za baterije,treba mi za kraj avgusta?
 
E ja sam od njih kupio i dobio poluispravan uređaj(nije mogao vršiti discharge), kasnije sam kupio Opus 3100 i taj je odličan, tako da ovaj ne preporučujem
 
Nazad
Vrh Dno