Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Ugreen od 1,5m Micro usb i usb-c ponovo za 0.99$ na Joybuy-u, kome treba. Odličan kvalitet.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da li daju tracking broj na JoyBuy? JD-GZ-EE SP tip slanja.
 
Kako za šta, zavisi, ovi kablovi su išli sa praćenjem ako se dobro sećam, dok za bluetooth handsfree uredjaj od 9$ nisam dobio praćenje (onaj broj koji služi da vidiš kad je izašao iz Kine ne računam).

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Hvala. Na kablove i mislim. Uzeo bih 15ak komada (type-C i microUSB) jer mi stalno manjkaju. A ne bih da poručujem bez trackinga, jer mi ne stižu paketi koji ga nemaju.
 
Ja sam poručio. Na 15 komada nije mnogo dati 1.3USD za poštarinu sa trackingom. Hvala za dojavu!
 
Pa zasto 1m kablove? Meni je 1m kabl nevidjeno mucenje, za mazohiste. Kad jednom probas duzi kabl na taj kratki se ne vracas nikada. Meni stigli pre 10-ak dana, 5-6 type C kablova. Sad sam miran godinama :)

Tapatalk from Poco loco
 
Pa zasto 1m kablove? Meni je 1m kabl nevidjeno mucenje, za mazohiste. Kad jednom probas duzi kabl na taj kratki se ne vracas nikada. Meni stigli pre 10-ak dana, 5-6 type C kablova. Sad sam miran godinama :)

Tapatalk from Poco loco
Daj pošalji jedan, dosta ti je i 3-4 :d
 
Pa zasto 1m kablove? Meni je 1m kabl nevidjeno mucenje, za mazohiste. Kad jednom probas duzi kabl na taj kratki se ne vracas nikada. Meni stigli pre 10-ak dana, 5-6 type C kablova. Sad sam miran godinama :)

Tapatalk from Poco loco
1,5 m su kablovi na akciji, slažem sa da su 1m ili kraći koji dolaze uz uređaje pravo mučenje za korišćenje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jednom sam se u zivotu zaj.... pa kupio taj noname sareni kabl i nikad vise :)
 
Vredi li pazariti ove 3.0 hubove bez dodatnog napajanja? Treba mi samo za džojpede, tastaturu/miša u dnevnoj sobi, ništa transfer.
665490e3998cb8dc22ef82b1bca7132f.jpg


Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
I mene interesuje, doduše za transfer fajlova. Jel poručivao neko hubove?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Takodje imam taj ugreen-ov, samo sto sam ja uzeo na nemackom amazonu. Jedini je imao malo vise razmaknute portove, plus kabl od 1m, mada vidim da sam se zeznuo sto se duzine kabla tice, posto mi ne treba ovolika duzina.
 
Po mom iskustvu USB hubovi bez napajanja su slabo upotrebljivi.
 
Zavisi za sta. Na ovaj moj su povezani mehanicka tastatura sa pozadinskim osvetljenjem, mis sa osvetljenjem, transmiter za wireless slusalice, a cetvrti port se povremeno menja za usb stick, telefon ili nesto trece. Sve radi odlicno.
 
Pa ovaj Ugreen ima napajanje?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Da, ima ulaz, ali kabl ne dolazi u pakovanju. Doduse kod mene nije micro usb kao na aliexpressu, vec onaj okrugli od adaptera. Ja sam i hteo da uzmem hub koji ima ulaz, cisto za svaki slucaj, medjutim radi super i bez dodatnog napajanja.
 
Kod mene je micro usb koji sam primetio tek sad kad ste ga pomenuli hah. Radi super i bez njega, ali eto postoji i ulaz za napajanje.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno