Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Pitanje za strucnjake.
Kako vi dokazujete da je baterija na nekom proizvodu losa ili na izdisaju?
Otvorio sam spor na Ali-ju i oni traze video koji ce dokazati da je baterija na smart satu losa,kao sto i jeste u mom slucaju.
Baterija,kada se napuni radi samo 14 sati u stend baju a treba oko 60-70 sati.
Ne mogu sigurno snimati 14 sati video.Da li je neko imao slican problem?
 
tesko ce to ici, jedino da snimis neki time lapse video...ali ono sto mogu da ti kazem je da kinezi kad traze video uglavnom to rade reda radi, tek da ne bude da su ti tek tako popustili...tako da probaj nekako da snimis da deluje koliko god moze ubedljivije, snimi par kadrova pored telefona kad ga napunis i par pri kraju, nesto smandrljaj...

ali pre toga probaj da im objasnis da je to tesko snimiti pa vidi da li ce nesto da ponude...nekima sam uspeo da objasnim, zavisi od prodavca...

i za pouku, spefikacije za no name proizvode su vrlo nepouzdane, to sto pise 60-70 sati nema veze sa zivotom...pretpostavljam da je tako neki sat u pitanju...
 
@Altru
Tako sam i mislio.Kada ga napunim snimim jedan kadar,zatim za 6 sati drugi kadar i treci kada pokaze da je baterija pri kraju.Mada je to sve glupo ali ne znam drugi nacin za dokazivanje.
Inace imao sam takav sat i sa ispravnom baterijom i radio je tri dana u stendbaju.
 
Ima li neko preporuku za dobar VPN koji je na akciji? Neograničen protok, da mogu torrenti (ne radim backup interneta, ponekad skinem film ili seriju).
 
na joybuy skidaju 20 dolara uz kod za amazfit bip sat...proverite kod u mailu...
 
vise puta, ima bagova to jeste, ali uspem na kraju...probaj na kompu, tabletu, ne znam sad sta je problem...
 
Meni piše 20$ off, ali kupona nema.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
naravno da valja, ja ga vec imam...ekran odlicno vidljiv na suncu i stalno radi, ima gps, baterija 45 dana...
javite ako nekom prodje kupovina sa kodom...
 
Meni normalno radi kod: EjSJpyw.png

Može li da prođe bez pdva i carine ili teško?
 
Sve rečeno što sam hteo da pitam, verovatno ću ga uzeti od cashbacka sa PP-a.
Dakle, nije se pojavilo ništa novije, bolje, a slične cene?

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam dva puta narucio i oba puta mi stiglo. Bas pre neki dan mi dosao neki drzac za mob. Zaboravio sam sam i da sam narucio :)
 
Zapals je do bola spor ali sve je stiglo do sada. Što reče Virke, kad sam već zaboravio šta sam i kad poručio...
 
Da te pitam za savet one koji prate tržište kineskih telefona. Poznanik mi je još nedelju dana u Kini. Nema više vremena za online naručivanje u Kini. Može da ode do onih IT bazara koji su u halama, sa štandovima, gde može i da se cenjka, i gde se prodaje sve živo od elektronike.

Moje pitanje: koja bi sada bila tri best baj telefona sada da se kupe u Kini? Da nije neko dranje, a da su povoljniji nego ovde + nema carine.

Od uslova: max 5,5" ekran, idealno 5".
Neki novi Snapdragon, tipa SD 835 i sl.
Oko 200, 250€ - ili manje, ne jurim skupe telefone.
Da vredi cimanja, da ne bude da su kod nas na oglasima samo malo skuplji.
Poželjno: podrška XDA zajednice.

Dao bih mu spisak od 3 modela, pa šta nađe od toga, ili za koji izboksuje najbolju cenu.

Nije da mi treba, al' kao da iskoristim priliku. :)
Veliko hvala!
 
Kad odem da pazarim, ne piše nigde 1 dolar, već samo da platim onih 12?

Flash deal piše da traje još 4 sata.
 
Mora 2 kom. da se uzmu. Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno