Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Ja cekam jedan Lego komplet, porucen 28.02. setao po Kini, camio na Pekinskom aerodromu od 08.03. i juce konacno poleteo. Videcemo za dalje... Sin i zaboravio da smo narucili...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
Moze link? Ja sam dosta gledao te kineske lego kocke ali nikako da naručim neki komplet. Čuo sam i da ih hvale ali i da su baš loši, definitivno ću okušati sreću i naručiti neki.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Moze link? Ja sam dosta gledao te kineske lego kocke ali nikako da naručim neki komplet. Čuo sam i da ih hvale ali i da su baš loši, definitivno ću okušati sreću i naručiti neki.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
#Aliexpress US $12.48 30%OFF | City Police SWAT Truck Building Blocks Sets Ship Vehicle LegoINGs weaponsTechnic DIY Bricks Playmobil Toys for Boys Designer
https://a.aliexpress.com/_d9b17iG
ovo je klinac odabrao. Generalno kvalitet je ok, ima dosta tih kineskih kupljenih ovde, njemu je samo bitno da pravi nesto...
Sad vidim i da je za par evra cena otisla gore...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
https://a.aliexpress.com/_dVXjAiK

Uzeo sam sinoc ove metlice brisaca i vec su usli u proceduru slanja, pa cemo videti kako ce proci ovu situaciju, svakako mi se ne zuri.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Zanimljivo da nisu nikakvi dodatni troskovi naplaceni, ni pdv, nista. Ocekivao sam bar pdv da ce naplatiti, s obzirom da nije bas mali paket.
a97f237bdceadf37c47b85652164ea32.jpg


Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Verovatno su videli šta je u pitanju i pomislili "e ako mora metlice od 700 dinara da naruči preko alija da bi uštedeo koji dinar onda mora da je stvarno u banani." :d LOL
I pustiše bez dažbina :D
Nadji mi ovakvo kacenje ispod 3000,a da nije Mituyoto, pa cemo pricati o ustedi.
f1445de45b2cb9d3bcf327b1451b5e08.jpg


Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Da za par + zadnja metlica

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Malo smo se igrali :d :-devil-:

50-50.jpg

Valjda ce da stigne do jeseni :p
 
Imam pomenuti KUULA punjač. Odmah ću ti reći da nije kvalitetan, jako se greje i čak proizvodi neki zvuk pri punjenju. Ja sam ga bacio u kantu jer ne želim da rizikujem oštećenje telefona. Kabl je dobar.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
@slobomo

Ako igras na jednom nalogu bude 1,92-0,32 ili 5,88-0,98$.
Za vise - tu je pomoc prijatelja :)

evo primer :


kuponi.jpg


@Mrljesana

Posledica masovne proizvodnje u ko zna koliko komada i uvek moze da se naleti na falican primerak.....
 
Imam pomenuti KUULA punjač. Odmah ću ti reći da nije kvalitetan, jako se greje i čak proizvodi neki zvuk pri punjenju. Ja sam ga bacio u kantu jer ne želim da rizikujem oštećenje telefona. Kabl je dobar.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Ili još gore, može da izazove požar. Bolje što si bacio. Sa punjačima nema šale.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Zato nemojte kupovati to smeće jer samo generišete otpad nego lepo daš malo više para i koristiš godinama. Ne sećam se ni kad sam kupio Aukey sa tri izlaza, dva obična i jedan QC3.0. Na običnim su stalno spojeni google chromecast i raspberry pi 4, a QC port koristim za telefon.
 
Evo ja imam aukey pa je posle jedno 2 godine raspao se (bukvalni na jednom spoju kucista ispucao) nemam pojma od cega, a unutra poceo da varnici to ke neki model sa 2 QC izlaza, imam aukey i sa 6 izlaza (4+2), taj radi bez greske 2-3 godine. A imam u Kuulu sa 3 izlaza takodje radi savrseno i cekam jos jedan sa jednim.

Tako da generalno, nema nekog pravila.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Ako neko može/hoće da odigra igru, dobijaju obe strane kupon.
#MoneyGun I've won US $0.32 so far playing Coupon Pals. Join me to win up to US $16.00!
https://a.aliexpress.com/_dZGl363

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Kakve su ovo prevare jooooj ,)
Kao igraj i možeš da dobiješ 16$ i ti igraš, gubiš vreme bezveze i dobiješ 32 centa :D a onih 16 dolara nikad niko ne vidi a ako i vidiš tipa 3$ bude ono 3$ off na kupovinu preko 30$ ;D
 
@ Sirius9

Niko te ne tera da se igras.
Niko te ne tera da glumis Rusa.

Stari korisnici osvajaju popuste od 1/6 ( na 1,92 - 0,32 ili 5,88 - 0,98 ) ili kada pozovu jos jednog igraca npr . 7,8 - 1,3
Kada igras sa novim nalozima ima sanse da osvojis kupone u odnosu od oko 1/2 i 1/4 - kacio sam slike.

Na jednom novom nalogu smo pre par dana ostvarili ustedu od oko 15$ na sumu od 22$ plus usteda i na starim nalozima
sa kojih su isle pozivnice
 
@ Sirius9

Niko te ne tera da se igras.
Niko te ne tera da glumis Rusa.

Stari korisnici osvajaju popuste od 1/6 ( na 1,92 - 0,32 ili 5,88 - 0,98 ) ili kada pozovu jos jednog igraca npr . 7,8 - 1,3
Kada igras sa novim nalozima ima sanse da osvojis kupone u odnosu od oko 1/2 i 1/4 - kacio sam slike.

Na jednom novom nalogu smo pre par dana ostvarili ustedu od oko 15$ na sumu od 22$ plus usteda i na starim nalozima
sa kojih su isle pozivnice
A kako se prave te pozivnice i sve to sto si naveo. Ako moze u pm. Thx.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
@ slobomo

Ukratko

Treba ti bar jedan novi AE nalog ( mejl , platna kartica koji nisu korisceni na AE )

Igras Coupon Pals iz aplikacije i pozivas tog novog korisnika da se igra.


Ruse pratis i malo glumis Rusa pa pokupis po jos koji crveni kupon . Bas jutros je bila zanimljiva ponuda ,
ali oni su veoma brzi i sve pokupe u veoma kratkom roku.
 
Meni ovo ispade bezveze, i ja i svi koji smo igrali uzeli po 0.32$ kupon. Manje od 1.5$ popusta za kupovine preko 7.68 čini mi se.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Ja kad odigram i dobijem 100rsd off kupon, app mi ne daje opciju da ga bilo gde primenim. Jel to tako i kod vas?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Da li moze neko da mi pojasni ove kupone sa aliexpresa ili kako se vec zovu.
Pronalazim stvari koje kostaju po 1,2 i vise eura a ja ih mogu kupiti za 0.01 da li je to kao neki kupon ili neka navlakusa i skinu pun iznos.
prim.png
 
Čini mi se da ti je već neko odgovorio, ako ne tebi, onda je bilo nedavno isto pitanje. Imaš kupon kao nov korisnik. Ubaci šta hoćeš u korpu i kad odeš na proces plaćanja, videćeš koliko ćeš platiti zajedno sa poštarinom.
 
U drugoj temi sam postavio to pitanje hteo sam da se osiguram.
Video sam na vise predmeta koji su neki i do 5 eura a mogu da ih dobijem za 1cent
Da li mogu samo jednom da iskoristim kupon tj da kupim samo jedan predmet,ako je tako onda bih svakako iskoristio nesta sto je 5 eura nego 1 euro.
 
@ Miki_

Situacija je daleko od povoljne i trenutno je kupovina na AE prava lutrija :(

Novi kupci dobijaju crveni kupon 4-3$ tj. na kupovinu od 4 ili vise $ dobijaju 3$ popust.
I svi drugi crveni kuponi imaju isto dejstvo samo se razlikuje suma.
Jedan kupon mozes da iskoristis samo jednom.Ako kupovina ne uspe , kupon ti se ne vraca.

Kacio sam primere - meni i drugarima je u zadnjih par dana propalo par vrednih kupona.
"Gluposti" su negde u tranzitu . Vrednije stvari koje su nam zaista potrebne , trgovci
ili nisu hteli da posalju narudzbinu ili se ono sto su poslali zbog trenutne situacije vratilo u
pocetnu tacku :( :(

Naravno iz podrske se prave blesavi , pogotovo kada vide novi nalog :(
 
To znaci da mogu nesta od 18$ da dobijem za recimo 14$ ?
Hteo sam da kupim nesta od nekoliko dolara ali hocu da iskoristim da kupim nesta sto je recimo 5 umesto 1,jer je cena svakako 1cent.
Samo se nadam da mi uspe jer bi hteo stvarno da iskoristim bonus.
 
Cini mi se da je ovo neki no-name model koji apsolutno nema veze sa Netac U modelima.
 
Nazad
Vrh Dno