Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Sad će i te tvoje ne brini. [emoji39] Batalio sam AE, šta ima na BGood, to kupujem. Dok se (ako se) situacija ne normalizuje. Ovo čekanje po 3 meseca nema svrhe.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
@ psaras

Nisu moje - naveo sam samo primer ;)

Za koliko vremena stize sa BG-a i preko koje poste ???
 
Pisao sam u temi za praćenje, zadnja mi je od plaćanja do carine (unimer od 27$) stigla za 10 dana preko TR. Pre toga IP kamera za dve nedelje.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Probah da vidim šta ima na tom bgood ali mi izbacuje neki fast food :). Koji je tačan naziv?

Sent from my landline using Tapatalk
 
Banggood

Gesendet von Mi Note 10 Lite mit TT
 
Ja sam godinama kupovao na gearbest-u i na aliju,zadnje 2 godine samo aliexpress. Banggood nikad nisam koristio. Je l je on na fazon gearbesta ili aliexpressa?

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
Meni je bio interesantan rok isporuke, sa Ali Express-a zaboravim sta sam poručio dok stigne. Mada, sinoć sam bacio pogled i na prvu nisam našao to što sam tražio. Čini mi se da imaju manji asortiman.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Banggood ne može da se poredi sa AE što se tiče kvantiteta, mnogo više robe ima na AE. Ali npr. tražio sam slavinu sa grejačem na AE i BG, nisam bio zadovoljan ponudom na AE, BG je imao bolju ponudu. Svakako je neuporedivo što se tiče ponude, ali brzina transporta je ozbiljan argument na strani BG što se mene tiče.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ja sam sinoć na brzinu tražio nešto ali kao što kažeš brzina je bitna stavka dok i ako se stvari na Ali-ju reše.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Može li preporuka za punjač za AAA i AA baterije?
Podpitanje:
Ima li smisla naručivati tako nešto ovde ili je možda bolje rešenje neko iz Ikea-e ili možda neki Triax punjač?
 
Jel ima negde pouzdanih, kvalitetnih, originalnih USB fleseva. Vidim na ebay ima onih Sandisk Ultra koji bi mi sasvim odgovarali a po povoljnim cenama samo sto su u stanju "open box" i bez pakovanja. Imaju dosta pozitivnih ocena ali su komentari uglavnom uopsteni (dobar fles, dobar prodavac, brzo stiglo...), niko da se dotakne originalnosti i stanja flesa. Moze i nesto drugo da valja, sa bilo kog sajta, samo da salju u Srbiju i da primaju PayPal.

Primeri: https://www.ebay.com/itm/SanDisk-16...167213&hash=item3fddbafe17:g:ALoAAOSwZ41eaJ7y
https://www.ebay.com/itm/SanDisk-64...357860?hash=item342d6c16e4:g:KzoAAOSwKZxfIpRV
 
Poslednja izmena:
@ xakep

Kod nas imas da biras 64GB USB 3.0 po redovnoj ceni za oko 1.000 dinara
Ovi sa AE / EB izadju oko 800 ,cekas ih 1-3 meseca i niko ne garantuje da nisu neka losa kopija.

Letos je na AE bio Netac USB 3.0 32GB - 2,5$ , 64GB - 4,5$
 
Imam jedan Netac (crkao posle 10-ak koriscenja) i jos jedan sa Alija (raspao se posle prvog ubadanja u racunar) pa mi zato sad trebaju novi :D Mislio sam da uzmem jednu Samung sd karticu sa JoyBuy i da je koristim u citacu ali tamo su cene otisle trostruko od kad sam posledni put gledao.

Ako ne prilici ovde, javi mi na privatnu poruku gde to ima kod nas posto ne nadjoh ni 32GB za te pare. Ima ali "nema na stanju" tj. ima u izlogu ali nema u radnji.
 
firefox_QXnuE7dEgT.png
 
narucio,hvala za kupon :D
 
cannot.jpg
 
New promo code $ 5/50 Aliexpress for March 8! It will start operating on March 8 at 11:00 Moscow time.
 
Spominjani su BT adapteri - sta valja a sta ne.

Inace ima ih i po 1,5$ - redovna cena
 
Nazad
Vrh Dno