Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

jel ucestvovao neko u licitacijama sa ebay.de, koliko su postarine generalno (ako hoce da salju)?
 
Narucivao sam nesto pre otprilike mesec dana
31 euro, paket 0,7 kg, nemacka posta

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
ovde.jpg

U nekoj od igara jutros je pokupljen i 5-2$



Pisali smo vec par puta...

Igrajte se sa aplikacijom , pratite Ruse i svasta moze da se nadje.

Otvarajte akcije , igre... Ne vazi jednaka ponuda za sve naloge.

Kuponi su pokupljeni sa par naloga , ali sam spojio na jednu sliku .

Neki kuponi i kodovi ce moci da se iskoriste iz Srbije , neki ne.

Ovaj recimo ne vazi iz Srbije

c3.jpg
 
Ljudi sta će vam kuponi kad nista ne mozete naručiti?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
@ 3ler

Moze gomila sitnica do 5$ sa free dostavom u Srbiju .

Moguce je naci i poneku vredniju stvar sa razumnom cenom dostave.

Moze gomila stvari vece vrednosti sa free dostavom u EU.

Neke od tih stvari , narocito te sitnice u Srbiji bez dostave kostaju po par puta vise nego kada se naruci iz Kine.

Jedini problem je neizvesnost oko isporuke sitnih posiljki.
 
Nista korisno od tehnike ili nesto nesto sto je stvarno na popustu ne salju, do sad sam svake godine brdo ankerovih proizvoda naručivao vise ni oni ne salju. Kablove, no name punjače i te gluposti od po par dolara ne računam u kupovinu i nesto sto je vredno skupljati kupone ili čekati 11.11

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ne mora 11.11. Neko je ovde okačio i uspeo sam da kupim kabl za iphone za 0.01. Taman da je za jedno punjenje, dobar je, ionako uvek toga fali. Nemam iphone ali mi se desi da dođe neko u goste i da treba da dopuni telefon. Tako da reći da kuponi ne trebaju nikome ne odgovara istini, možda ne trebaju tebi.
 
Da li je neko naišao na neki popust ili kupon za android tv box? Geekbuying,bangood, gearbest..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
@ nmld

Da li trazis neki osnovni model poput X96mini 2/16GB ili nesto jace ???
 
Neki jači, tj. bolji.cena oko 60e

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
@ 3ler

Nekome znace popusti i na sitnice.

Ima nas koji imamo rodbinu / prijatelje u EU i tamo salju i vrednije stvari...



Kome trebaju moze da uzme kupone

cgl.jpg




Mozete da pratite , pojave se razne sitnice uz narandzaste kupone ili kodove za 10-20-30 centi , ali ponuda traje 10-20 minuta
 
TX6 / X96Mate sa 4/32G i Allwinner H6 su oko 40€
H96Max / X96Air sa 4/64G i Amlogic S905X3 su oko 50-60€
na KP sa radnom garancijom od mesec dana.


https://www.geekbuying.com/item/TANIX-TX6S-Allwinner-H616-Android-10-0-TV-Box-4GB-32GB--422180.html

Ako imas nekog u EU mozes 11.11 da ga uzmes za oko 25€ sa Aliexpressa iz EU skladista

https://www.geekbuying.com/item/X96...-0-8K-Video-Decode-TV-Box-4GB-64G-422573.html
Hvala puno. Mislim da ću ići na ugoos. Nije mi hitno pa bi izbegao KP

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
@sasa022

Upao sam na preko 30 različitih Telegram kanala, ali ne izlazi nijedna ponuda za sitnice od 10-30 centi :) Šta si uspeo da uzmeš?
 
Ne moram ja bas uvek da pokupim sve "glupe sitnice"... :d :d :d :d

Dosta se druzim sa klincima i omladincima :-devil-: i oni ( sto sa svojih ,sto preko mog naloga ) narucuju gomilu svakojakih sitnica.

Eto odakli mi tolike porudzbine :p

Sta se porucuje ?

Devojcice-devojke narucuju bizuteriju , kojekakve ukrase za kosu i nokte , satove , futrole za telefone sa cirkonima...
Decaci-momci opremu za mobilne , adaptere - kablice za komp , ukrase za auto...

Kad vec spominjem automobile tu isto postoji gomila sitnica - kucista za kljuceve , LED svetiljke , obloge za volan i oko rucice menjaca ,
prekidaci , osiguraci , metlice brisaca i tako u nedeogled

Pecarosi isto narucuju gomilu sitnica

Elektronicari.....

Sve su to sitnice po 1-2-5-10$
 
Kad ste kod tih sitnica po tipa 0.01, ja sam par puta ugrabio, jedan javio da je prouzvod skart i ne zeli da salje, posle mu digao cenu na 2-3eur, drugom ustice vreme nece ni da posalje... Al reci ovaj nedavno kabl za punjac, expresno poslat.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Ovakve ponude trenutno traju oko pola sata...

To je ono sto sam pominjao , razne sitnice za 20-50 centi
 
Sta bi sa ovima sto su narucivali ambilajt za tv,jel nekom stigao,kako su zadovoljni?

ambilight-android-tv-box.jpg
 
ja sam porucivao ambilight, metnuo ga na komp. Super radi ali je lepak apsolutni krs. Odlepila se traka na 5 mesta pa moram da skidam i stavljam neku dvostranu.
 
Stigla je meni klasična rgbw bez tog "adaptera" odlepila se posle par dana sa TV-a pošto je kućište dobrim delom Al pa sam je pojačao vrućim lepkom i za sada drži. Problem je što imam jednu led traku u kuhinji sa daljinskom kontrolom u prizemlju i jednu na potkrovlju (TV) i koji god od ta dva daljinska da se koristi reaguju obe

Sent from my Mi MIX 3
 
Nazad
Vrh Dno