Šta je novo?

Mi Zealer Store Aliexpress - kuponi i popusti

Ilion

Slavan
Učlanjen(a)
05.04.2014
Poruke
3,483
Poena
270
Mi Zealer Store je novootvorena radnja na Aliexpress-u koja će u 2018 biti jedan od najznačajnijih prodavaca kako Xiaomi telefona, tako i telefona drugih brendova.

Za sada svega nekoliko proizvoda u ponudi ali rekao bih po najnižim cenama na Aliexpress-u.

https://www.aliexpress.com/store/3209109?spm=2114.12010108.0.0.2b2b6a8d4rGAFx

U ovoj temi ću objavljivati popuste koje mi odobre. Princip naručivanja je isti kao kod Top One, napravite narudžbinu bez plaćanja (add to cart, buy all, other payment methods i tu se dobija order ID), i pošaljete te mi order id kako bi se smanjila cena.

Trenutno na popustu:

Cool 1 3+32G silver , trenutna cena 127.99 usd , bench popust 2$ , konačna cena 125.99$
Cool 1 4+32G gold, trenutna cena 139 usd , bench popust 2$ , konačna cena 137.99$
Xiaomi mi band 2 global version, trenutna cena 23.99usd , bench popust 1$ , konacna cena 22.99 $
Xiaomi Hybrid Pro HD silver, trenutna cena 22.99usd , bench popust 1$ , konacna cena 21.99 $
 
bice da nemamo svi iste cene :d sa tvojih linkova


Original Xiaomi Pro HD In-ear Hybrid Earphones - SILVER 202209901
Flash Sale Price $22.99

Original Xiaomi Mi Band 2 Smart Watch for Android iOS - BLACK 181777501
Flash Sale Price $24.99

i poštarina 2.33$ za registrovanu pošiljku (1$ za obicnu) koja je kod alija dzabe ;-)
 
Poslednja izmena:
Replika je posle 3 dana, cena se promenila (vratili su staru cenu, sutra su popusti, pa ono, više je spuštena cena ako danas vrate cene, koliko vidim to rade svi), bubice te kao i mnoge druge mogu biti dosta jeftinije jer se često dele kodovi za popust, da pratiš temu bubice video bi kako uzimamo i koje... Ako gledamo Mi band 2, najpovoljnije:
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    113.2 KB · Pregleda: 58
Poslednja izmena:
Dobro, to su akcijske cene + zaista obavezno plaćanje dostave kod GB kako reče zap.

Kod Mi zealer je redovna cena što je svakako za pohvalu.

Najniža redovna cena za bilo koji od gore pomentih proizvoda. Akcije su sporadično.

Svako neka kupi gde želi. Nema razloga za raspravom na tu temu.

Ja kada sam otvorio temu, pogledao sam cene na Aliexpress-u, i tako sam se mislim izrazio. Najniza cena na Aliexpress-u , ako se ne varam.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno