Šta je novo?

Note 8 ili Mate 10 Pro

Učlanjen(a)
04.02.2007
Poruke
5,231
Poena
825
Došlo je vreme da menjam četiri godine stari LG G2 i pošto praktikujem da ne menjam često telefone ali uvek gledam da uzmem neki od flagshipova u tom trenutku (krastavac u momentima kupovine G2, HD2 etc to jesu bili) dvoumim se između ova dva modela pa bih voleo da čujem mišljenja koji bi ste vi izabrali i zbog čega (pro i con)...

Doduše pored ta dva telefona koja sam stavio u prioritet u razmatranje bi eventualno mogli da dođu i HTC U11+ odnosno LG V30 tako da ne bih zamerio ni mišljenje po pitanju njih...
 
A da ti prvo napišeš šta su ti prioriteti kod telefona; tipa baterija, kamera, ekran, veličina?!
Ja lično bi išao na Note 8 ili Htc U11+, ali to sam opet ja ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Verovao ili ne, ništa od navedenog mi nije nešto posebno u prioritetu ali mi je sa druge strane bitno da znam da li neki od njih recimo po pitanjima koje si naveo briljira i baš je ispred drugih modela ili ako po nečemu baš belja i pravi fail...

Generalno najbitniji mi je sveukupni kvalitet i načelno koliko to opravdava cenu...
 
Prekopiraću i ovde :)

Mate 10 Pro je dosta povoljniji od Note 8 (nisi napisao da li kupuješ za keš ili preko operatera, ako predpostavim da kupuješ preko operatera, onda su finansije na strani Huawei), Note 8 je dosta skuplji tj. oko 30.000 din je skuplji od 10 Pro (gledam cene u VIP, u MTS nemaju Note 8)! Plus još jedan kod 10 Pro, za prvih 50 kupaca poklanjaju EnVizion 360 VR kameru, još jedan veliki plus za tebe je što daju VIP garanciju od 3 god. I naravno Mate ima jaču bateriju.

Koji je najbolji? Trenutno Note 8, ipak je tu sve top i nema lutrije, displej i kamera top.
Pojavljuje se HTC U11+ koji je vredelo sačekati, lično volim HTC i postoji mogućnost da sačekam U11 Plus, običan U11 mi nije legao dizajinom pored Galaxy S8/S8 Plus. krastavac, novi Galaxy i Note izgledaju nadmoćno pored konkurencije, iznad ostalih, zato nisam ni uzeo U11 koji je odličan fon, cigla izgled pored S8. Napisao sam da je "vredelo sačekati" HTC U11+ iz razloga što se Mate 10 Pro pojavio kod nas dosta povoljniji od ostalih, plus se dobija lep poklon. Nisam siguran koliko se isplati čekati sada HTC U11 Plus, biće sigurno skuplji, plus opet i on treba da se pokaže. V30 sam precrtao, podbacili su ponovo, LG.

Ovde se izbor trenutno svodi na Note 8 i Mate 10 Pro, oba dele prvo mesto, ostali kad stignu, stignu, zavisi od cene i kako se pokažu, ostaje na tebi da presečeš sa kojim modelom više dobijaš.
Note 8, sigurica, sve je top, najbolje od najboljeg, košta.
Mate 10 Pro, dosta povoljniji preko operatera, vredan i lep poklon, VIP garancija 3 god. koje tebi može značiti više od nekih drugih stvari. Odličan fon.
 
Ako ti olovka nije potrebna ja ne bi davao toliko para za Note 8. Note serija jedina mi se svidja od Samsumga ali me egde ekran odbija.
Mate 10 Pro ili Htc 11+ su super telefoni i ja bi se dvoumio izmedju ta dva modela
 
Nazad
Vrh Dno