Šta je novo?

Samsung A5 (2017 ) ili Huawei P9

Dragan7

Poštovan
Učlanjen(a)
01.09.2017
Poruke
136
Poena
69
da pitam: koji tel izabrati, posle 5god odličnog korišćenja neuništivog S3,- dali A5 (2017 ) ili huawei P9, od operatera, ista je cijena.
 
Poslednja izmena od urednika:
Koji god da uzmes neces pogresiti, samo da p9 nije lite verzija, cenim ga da amoled ekran (samsung) ima svojih prednosti u pogledu boja, ali nemoj da te zavara pixelaza, mislim da su tu negde sa kamerom, i ja sam imao slicnu nedoumicu ali sam izabrao huawei zbog giga rama vise (honor 8), sto u ovom slucaju nije presudan faktor (oba vidim da imaju po 3gb). Sve ostalo im je podjednako dobro koliko vidim, e sad ako ti se iz iskustva vjse svidja samsungov interfejs, nastavi tradiciju ali da znas da i kod huawei-a mozes isto to da postignes preko launchera raznih...
 
Po meni takodje P9, nema sanse da omasis, Huawei prestize konkurenciju polako ali sigurno. Ja sam uzeo pre skoro 2 god Huawei P8, desi mi se jednom u par dana da malo stucne, sem baterije koja je malo oslabila sve ostalo bez ikvakvog problema. Jedino sto mi se EMUI i ne svidja nesto preterano, mnogo mi je dosadan, ja sam instalirao Google Now launcher. Naravno ako planiras da koristis telefon isto kao prethodni, jer ce Huaweiu brze pasti cena, pogotovo kada se uzme u obzir da je P10 odavno izasao.
 
Pa već je cijena pala P9, zato oba isto koštaju iako je P9 bio flagship. Iskreno meni je IP68 na A5 veliki plus, a prepostavljam da P9 ima bolje perfomanse. A kamera, dupla Leica jeli marketinski trik ili je bolja nego samsungova?
 
Nazad
Vrh Dno