Šta je novo?

Kupovina Bitkoina kreditnom karticom

dzimnbg

Poštovan
Učlanjen(a)
08.07.2017
Poruke
8
Poena
51
Pozdrav svima,

Kao pocetniku u moru svih tema, trenutno je tesko pronaci ono sto me interesuje, a to je:
Da li postoji neki sajt koji prodaje bitkoin Srbiji za kes (kupovina kreditnom karticom)?
Na ecd.rs procedura je malo zeznuta, mora dosta da se ceka.

Hvala unapred!
 
cex.io
ili jos bolje kupis od nekog sa foruma ko prodaje. Bez provizije.
 
Koliko ja vidim na njihovom sajtu nije manja provizija ili ja gledam nesto pogresno.
 
Poslednja izmena:
gledas prvu stranu cex-a?
 
zato sto ne treba, odes na tab trade i kupis po najboljem kursu.
 
Kako da kupis po najboljem kursu kad ti je dolarski i euro racun prazan?
 
Ma nemam registrovanu karticu...

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
gledas prvu stranu cex-a?

OVO TREBA U STICKYYYY !!!!!!!!

Prije dva mjeseca sam izgubio par stotina EVRA (neki i hiljada) kupujuci na prvoj strani cexa, a kurs na mjenjacnici cexa je DALEKO bolji. Provizija na cexu je stvarno minimalna za depozit evra
 
Да ли је ико будан,треба ми помоћ хитно!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
555-333.
 
na kom sajtu je najbolje da kupim bitkoine i prebacim u svoj hard wallet ? cex.io mi deluje kao da nema tu mogućnost...
 
Ima tu mogucnost cex.
 
aha, ok. probaću, sad mi ne prikazuje tu opciju jer nisam još nista kupio, niti verifikovao akaunt.
 
Poslednja izmena:
Moras da verifikujes. Pa onda na karticu deposit.
 
Koji je minimalan iznos coin-a koji moze da se kupi na cex-u?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
20$ je min deposit.
 
Koji wallet offline najbolje koristiti za bitcoin. Jel postoji neka verzija za android mobilni?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Ima neki fee čini mi se tako da sve u tim okvirims.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Jel moze neko da mi preporuci proveren sajt gde ja mogu da vezem svoju karticu i kupim normalno coin-e? Zanima me pre svega da podrzava i litecoin. Kupujem trenutno preko ovih nasis ECD ali hteo bih sam ako mogu preko vise i mastercard.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cex.io

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Ali mislim da cex nema kupovinu litecoina a i vidim da tamo ima neke ponude da se kupi btc za npr. 100dolara. Mene zanima negde gde mogu da uzimam pomalo litecoin. Npr. kupim za 30-40 dolara pa onda kad imam kintu opet. Ne mogu odjednom da iskesiram.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ili da kupis od nekoga licno ( ima na forumu post za prod/kupovina) ili na cexu kupis npr eth pa prebacis na drugu menjacnicu i menjas za coin po zelji. Na cexu nemoj ici na buy/sell vec na market
 
Sad sam video da je za eth potrebno kupiti minimum 0.1 tako da mi to odgovara, ici cu tako. Hvala svima na pomoci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno