Šta je novo?

Pitanje u vezi kupovine novog modema i njegovog podesavanja

Mister CPM

Cenjen
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruke
10
Poena
155
Pozdrav.Nisam siguran da li ovakva tema ide u ovaj forum ili u Pristup internetu i provajding ali od nekud se mora krenuti :D ima HG630(telekom 50mbps net) modem ne znam tacno bar 3 godine i u zadnje vreme poceo je da me zeza.Pa sam mislio da kupim novi modem/ruter ali ne znam da li bi to radilo bez nekog dodatkog podesavanja?da li je potrebno neko telekom podesavanje ili je samo classic plug and play DSL kabal u DSL rupu?za ovaj modem koristim username i pass telekom telekom(http://192.168.1.1/) da vidim podatke i podesavanja modema da li bi to isto bilo sa novim modemom? Hvala na odgovoru

Marko. T
 
Poslednja izmena:
Potreban je unos pppoe podesavanja na novom modemu. To se ranije dobijalo na zahtev od telekoma, a danas mislim da vise nije moguce dobiti te informacije, ali nisam siguran.
 
Pa ako te bilo šta zeza Telekomu se obratiš na tel i objasniš i zamoliš da reše problem tj da ti daju novi uređaj. Ne vidim baš razlog da kupuješ uređaj. Imaš ovde video uputstvo ako se odlučiš da sam kupiš to.
 
Pa ako te bilo šta zeza Telekomu se obratiš na tel i objasniš i zamoliš da reše problem tj da ti daju novi uređaj. Ne vidim baš razlog da kupuješ uređaj. Imaš ovde video uputstvo ako se odlučiš da sam kupiš to.

Da bas je telekom lud da mi da novi modem ako ovaj iole radi jos.Pa mislio sam da kupim novi jer je ovaj huawei krs pa sam hteo bolji ali ne znam da li ce raditi itd..Hvala za link :)
 
Mozes da uzmes bilo koji ADSL ruter, PPPoE podaci mogu da se lako izvucu sa rutera.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste bilo koji VDSL


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno