Šta je novo?

cena instalacija antene na krovu zgrade

dacha123

Slavan
Učlanjen(a)
17.05.2010
Poruke
1,416
Poena
210
Kao u naslovu,interesuje me da li neko ima iskustva sa instalacijom antene nekog od mobilnih operatera na krovu zgrade?
Predsednik sk stanara me zamolio da saznam kolika je visina naknade koju operater placa mesecno za koriscenje prostora :) ?
 
Ja znam da su jednom hotelu u Bg placali 6500e mesecno

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ovo je jedan od solitera u V Stepe i komsiji je ponudjeno 300e mesecno sve ukupno.
 
Za 300e sam i ja čuo da ide za takve kombinacije. Mada valja utanačiti da li je to čistih 300e ili upada i el. energija tu.

Doduše, kao i sa svim drugim stvarima tog tipa kod nas, možda ne bi bilo loše da se iscenjkate za nešto više.
 
Poslednja izmena:
Za lokacije (parcele sa stubovima) po unutrasnjosti - van gradova daju oko 100 EUR mesecno.
 
^ovo je tačna informacija. Po krovovima zgrada u gradovima je sigurno veći iznos u pitanju.
 
Zar nije bila neka prica da postoji neko zracenje oko tih antena i da je stetno po okolinu? Mozda sam pomesao ali me bas zanima
 
Pa kako drugacije da koristis mob bez antena?
Pa valjda cisto 300e mesecno struja ide odvojeno.Voleo bih da naidje neko ko ima iskustva da li je uspeo da izvuce,i koliko vise ;) ?
 
Zajecar ovde, zgrada 10 spratova, 400 e/mesecno, 2 operatera ( po 400) + svi troskovi njihovi...
Placanje na 6 meseci.
Za Bgd je malo malo 300 e :) ( Ako je Bgd u pitanju uopste)
 
Možda je 300 malo, al' je i to bolje nego da antena bude na susednoj zgradi i (skoro) direktno bije u vašu.
Predlažem da pustite operatera da vam da ponudu, pa onda ocenite da li je OK ili ne.
Pozdrav
 
Soliter u Vojvođanskoj (Novi Beograd) oko 500e

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Чуо сам причу, ближа околина Лознице, Теленор је плаћао људима за стуб 100 евра месечно, али им истиче уговор, а чули су да Вип у близини плаћа 300, па су хтели да траже више за следећи уговор...
 
Nazad
Vrh Dno