Šta je novo?

Kriptovalute - opšta diskusija

Vadi veci deo ostalo se igraj
 
Pogresne odluke ce me kostati polovinu onoga sto sam ulozio
Ne znam sto toliko mracis i unapred pominjes da si pukao... usao si ako se ne varam na oko 1500, a u trenutku kada si govorio da si pukao skroz, cena je bila oko 1200... to nije polovina po mojoj matematici (Vec jedan los dan, koji se lako moze nadoknaditi ako si hladne glave, pogotovu u svoj ovoj zbrci desavanja). BCH ce jos ko zna koliko puta ici gore dole oko 1500... Vidite da se manipulise samo tako! A ako se nema ZIVACA za ovolike promene P/D u ceni, ne znam sta se uopste trazi u trgovini...
 
Poslednja izmena:
Ako si vec toliko strepeo ne budi alav sad.

Sent from my Lenovo S60-a using Tapatalk
 
Izvadio sam se na 1370 USD
Nisam mogo pre, toliko je setala cena da nisam mogo da uhvatim order na Bittrex..Jos mi se desi da dok ukucam manji order on ode jos nize! I onda sam se tako jurio..Bittrex me strasno nervira i moracu da predjem na Poloniex ili negde drugde..Uglavnom, izvukao sam 65% a ostalo sam ostavio za ako hype ako ga bude.Zadovoljan sam priblizno ali moracu nekako da nadoknadim ove gubitke,
 
Ako @ntoddmusic krene da histerise znacemo da je zasigurno uspesan :)
 
@ntoddmusic
Napisao sam ti sinoć da će opet BCH doći do 1500, ali da moraš biti brz pri istovaru jer će mu tu negde biti top.
Ne znam da li si pročitao, pošto je poruka ubrzo obrisana kao neadekvatna za temu.

ETHEUR nikako da probije 272. Ako se to dogodi, rast će ići do 285, a možda i iznad.
 
Poslednja izmena:
Odlete BTC.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@ntoddmusic
Napisao sam ti sinoć da će opet BCH doći do 1500, ali da moraš biti brz pri istovaru jer će mu tu negde biti top.
Ne znam da li si pročitao, pošto je poruka ubrzo obrisana kao neadekvatna za temu.

Nisam vido tu poruku.
Ja sam iz BTC-a presao u BCH na 0.270 BTC-a a izaso na 0.220 .Trenutno je to poveci gubitak za mene koji nameravam da nadoknadim, mogao sam da izadjem na 0.240 ali nisam uspeo da ubodem order na Bittrexu..Taman kako je krenuo dump ja sam nekako uspeo da se istovarim.Planiram sve ovo izgubljeno da nadoknadim trgovinom.
 
krastavac, znam da nije lako posmatrati kako ti 50% para ode za 5 minuta, ali treba iskulirati i ostati hladan.
 
Kuliramo, čekamo novi napad, kupujem kad pada, prodajem kad raste
Dobro je i kad pada i kad raste ;)

Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk
 
Poslednja izmena:
and-then-what.jpg






















nothing....
 
Meni ovo više liči na kockanje, nego na trgovinu. U pravoj trgovini na berzi, tačno se može pretpostaviti u kojem smeru će se kretati neka cena, a ovde je potpuni haos, ništa nema ni sa čime veze.
 
Čista kladionica, prava stvar za kockare, koliko vidim kroz ista osećanja prolaze kao kod svake druge kocke...
 
Novčanik izvan mreže. Čeka se prelaz HF-a. Za bcc.
:/

Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kakvo muljanje, izgubice se svako poverenje u kripto. OVO JE JEDINSTVENA SANSA ZA LTC. Ako je sad ne iskoristi nikad nece
 
Poslednja izmena:
Krenuo dump, pa pump, ja ponovo uletim,, i prcc!! :))
Nemoš više ni prodat ni kupit, odem u wallet, ono veliko slovo i
i koliko sad treba čekat?

Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk
 
Kakvo muljanje, izgubice se svako poverenje u kripto. OVO JE JEDINSTVENA SANSA ZA LTC. Ako je sad ne iskoristi nikad nece

Evo ja sam u LTC-u nedeljama zaglavljen, bolje da sam sebe kaisom zvizno 35 puta po ledjima nego sto sam ga uzeo...
Novcic za mazohiste u svakom smislu...
 
tako to bude... i taman kad izadjes ono skoci.. desilo se par puta ali nisam nista izgubio...
 
Poslednja izmena:
Meni ovo više liči na kockanje, nego na trgovinu. U pravoj trgovini na berzi, tačno se može pretpostaviti u kojem smeru će se kretati neka cena, a ovde je potpuni haos, ništa nema ni sa čime veze.

Da se igde moze tacno predpostaviti cena, svi bi bili bogati i niko ne bi gubio, sto je pomalo apsurdno. Da bi neko dobio neko drugi mora da izgubi. Nije to utopijski komunizam da svi dobijaju...
 
Cena kripto valuta je podlozna manipulaciji krupnih igraca, koji cenu usmeravaju gde hoce i guraju je skoro pa dokle hoce , a onda naprave obrt iz pumpa u damp i zarade visetruko. To je moguce zato sto je trziste potpuno neregulisano i divlje, dok na berzama postoje stoga pravila koja zabranjuju manipulacije cenom ( objavljivanje laznih vesti, koriscenje insajderskih informacija itd.) da nebi nastao haos.
Kod kripto valuta dovoljno je da neko od uticajnih clanova kripto zajednice objavi tvit i cena na primer BTC-a padne 20%.
Znaci kod kripta treba pratiti krupne igrace i trend koji oni diktiraju.
 
Student - slažem se sa tobom, jer zbir dobitaka mora biti jednak zbiru gubitaka, ali u realnom trgovanju (npr. trgovanju akcijama na berzi) ukoliko se prate aktivnosti koje utiču na cenu, može se sa velikom sigurnošću predvideti smer cene i odigrati tj. uložiti novac u siguran plasman (doduše sa mnogo manjim prinosom) dok ovde tako izražene korelacije nema. Naravno da ljudi gube novac i na pravoj berzi, različiti su razlozi za to, nedovoljna informisanost, želja za što bržom zaradom, praćenje svog subjetivnog instikta,...
 
Nazad
Vrh Dno