Šta je novo?

Kriptovalute - opšta diskusija

Uskoro prilika svima koji su "kukali" nhf da izadju iz ovog shita. Nemojte biti halapljivi ;) ili pustite 10% portfolia jos a ostalo vadite se.
 
Cim ubije 1400$ prodajem, samo ga cekam..Nek izgubim to malo a sledeci put ulazim sa mnogo manje u trgovinu.
 
Pametno, iako je vrlo verovatan mnogo veci pump, mnogo je bolje kukati za propustenom dobiti nego za gubitkom.
 
Samo da spasim sto se spasiti moze, ovo je druga sansa, prilika da se popravi katastrofalna greska. Povadio sam polovinu na 1320$ i evo sad ide blagi dump pa cu da cekam kako ce da se odvija situacija..Da podelim
 
^ bravo, kapiram da nisi oka sklopio više od 24 sata :)
 
Jos ne sklapam..Blago razocarenje, opet ide dump ali cekam..Nada poslednja umire :)
 
Slobodno idi spavaj nema od toga nista, zao mi je ali je tako, prevara jr zavrsena sad su ostali samo otpaci da se po neko iskoprca iz minusa @La vam non stop skrece paznju da je rizik ogroman i da samo mozete da puknete, svi smo mi to osetili na sopstvenij kozi sa btcom KOJI JE MNOGO OZBILJNIJI
 
Upravo..Da bi BCH skocio BTC mora da padne, klasika..Celo vreme to samo gledam i smesno mi je kako se manipulise..

@gaca , druze lako je tebi da odustajes u moje ime , sta ja sad da radim sto moram da zaprzim corbu koju sam krenuo da kuvam..Nadam se da kapiras.
 
Ajd jos malo, svi ovi trzaji BCH su zato jer je masa ordera stajala satima zbog zakrcenja, kad bi moglo sve da se otpusi bio bi mozda skok za trenutak na 1.7-2K i posle toga bi bio pad na start od pre tri dana a mozda i nize . Zutac povremeno ubaci koji BTC da bi to jos dodatno zamaskirao ali po meni je sve jasno, ni ja nisam verovao da moze tako brzo da ode na 7K ali vidite da moze i sad se tu jos taktizira da kitovi kupe sto vise po najnizoj mogucoj ceni a posle toga drste gace, i da se jos malko oslonim na @La rekavsi da moze da ode i na 20K ali ga BTC za sad ne interesuje jer mora mnogo covek da se angazuje da bi ipratio sve PiD
 
@not znam ja to i ja sam tako relativno skoro puko kad sam mislio da je moon za BTC 2k a gledaj ga sad, ali sam podvuko crtu i idemo dalje
 
Sve mi je jasno..Ja sam nov u ovome i malo mi je teze da se odlucim i da donesem neke odluke..Pogresne odluke ce me kostati polovinu onoga sto sam ulozio ali opet, sedim ovde ceo dan i cekam.Nista drugo mi ne ostaje..Ako mogu bar da zapazim veliki pump ili obrnuto pa da reagujem..Ono sto mi uliva nadu je da postoji jak support na 1100-1200 sto mi govori da ce opet biti dizanja..Mada i to ne mora da znaci..Nista ovde nije sigurno.
 
Da li cekati pad LTC-a na oko 54-56, i ETH na oko 293-295$ za kupovinu koliko je realno, jer pogotovo LTC dobro se drzao za vreme ovog strasnog pada BTC, Da li moze skliznuti ili ce se drzati tu oko 60?
I kakva su predvidjanja za njih u narednih mesec dana dok se ova prasina malo slegne?
 
https://cash.coin.dance/

bice fork za 2h,pa ko zna gde bi mogla cena ako sve ispadne kako treba
Šta sad!, "mi koji čekamp ponovo pumpu"!
ako dodje do zastoja, naj bolje stavit prodaju na onoliko koliko mislis da ce ic gore, i čekat.. .. Jer ako zablokira neš moć ni prodat ni postavit prodaju??
Ima li to smisla?


Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk
 
Cena BTCa je pocela dosta da opada..BCH se dize opet na 1300 i to pred sam fork..Mislim da ce biti zanimljivo.
 
Ponavljam se to su samo tzaji i to je posledica zagusenja koje opet se najavljuje ono moze biti i u plusu i u minusu jer kad pocne cena da pada i tada ce ljudi zagusiti po sistemu daj sta das
 
I jos nesto za manje od 16 sati je BTC otiso za 1K posle isto tako velikog pada ,sto ni jedan coin ne moze da izdrzi
 
Rekoh ja zuti ljudi se bude all in bch
 
Au brate, sta ja gledam, tresu mi se ruke ne znam sta da radim samo gledam kako raste i cekam gde ce da zakine da ga presecem i da zavrsim sa tim
 
Za 50 minuta fork, skroz ocekivana reakcija.

Ko hoce da uleti, cekajte da probije $1530. Tada cemo znati jel krenuo drugi krug ili je ovo samo absorbovanje BTC-ovog pada.
 
Nazad
Vrh Dno