Šta je novo?

Kriptovalute - opšta diskusija

Vala bas...pobeci ce i ovaj covek,od koga jako cesto procitamo gomilu korisnih informacija...:wall:

P.S. Umesto da pitate @La,da li ce doci na 500 eth i postavite order na 499$ da bi se omastili na samom vrhu,razmislite racionalnije i prizemnije..prvo to vam ni on ne moze reci a drugo covek je vec pisao da je pravilno postavljanje vise ordera skoro pa garancija uspeha ili bar rizik od gubitka smanjen na minimum...gadjate 500..ok...postavite nekoliko ordera na putu do tih 500...
Tesko da je covek kupio eth na 220-250 iza 10BTC i sad je stavio sell order na 499 za svih 10BTC-a...baaaas tesko
Sasvim dovoljno i previse je rekao gde su resist i support nivoi eto dovoljno prostora za postavljanje ordera...
 
Da li neko ima iskustva, koliko je potrebno vremena da prodje da bi se realizovalo prebacivanje btc iz BitGo po najnižem prioritetu na drugi Eth wallet?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
La. :)
S obzirom na tvoje ocigledno iskustvo, zanima me tvoje misljenje o sledeca 3 metoda.

1- ARBITRAGE TRADING
Buy low at a certain exchange (e.g. Poloniex) and sell higher at another exchange (e.g. Bittrex) using only altcoins with very low transaction fees (e.g. Verge).
2- MICRO TRADING
10 trades in 2 minutes.
3- SCRIPT AND BOT TRADING WITH RNN
Buying at a dip and script for selling with small profits like 1-2% but 10-20 times a day.

Takodje ako moze i misljenje sa kojom kolicinom novca se koja od ovih metoda isplati :type:
Hvala

Isfurane metode za koje postoje botovi.

Arbitrazu probao odavno - meni je puno cimanja i nerviranja oko deposit time-a.
Micro Trading - klasicna kocka jer moze naglo dole, a moze i naglo gore.
Botovi - verujem da ima dobrih botova za kupiti ali ne bi im smeo prepustiti vlasitti novac da trguju sa njim i testirati im bagove. :)

Kolicina novca zavisi i od kolicine zarade koju ocekujes. Ali iskreno nemam predstavu da li se i koliko ovim metodama moze zaraditi.

Ako ti trgovina ne ide, imas i druge nacine koji su za mene sigurniji za zaradu BTC-a.

1. Airdropovi
2. Mining
2. Signature & Twitter & Instagram kampanje
3. Micro tassk koji se placaju
4. Faucet botovi i skupljanje na tim sajjtovima koji daju free BTC.

Kombinacija rada + investiranja i imaces sigurnu zaradu. A u medjuvremenu pratis berzu, pratis vesti, ucis u iscitavanju grafika, analiza i kad budes imao deo $$$ koji si spreman da izgubis, kreni u trading. To vazi i za ostale koji nemaju puno iskustva na berzi, a zanima ih. Prvo naucite osnovno, steknite malo utiske, opipajte kako sve funkcionise i onda krenite u praksu. Manje ce boleti na kraju.

A sto se altova tice, vidite i sami da se nasumicno kupuju i manipulisu. Ja tu ne mogu nikako pomoci i odrediti koji i kada. Jasno je da su altovi ostavljeni po strani, kao sto sam vec i pisao. Za sada grade support levele na upravo ovim vrednostima (ZEC -275, ETH-330, LTC-63, XMR-120, ETC-17...)
 
Poslednja izmena:
Koja je procena za btg sta ce se desavati sa cenom , sumnjam da postoji mogucnost slicnog ponasanja kao bch zbog razlicitog algoritma tako da se ne moze ocekivati da ga asici pocnu da rade , mora da pokaze vecu perspektivu od etha i zeca da bi ga grafike napale takodje hashrate pocinje da mu opada .Vredi li akumulirati ga i moze li se ocekivati ozbiljnija cena od ove ?
 
jel ima neko resenje za sledecu situaciju..... hocu 0.01BTC da posaljem na menjacnicu e sad kako da izbegnem fee od 10-15$ jer suma koju saljem je 60-70$ ukupne vrednosti??
nemam ponudjenu opciju da sam unesem proizvoljni fee
 
BTC upravo probio 7300 USD
I BCH pao na 1100, smrdi mi tu sad dosta.
 
Poslednja izmena:
Imate kakvu preporuku za android. apk
Neku aplikaciju da je jednostavna za Bittrex
da se može pstavit i povući ponuda?

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk
 
Foxytrader pisano vec na pocetku teme. Procitaj celu nije velika.
 
Meni se ovo nista ne svidja, iako mi je drago sto se BTC vratio nazad, deluje mi da se zutokljunac samo igra i da ce svakog casa da se desi sto i preki dan, da ce BTC otici u bunar, a bch imati mnogo snazniji pump nego prosle nedelje...
 
Meni se ovo nista ne svidja, iako mi je drago sto se BTC vratio nazad, deluje mi da se zutokljunac samo igra i da ce svakog casa da se desi sto i preki dan, da ce BTC otici u bunar, a bch imati mnogo snazniji pump nego prosle nedelje...
Delimo misljenje, ne verujem da ce biti jos snazniji pump, ali do 2000$ ide sigurno.
 
Haha, Lesson learned.
26d65af2a1fdff58c848380fc9f4931a.jpg
 
Poslednja izmena:
Meni se ovo nista ne svidja, iako mi je drago sto se BTC vratio nazad, deluje mi da se zutokljunac samo igra i da ce svakog casa da se desi sto i preki dan, da ce BTC otici u bunar, a bch imati mnogo snazniji pump nego prosle nedelje...
Za vikend opet ovako. :)

b5c3a5dfa830ccfa048118223ffb0178.jpg
 
Eh samo kad bi do 2000 doslo da se iscupam ma i do 1800, ovo je ponor sad ....
 
Nego... Juce sam platio "ulaznicu" na jednoj telegram grupi, gde cova' daje analize i predlaze sta i kada kupiti, kada izaci i ima zaista impresivan % uspesnosti
Recimo ovako nekako postavlja:

DCT / BTC

Buy Range : 6k-7k ( it has to bounce a little from last pump )

Target 1 : 9k
target 2 : 12k
target 3 : 15k
Target 4 : 18k
Target 5 : 24k

Koliko sam primetio citajuci sve postove koje je davao, ova prva 3 targeta mu prolaze sa 75%+ tacnoscu kod svih parova koje postavi
Juce su se pomenule pump & dump grupe pa se nesto razmisljam, zar ovo nije isto to? Toliko ljudi koji dobijaju komandu kada uci i kada izaci za kojekakve shit altove sa malim volumenom koji od strane male grupe ljudi moze biti vrlo lako manipulativan?
Eto, ako ste zainteresovani mogu vam kopirati ono sto napise, da ne placete i vi (izadje oko 250$ mesecno)
 
pa cek, zar se to ne kosi sa svime sto si pisao izmedju ostalog i da nisi ovde zbog zarade? takashi mike u akciji :d
 
Pisao sam da nisam usao u crypto pricu primarno zbog zarade, vec verovajuci u samu ideju... A gadljiv na pare sigurno nisam :)
 
Ako budeš kačio te analize, obavezno stavi disclaimer i okači adresu neka te ljudi časte koji isprate pump i zarade.

Da ti se smanji tih 250$ makar malo.

Vrv su ranije izlazne vrednosti uspešnije dok svi vide poruku na telegramu sami sebi napumpaju na manjim koinima. Haha
 
Poslednja izmena:
ne znam kolko je pametno da se uđe ponovo skorije u bcc, cena mu pada ispod 0.13 BTC-a (trenutno 970$), ako žurka ponovo bude za vikend biće veselo
 
Vrv su ranije izlazne vrednosti uspešnije dok svi vide poruku na telegramu sami sebi napumpaju na manjim koinima. Haha

Pa to sam i ja pomislio, sad zamisli da ljudi u istom momentu pokupuje odredjeni alt sa malim volumenom, automatski mu vrednost skoci za 10-20%... (Naravno uvek ce najbolje proci onaj koji prvi krene u shopping) :D
Mozemo da napravimo neku slack ili telegram grupu "Bench pumpadzije" ili kako vec hocete, pa da se ubaci neka skripta/bot da automatski onog momenta kada on nesto napise na telegramu sve prekopira tu kod nas.
Ne treba niko nista da donira, nisam zbog toga ovo pisao...
 
Kako da pristupim grupi....
Bilo bi eksta kad mogao da napravis grupu i kopiras ono sto on predlaze....


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Poslednja izmena:
Sorry, this user doesn't exist.

Ovo javlja kad probam da se ubacim...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
A razmišlja li iko ovde o FORK-u koji je otkazan, pa ponovo zakazan od male grupe ljudi. Evo informacije da se tu i dalje nešto dešava, samo bitniji mediji ne pišu o tome. Kao da ga neće biti. A koliko ja znam ako su odlučili da ga urade niko to ne može sprečiti.

Ja druge vesti za BTC ne vidim.
Što se tiče BCH samo malo je dohvatio ispod 1000$ i vratio se. Ne znam da li ste pratili trgovinu, ali kako je prošao ispod 1.000 počeli da se gomilaju orderi kako bi ga vratili iznad. Iskreno ja sam pazario na 1.100 i vidim da ga drže iznad 1.000 pa ga držim i ja
 
Poslednja izmena:
Mozes naravno na svakoj normalnoj menjacnici to da uradis. Stop-Loss se najcesce zove.
Na bittrexu je Conditional , Poloniex odavno ne koristim te i ne znam kako ga zovu.
 
Nazad
Vrh Dno