Šta je novo?

Kriptovalute - opšta diskusija

Mejlovi su procureli pa sluze za phishing
 
Deluje mi da je ledger jeftiniji, pa bih iz tog razloga isao na njega.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Da li je pametno uzimati Ledger u vakum pakovanju na KP, da ne cekam da mi stigne?
 
Naravno, samo reset i nikakav problem.
Celofan, vakum i slicno je namanje bitna stvar.
 
Ne znam koje banke tačno, ali ljudi imaju dosta problema sa povlačenjem novca. Ako je u pitanju kripto, ne može i kraj. Verujem da su se sve uskladile što se toga tiče.

Poslato sa S10 Lite
 
Iskreno, nijedna banka kod nas to ne bi prihvatila, ako nista drugo onda zbog "mafije" koja pravi struju. Ekspresno bi sabotirali celu pricu.

Tapatalk from Poco loco
 
Ledger ima odličan popust na sajtu iz kod BFLASTDAY, ali važi samo danas... Upravo sam poručio jedan za 4100 din, free shipping je... Ali sam ja poručio u Swiss jer ne znam kako bi i da li bi stiglo ovde, odande ima ko da mi dobaci do ovde...
 
Ledger ima odličan popust na sajtu iz kod BFLASTDAY, ali važi samo danas... Upravo sam poručio jedan za 4100 din, free shipping je... Ali sam ja poručio u Swiss jer ne znam kako bi i da li bi stiglo ovde, odande ima ko da mi dobaci do ovde...
Na kom sajtu?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Ledger ima odličan popust na sajtu iz kod BFLASTDAY, ali važi samo danas... Upravo sam poručio jedan za 4100 din, free shipping je... Ali sam ja poručio u Swiss jer ne znam kako bi i da li bi stiglo ovde, odande ima ko da mi dobaci do ovde...

Kod radi, ali meni shipping nije free koju god zemlju da izaberem.
 
Ja sam porucio X, oko 8750din i free shipping, trenutno je negde u tranzitu ...
 
Evo i ja sad poručio X za 8005 rsd.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Kako sad za toliko, ja sam malo pre gledao cenu i pisalo je 8730din na njihovom sajtu :)
 
Pa iskoristio ovaj kod sto je Balaburin okacio. BFLASTDAY

Jel moguce da mi nije stigao nikakav mail da sam uspesno kupio? Pare mi skinute sa kartice.
 
Aha, sad i ja vidim da nije isti kod, a na sajtu im i dalje stoji stari kod ... Mail mi je stigao posle nekih 20-30min od porudzbine
 
ja porucio pre par sati i nikakav mail jos uvek
 
Aha, bas mi bilo čudno da ne stigne nista.
A sto je najveći fazon, ja sam u četvrtak gledao bilo je tipa 7200.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
da, samo danas je novi popust...
ja sam dobio mail za taj veci popust uz novi kod
 
A carina, porez ? Jel nano s još ima problem sa brojem instaliranih aplikacija ?
 
Poslednja izmena:
Odraće vas DHL plus carina i PDV [emoji23]

Sent from my Oneplus 8
 
Ako niste birali DHL odlično. Inače izađe više nego duplo.

Sent from my Oneplus 8
 
Nazad
Vrh Dno