»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 134 PrvaPrva 1234561252102 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 16 do 30 od ukupno 1999

Tema: Kriptovalute - opšta diskusija

VIP member
        Na forumu od
        Aug 2000
        Poruka
        3.824
        MA dok se DOGE ne razlete moze BTC jos gore. Kad to smece pampne, kraj je tu U to ime investirao sam upravo u 2mil kerova, po 19sat. Kontam da se tu nema sta izgubiti u BTC.
        Menjao student : 12.11.2017. u 00:13
        ljudi od reci i obraza su retka pojava ovih dana...http://forum.benchmark.rs/showthread...=1#post4076723

Member
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        589
        Dlavrov je najavio pre 3 dana da je ETC ultabullish sto se i obistinilo. Drugi trejder je najavio ovo
        Watch for a candle above 20.28 for a signal to jump on
        . Nisam imao municije da ispostujem BCH ali sam allin u ETC.

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2017
        Poruka
        100
        Koju aplikaciju koristite za pracenje tj alarmiranje o padu i rastu cena? Na Playu ih ima dosta,pa ako moze neka preporuka

Member Avatar korisnika k1z4
        Na forumu od
        Sep 2015
        Poruka
        554
        Citat Citiram korisnika: Kani Pogledaj poruku
        Koju aplikaciju koristite za pracenje tj alarmiranje o padu i rastu cena? Na Playu ih ima dosta,pa ako moze neka preporuka
        Blockfolio

Member Avatar korisnika faxcool
        Na forumu od
        Oct 2004
        Poruka
        779
        ^ isto, iako neki put ima latency od 5 minuta

Moderator Avatar korisnika weasel
        Na forumu od
        Aug 2004
        Poruka
        11.139
        Foxy trader , trogavanje sa api- only bittrex, alarmi , grafici sve u jednom.
        Jedino sto ima neki bug pa se izgubi appi podesavanja na par dana.
        best by the test

Member
        Na forumu od
        Jan 2012
        Poruka
        843
      8. Moja mašina
        • CPU: i7 6700K + Noctua NH-D14
        • MoBo: MSI Z170A Krait Gaming
        • RAM: DDR4 16GB @3000MHz (2x8GB) Kingston Savage
        • VGA: GTX 1080 Ti Gigabyte Black OC
        • MON: ASUS ROG Swift Curved PG348Q & LG D2343 3D
        • HDD: Samsung 840 EVO 250GB + WD(1TB+3TB)
        • OPT: DVD/RW Samsung
        • Case: Thermaltake Urban S71 + CM V850
        • SND: Creative X-Fi Titanium pci-e + Logitech Z-5500
        • LAP: Dell N7110 (i5 + nvidia)
        • TV: LG 55SK7900
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Logitech Illuminated + MX Master
      9. Ne zaboravite da probate i Tab Trader. Takodje ima podrsku za mnostvo menjacnica, alarmi, grafici itd...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        21
        Ono cemu sad prisustvujemo je sukob dva fundamentalna koncepta.

Svacije i nicije valute oko cijeg tehnoloskog unapredjenja je gotovo pa nemoguce postici saglasje.
        Nasuprot konceptu valute kontrolisane od strane cvrstorukasa koji u roku od 1 min moze da donese odluke o njenom daljem smeru razvoja.

Sukob NEEFIKASNE DEMOKRATIJE nasuprot EFIKASNE I NEPREDVIDIVE DIKTATURE (Vecna Hegelovska dijalektika).

Svet koji je postao globalno selo klizi sve dublje u globalnu ekonomsku provaliju, a sukcesivni uspon i pad pojedinih kripto-valuta (a i berzi poput Mt. Gox) je samo refleksija globalnih piramidalnih sema i covekovog sna o brzom bogacenju.

Suma sumarum - Ako BCH pretekne BTC u buducnosti (blizoj ili daljoj) to ce biti vise nego jasan indikator da MOĆ vise ne stanuje u VASINGTONU, BRISELU ili MOSKVI vec u PEKINGU, SEULU ili TOKIJU.

Na forumu od
        Sep 2015
        Poruka
        554
        Citat Citiram korisnika: Belgrade. Pogledaj poruku
        Ono cemu sad prisustvujemo je sukob dva fundamentalna koncepta.

Svacije i nicije valute oko cijeg tehnoloskog unapredjenja je gotovo pa nemoguce postici saglasje.
        Nasuprot konceptu valute kontrolisane od strane cvrstorukasa koji u roku od 1 min moze da donese odluke o njenom daljem smeru razvoja.

Sukob NEEFIKASNE DEMOKRATIJE nasuprot EFIKASNE I NEPREDVIDIVE DIKTATURE (Vecna Hegelovska dijalektika).

Svet koji je postao globalno selo klizi sve dublje u globalnu ekonomsku provaliju, a sukcesivni uspon i pad pojedinih kripto-valuta (a i berzi poput Mt. Gox) je samo refleksija globalnih piramidalnih sema i covekovog sna o brzom bogacenju.

Suma sumarum - Ako BCH pretekne BTC u buducnosti (blizoj ili daljoj) to ce biti vise nego jasan indikator da MOĆ vise ne stanuje u VASINGTONU, BRISELU ili MOSKVI vec u PEKINGU, SEULU ili TOKIJU.
        Ja vidim ovo kao apsurd, nesto sto treba da bude decentralizovano sto je sama srz ovog crypto sveta pada dole, a ono sto je centralizovano odnosno 100% monopolisticki nastrojeno i cista suprotnost ovog prvog zbog cega je izmedju ostalog i stvoren Bitcoin , to raste...
        Ovo je samo pokazatelj da niko ne veruje u decentralizaciju vec je svako ovde samo i samo zbog profita...

Newcomer Avatar korisnika Lopatam.rs
        Na forumu od
        Aug 2017
        Poruka
        119
        Kizo, 6 meseci sam u kriptu, a vec posle 3 sam shvatio da sama namena btca je izgubila svrhu. Cesto provlacis kroz postove "decentralizacija" i neke depresivne poruke.
        Bato, nema od toga nista, milioni ljudi su usli u kripto svet, a niko ti nece reci da je usao zbog decentralizacije.

Jedini coin po meni koji ima svetlu buducnost je Zcash, jer ga smatram pravim novcicem za pranje para i razne mracne transakcije.

Member Avatar korisnika Difermo
        Na forumu od
        May 2014
        Poruka
        1.457
        Citat Citiram korisnika: Kani Pogledaj poruku
        bitcoin ticker widget je najbolja aplikacija za wigete. vrsi update u sekundu i tacna je.. (ima i alarm i sta god ti treba)
        Od drugih aplikacija tu su tabtrader i blockfolio

Na forumu od
        Sep 2015
        Poruka
        554
        Citat Citiram korisnika: Lopatam.rs Pogledaj poruku
        Kizo, 6 meseci sam u kriptu, a vec posle 3 sam shvatio da sama namena btca je izgubila svrhu. Cesto provlacis kroz postove "decentralizacija" i neke depresivne poruke.
        Bato, nema od toga nista, milioni ljudi su usli u kripto svet, a niko ti nece reci da je usao zbog decentralizacije.

Jedini coin po meni koji ima svetlu buducnost je Zcash, jer ga smatram pravim novcicem za pranje para i razne mracne transakcije.

Evo ja sam usao u sve ovo samo zato sto mi je preko glave kojekakvih privatnih banaka i ostalih pravno regulisanih reketasa. Zarada mi je bila sekundardna stvar, ali ako iste bude bilo, super, ne zalim se, nisam jos uvek postao gadljiv na pare. Mozda je nas ovakvih u manjini, ali nas zasigurno ima.
        Naravno, nisam toliko naivan da s'pocetka nisam shvatio da tamo gde je piramidilna struktura da je i sredina pogodna za manipulaciju, jesam i prihvatio sam taj rizik.
        Ali mi i dalje ne ide u glavu ova situacija sto se desava, da originalna ideja koja je privukla novac svih ovih godina, izgradila brend, procula se, dosla do ljudi i privukla ozbiljan kapital biva ugrozena upravo od nekog 100% centralizovanog zutaca koji je cist negativ onoga sto je ljude privuklo u celu ovu crypto pricu. Pa cekaj, zar ovo nije apsurdno? Ili meni nesto promice ovde...
        Ljudi zaslepljeni profitom i pohlepom svesno ulazu novac u nesto gde nemaju apsolutno nikakvu kontrolu, ali ne shvataju da na taj nacin daju velike sanse ovoj djubrestiji da zameni BTC. Zutokljunac ako progura BCC zatvorio je krug, BCC je njegov, masine koje pravi za kopanje istog su njegove, apsolutna dominacija. Opet pitam, jel meni ovde nesto promice ili se ovde igra neka druga igra?
        A kada bude odlucio da izadje iz ovoga i kada pocne novogodisnja i bozicna rasprodaja zablokirace sve i jednu menjacnicu, pa ce ovo sto je BTC mreza malo zatrokirala ovih dana biti kao decija pesmica u poredjenju sa tim.

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2017
        Poruka
        16
        k1z4 - svska cast, upravo iz tog razloga niti jedan BCC (BCH) nisam, niti cu kupiti, bez obzira na mogucu zaradu. BCC samo kvari crypto svet i treba ga sto pre potisnuti na dole, gde mu je i mesto.

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2013
        Poruka
        70
        Bitkoin je super ideja, ali nije savršena. Nekoliko stvari mi se čine nazadnim. Ako želimo zaista decentralizovanu svetsku valutu koja bi recimo mogla da služi i kao basic income neke stvari se nikako ne uklapaju.

Prvo, ne sme biti ASIC opcije. Mining algoritam koji bi nagrađivao one koji zaista koriste valutu bio bi idealan, problem je koliko blizu možemo doći do toga.

Drugo, ne sme biti ograničena količina. Ogromna količina bitkoin je nepovratno izgubljena, mislim da je neka opcija tipa 10.000 novih novčića dnevno mnogo zdravija opcija.

Mobilni novčanik vezan za osobu, otporan na cenzuru ali ne obavezno i anoniman, kod koga bi jednostavni hodl bio ne tako isplativ, e to je neki ideal. To čekamo da promeni svet, ono što bitkoin neće uraditi.

Member
        Na forumu od
        Jun 2007
        Poruka
        1.451
      18. Moja mašina
        • Ostalo: se stalno menja :D
      19. ni sam btc odavno nije decentralizovan, a ista firma pravi uredjaje kojim se kopa i btc i bch. Kinezi odavno kontrolisu mrezu. Ne branim BCH ali nema puno razlike u odnosu na BTC.
        UBC- torrent recenzije i pozivnice ł
        Kriptosvet Slack - svet kriptovaluta

Strana 2 od 134 PrvaPrva 1234561252102 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •