»RSS Benchmark sajt

Strana 17 od 151 PrvaPrva ... 71314151617181920212767117 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 241 do 255 od ukupno 2255

Tema: Kriptovalute - opšta diskusija

Member Avatar korisnika goldi
        Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        7.985
        Kuzim ja tebe odigro si dobro, ali se nisi dobro izrazio, obavio si fakticki dvije trgovine ETH/BTC, pa BTC/USD (ili BTC jos nisi ni prodao cekas posto je Uptrend to je ok), ali to su dvije trgovine ako gledamo prema $, da si napisao odma tako onaj post bi imao smisla.

ja od prognoza nisam nikad odustao cak naprotiv na ETH-u sam nevjerovatno dobro prosao s obzirom da trgujem sa malom kolicinom posto smtram da mjenjacnice nisu sigurne da se tamo drzi puno.
        Click image for larger version. 

Name:	Untitled.png 
Views:	208 
Size:	38,7 KB 
ID:	241547

Name:	Untitled1.png 
Views:	200 
Size:	42,0 KB 
ID:	241548

Sto se tice dalje prognoze Stek cu istresat od 500+ pa na dalje sigurno cu ostaviti dio i za POS kad ocekujem 1000$+ za ETH.

Member
        Na forumu od
        Jun 2007
        Poruka
        1.589
      3. Moja mašina
        • Ostalo: se stalno menja :D
      4. i 500 ce biti malo jer ako se skoro ne korektuje mozemo da ocekujemo i vise. ja imam odvojen stek eth za pos i to ne racunam niti diram. I ne, nisam jos prodao btc, cekam da vidim sta ce da se desi sada od 10 do 11k jer ga tu dosta ljudi ceka. moze pasti, a moze i lako poleteti preko 11k sa drmanjem tkz pilicara. ja pratim prvo pravilo za btc i drugo pravilo, a to je nikad ne prodaj btc sem kad ti se cena svidja tad prodaj sta hoces
        UBC- torrent recenzije i pozivnice ł

Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        7.985
        pa sad u ovom momentu 500$ je fina cifra za nekog ko je imao dobar ulaz, steta sto mjenjacnice nisu sigurne pa ne smijem da se igram sa full iznosima, ali *mjau**mjau**mjau* sa ovim sam spreman da rizikujem sa ostatkom kao sto sam i rekao cekace bolje dane. Svakako dio za POS se ne dira to je za buducnost. To je sto se tice ETH-a recimo ZEc-a nisam dirao od marta samo ga kopam i dokupljujem vjerujem u njegov skok takodjer 500+ bi mi bila vrhunska cijena, ja kad prodajem to radim stepenasto npr dio na 500 pa na 600 pa 700 i tako nekad ce proci nesto drugi dio nece a nekad se izvuce opet dobar prosjek sve je to normalno.

Sto se tice BTC-a tu nemam komentara mogu samo reci da sam vjerovao u BTC da sam ga samo cuvao ( a ne prodavao ga recimo da uzimam rigove i po 200 i po 350 i 700 i 2200$) bio bi vjerovatno milioner. Ok Svjestan sam da sam pogrijesio ali vjerovatno je malo ljudi koji su pretpostavili 10 000 USD za BTC i ono sto je najbitnije sacuvali sve i prodaju sad na ovoj cijeni, ja takvim ljudima skidam kapu i cestitam.

Sa druge strane i ovako sam prezadovoljan mozda nisam odigrao kako treba sa BTC-om ali da su bar i 10% clanova foruma uspjeli sa kriptovalutama kao ja bili bi sigurno presretni, uvijek moze bolje, ali ovako kako sam ja odigrao ne zalim se za mene je i ovo extra/odlicno.

Member
        Na forumu od
        Mar 2003
        Poruka
        145
        @goldi
        Jel si ti to dobro izracunao ( da si cuvao btc umesto ulagao u rigove)? Mislim ti rigovi ti i dalje donose i donosice nesto.
        Pitam posto sam i sam u razmisljanju, da li da samo kopam i cuvam ili da deo prodam i sklapam nove rigove.
        A istu pricu ko tvoju sam cuo od jos jednog veterana majnera.

Member Avatar korisnika kexi
        Na forumu od
        May 2010
        Poruka
        551
      8. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 2500k
        • MoBo: MSI Z77A-G43
        • RAM: Kingston Hyperx Grey 2x4gb
        • VGA: MSI Radeon 7850 2gb
        • MON: Samsung SA 300 LED 21.5 Full HD
        • HDD: Samsung 840 EVO 120gb/Seagate BARRACUDA 1tb/WD Blue Claviar 160gb
        • Case: RAIDMAX Raptor + Chieftec 750W
        • LAP: HP G62: Turion II x2 2.4, ATI 5470, 3Gb DDR3
      9. ja sam bas zbog toga napravio strategiju, pola ide na cuvanje, pola moze da se dize (za rigove) i trejduje. msm da to nije losa varijanta dok ne dodjes do odredjenog brojda rigova da ti je ok mesecno, tipa 6-10 riga.

Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        7.985
        Da rigovi donose i donosice, ali tesko da ce donjet toliko gotovo nemoguce koliko bi bila sad cifra u $....da li sad prodavat i sklapat nove rigove ne znam ne bi ti djelio savjete, iz ovog ugla gledanja ja sam pogrijesio, ali kao sto sam napisao zadovoljan sam opet kako je ispalo - valjda sam bio u toj situaciji da nisam mogao izgubit ako me razumijes, poenta je da sam usao u sve ovo na vrijeme i samo je bilo pitanje hocu li manje ili vise zaradit izgleda da se nije moglo izgubit.

Sigurno da ima dosta stariji rudara koji su isli istim putem kao i ja, svaka cast onima koji su odabrali put da stekaju BTC only BTC kapa dole! izabrali su sigurno bolji put.

Member
        Na forumu od
        Jun 2007
        Poruka
        1.589
      12. Moja mašina
      13. nije ni to lako, drkcu ruke ali se na kraju isplati ovako je kod mene posto samo sa btcom igram ka $ tj € sto se njega tice 15% sam prodao na 1060e, 10% na 6240e i 10% sada na 8260e dakle ostalo je jos 65% btc-a, od toga sa 30% koristim za trade i hvala bogu u plusu sam sa odnosom altovi/btc. Dakle ostalo mi je 65%, da li zalim sto sam prodao 35% pogotovo ovih 15% na 1060e pa i ne, uvek imam neku zacrtanu kolicinu i cenu gde prodajem. nikada nisam ni all in jedan coin ni all in fiat. bolje manja zarada nego veci gubitak

Member Avatar korisnika faxcool
        Na forumu od
        Oct 2004
        Poruka
        781
        Kreće korekcija polako. Ispod 10k trenutno na bittrexu.

Member
        Na forumu od
        Jun 2007
        Poruka
        1.589
      16. Moja mašina
      17. gde si goldi

Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        7.985

Name:	Untitled.png 
Views:	317 
Size:	37,2 KB 
ID:	241611

Oooo druze markoz sta ima

Member
        Na forumu od
        Jun 2007
        Poruka
        1.589
      20. Moja mašina
      21. e sad ga kupi

Member
        Na forumu od
        Jun 2005
        Poruka
        566
        Na bittrex-u BTC $9500 a na cex-u skoro $10400 iliti nekih 9% razlike.

Member Avatar korisnika faxcool
        Na forumu od
        Oct 2004
        Poruka
        781
        Mislim da se sprema žurka za vikend

Member
        Na forumu od
        Nov 2014
        Poruka
        415
        Neki sw najslicniji bitcoin checkeru za windows platformu?Neko je nesto pominjao , ali ne mogu da nadjem....

Member Avatar korisnika Eddie
        Na forumu od
        Jul 2007
        Poruka
        680
      26. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 3750K
        • MoBo: Gigabyte Z77X-D3H rev.2
        • RAM: 8GB Kingston HyperX 2400
        • VGA: Sapphire R9 270
        • MON: LG W2252
        • HDD: WD 640GB Black + WD 80GB + WD 750GB Externi + Samsung 1TB
        • OPT: Pioneer 215D
        • Case: Cooler Master Gladiator + Seasonic 620GM
        • SND: Altec ATP3
        • LAP: Toshiba Satelit A300
        • INET: DSL
      27. Citat Citiram korisnika: vladanr Pogledaj poruku
        Neki sw najslicniji bitcoin checkeru za windows platformu?Neko je nesto pominjao , ali ne mogu da nadjem....

https://teamfox.co/mammon/

Strana 17 od 151 PrvaPrva ... 71314151617181920212767117 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •