»RSS Benchmark sajt

Strana 10 od 132 PrvaPrva ... 678910111213142060110 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 136 do 150 od ukupno 1978

Tema: Kriptovalute - opšta diskusija

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2017
        Poruka
        16
        ntoddmusic - ne bih se ja vise igrao sa BCH-om da sam na tvom mestu, prati malo i druge sigurnije coin-e, evo npr. ZEC je u laganom i sigurnom rastu, ja usao na 257$. Mislim da su ti ZEC, Monero, LTC i slicni coini mnogo sigirniji, manja je verovatno potencijalna zarada od BCH, ali si MNOGO sigurniji sa njima, ne bi trebalo da bude vecih gubitaka.

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2013
        Poruka
        53
        Moja misija je zaprvo bila da udjem u XLM Stellar Lumens. I to je zaprvo ono sto i zelim na kraju, tu sam zaradio 200% ali sa malom cifrom.Tek kad sam prodao auto ulazio sam u trgovinu gde sam hteo da dizem ono sto imam.Ne mogu da kazem da sam halapljiv i nisam, uvek moze jos samo sto sam ja to radio bez iskustva..Da sam slusao pojedine, zaradio bih..Ja moram da cekam vikend i tu cu da vidim da li ce nesto bitno da se desi.Ako ne, ulazim u XLM koliko toliko i tu ostajem do sledece igranke

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        21
        Dosta sam citao o tzv. SIGNAL GRUPAMA koje najavljuju clanovima tacno vreme PUMP-a i vreme DUMP-a za pojedine manje novcice ali zasad nisam uspeo da obezbedim pouzdan pristup nijednom takvom proverenom izvoru.
        Ako neko od iskusnijih ima vise informacija ili ideje kako doci do tih grupa bilo bi nam svima korisno, pa makar i da moramo da platimo neku clanarinu za pristup. Navodno ih ima dosta po Poljskim forumima.

Member Avatar korisnika k1z4
        Na forumu od
        Sep 2015
        Poruka
        553
        Ovo sam i ja takodje nacuo... ali niko nema nijedan konkretan izvor, samo prica po principu rekla-kazala. Bilo bi zaista fino da se upadne u jednu takvu pricu samo mislim da je pristup za tako nesto odredjeni saldo na racunu ili dobra kolicina novcica.

Newcomer Avatar korisnika Lopatam.rs
        Na forumu od
        Aug 2017
        Poruka
        119
        Citat Citiram korisnika: ntoddmusic Pogledaj poruku
        Moja misija je zaprvo bila da udjem u XLM Stellar Lumens. I to je zaprvo ono sto i zelim na kraju, tu sam zaradio 200% ali sa malom cifrom.Tek kad sam prodao auto ulazio sam u trgovinu gde sam hteo da dizem ono sto imam.Ne mogu da kazem da sam halapljiv i nisam, uvek moze jos samo sto sam ja to radio bez iskustva..Da sam slusao pojedine, zaradio bih..Ja moram da cekam vikend i tu cu da vidim da li ce nesto bitno da se desi.Ako ne, ulazim u XLM koliko toliko i tu ostajem do sledece igranke
        Nadam se da si me poslusao i da nisi propustio prvi vagon za xlm?

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2013
        Poruka
        53
        Citat Citiram korisnika: Lopatam.rs Pogledaj poruku
        Nadam se da si me poslusao i da nisi propustio prvi vagon za xlm?
        Usao hvala bogu

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2017
        Poruka
        17
        Gde cekati BCH za ponovni ulazak?

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2017
        Poruka
        16

Member Avatar korisnika La.Prestige
        Na forumu od
        Nov 2009
        Poruka
        3.546
      10. Moja mašina
        • CPU: Intel® Core™ i7-7700K @ 5Ghz
        • MoBo: EVGA® Z270 Classified™ K
        • RAM: Kingston HyperX™ Predator RGB 32GB (4X8) DDR4 3600MHZ
        • VGA: EVGA® GeForce GTX 1080 FTW
        • MON: Dell UltraSharp™ U2717D
        • HDD: Samsung SSD 960 Pro 512GB - M.2 + 2x2TB LaCie Porsche Design
        • OPT: Apple USB SuperDrive + LG GP70NS50 External
        • Case: EVGA® T2 850W + Jonsbo UMX4
        • SND: Bose Companion 50 + Bose SoundLink Mini + Bang & Olufsen H7
        • LAP: Apple Macbook Pro 15" Space Gray '17 + iPad 9.7 Space Gray
        • TV: LG 65EC970V 4K OLED + Dreambox 800HD + B&O BeoLab 8000
        • INET: DSL
        • Ostalo: '14 Audi A7 3.0 BiTDI, Apple Watch 42mm + iPhone 7, GoPro 4
      11. Fino je sto imamo jednu ovakvu temu gde ce se vrstii casual diskusija i gde cemo kaciti sta nam treba i sta ne za trgovinu.

Sada se malo kulira na support zonama i vrsi akumulacija. Verujem da je vecini, kao i meni sada najzanimljiviji BCH i neizvesnost sta ce biti sa istim.

$1250 je mali support koji se upravo gradi - znaci trenutni settlement.

Ipak bih saceko jos malo da vidim retest sledecih zona (ako ih bude, a snase su dobre).

Sledece support zone su:
        ~$1160 (skroz ok za ulaz od nekih 50-60% planiranog. Ostatak ili na nizem levelu ili kad krene gore. Podici ce prosek ulaska ali ce ujedno i osigurati zaradu.)
        ~$1000 Apsolutni support. Ne bih se puno plasio kad bi ga ovde uzeo. Odbrana ce biti dobra, vise od 90% ima sansi da ga zadrze.
        ----
        $860-880 je support za worst case scenario, da probije ispod $1000. Hype jos uvek veliki i ako probije $1000 na dole, to ce biti samo na kratko, recimo 2-3h max. Odmah ce raditi pullback i katapult na $1050-1100, uveren sam.

E sad, to su leveli. Ali niko ne garantuje da ce ih dostici i pokupiti sve vase zacrtane odrere. Nemojte ocekivati uvek stopostotnu realizaciju zamisljenog plana, budite malo i fleksi sa njima.

Vrlo lako se moze odbiti sada od $1250, pa krenuti na $1500+.

Kako cu ja (vrlo verovatno uraditi)

10-11BCH-a sada uzmem na $1250 (2BTC-a ukupno)
        20-25BCH-a uzmem ako dodje do $1150-1160 (4-5BTC)
        40-50+ BCH-a uzimam na $1015 (6-7BTC)

Ako padne na $850, uzecu jos 100 komada.

Mozda cu nekome pomoci da ne panici ako ode all in na $1070, a on zakuca na $1000. Tad vlada onaj efekat - propada sve, gubim sve, to bi bilo to.
        Bitcoin market is filled with individuals who know the price of everything, but the value of nothing.

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        21
        La.
        S obzirom na tvoje ocigledno iskustvo, zanima me tvoje misljenje o sledeca 3 metoda.

1- ARBITRAGE TRADING
        Buy low at a certain exchange (e.g. Poloniex) and sell higher at another exchange (e.g. Bittrex) using only altcoins with very low transaction fees (e.g. Verge).
        2- MICRO TRADING
        10 trades in 2 minutes.
        3- SCRIPT AND BOT TRADING WITH RNN
        Buying at a dip and script for selling with small profits like 1-2% but 10-20 times a day.

Takodje ako moze i misljenje sa kojom kolicinom novca se koja od ovih metoda isplati
        Hvala

Member Avatar korisnika Difermo
        Na forumu od
        May 2014
        Poruka
        1.457
        La.Prestige, po tvojoj proceni, hoce li zec pratiti rast ethereuma? Koja od ta dva imaju vece sanse za procentualnim skokom?
        spomenuo si da eth ako probije ath 500 je na dohvat ruke. sto bi bio skok od 66%. Moze li onda zec do 450$ ?

Moderator Avatar korisnika Vojkan
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        17.180
      15. Moja mašina
        • CPU: Phenom II X3 720 @ CM Hyper TX3 EVO
        • MoBo: Gigabyte MA770T-UD3P
        • RAM: 2x2 GB Elixir DDR1600
        • VGA: MSI GTX275
        • MON: Belinea 10 19 20
        • HDD: Western Digital WD2500KS
        • OPT: Samsung SH-224DB
        • Case: Chenbro Gaming Bomb, LC Power Arkangel LC8850
        • SND: Altec Lansing 321
      16. Bre ljudi to što je neko uspešan trgovac ne znači da je vidovita kleopatra, kakva to pitanja postavljate...

Member Avatar korisnika Difermo
        Na forumu od
        May 2014
        Poruka
        1.457
        Citat Citiram korisnika: Vojkan Pogledaj poruku
        Bre ljudi to što je neko uspešan trgovac ne znači da je vidovita kleopatra, kakva to pitanja postavljate...
        Ako mislis na mene!! Do sada je, koliko vidim, zec bio izdvojen. Stalno je bilo kontra. Kada zec raste ostali miruju i kontra. Pa je pitanje prosto, da li se zec prikljucio i da li ce pratiti rast ostalih, ili je ostao izdvojen slucaj...

Moderator Avatar korisnika Vojkan
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        17.180
      19. Moja mašina
        • CPU: Phenom II X3 720 @ CM Hyper TX3 EVO
        • MoBo: Gigabyte MA770T-UD3P
        • RAM: 2x2 GB Elixir DDR1600
        • VGA: MSI GTX275
        • MON: Belinea 10 19 20
        • HDD: Western Digital WD2500KS
        • OPT: Samsung SH-224DB
        • Case: Chenbro Gaming Bomb, LC Power Arkangel LC8850
        • SND: Altec Lansing 321
      20. I da li će skočiti 66%

Member Avatar korisnika k1z4
        Na forumu od
        Sep 2015
        Poruka
        553

Strana 10 od 132 PrvaPrva ... 678910111213142060110 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •