Šta je novo?

icloud - itunes

_david_

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
18.08.2016
Poruke
148
Poena
19
Drustvo jel moze neko da mi objasni kako da napravim itunes i icloud bez kreditne kartice, trazio sam po youtube-u ali su to sve zastareli video -i ... zastarelo, apple je ubacio neki nov sistem, ne prolazi to sto sam nasao na youtube-u
 
Registruj se na Hrvatsku. Ako zelis USA, odaberi neku besplatnu aplikaciju, skini je i onda kreni u proces registracije - u tom slucaju nece traziti CC.
 
Registruj se na Hrvatsku. Ako zelis USA, odaberi neku besplatnu aplikaciju, skini je i onda kreni u proces registracije - u tom slucaju nece traziti CC.

to sam vec radio... ali nema onog "none" stalno mi izbacuje za karticu, negde sam cak procitao da sada mora da se menja ip adresa, da je apple kao "sredio to" i to sam uradio preko vpn-a stavio ameriku i opet nema "none"
 
napravi cro nalog. skoro sam pravio dva naloga i moralo je na cro uz našu karticu. nije prolazila opcija kao ranije sa odabirom free aplikacije sa app storea jer su nešto drndali oko toga.
 
Ali na hrvatsku mi isto trazi kreditnu karticu... doduse ja i imam kreditnu karticu ali ne bih da je stavljam
 
pa da, traži karticu ali ces u tom slučaju moći da povežes tu koju imaš. mislim da ćes morati, trebao si malo da se raspitas pre kupovine iPhone-a jer ima cimanja oko njega...
 
pa da, traži karticu ali ces u tom slučaju moći da povežes tu koju imaš. mislim da ćes morati, trebao si malo da se raspitas pre kupovine iPhone-a jer ima cimanja oko njega...

katastrofa, sta sad? moram da stavim karticu ulicu i broj , ime i prezime itd? ako vec moram karticu da stavim... jel mogu onda srbiju da odaberem?

- pa ni nema srbija ... sta je bre ovo , sta sad da stavim koju drzavu?
 
Poslednja izmena:
mislim da ćes morati. sačekaj još nekoga ko je skoro pravio nalog. ja nisam uspeo kad sam pokusavao skoro da napravim za ortaka, tj. morala je kartica pa smo batalili.
ja imam dva prastara usa naloga koja koristim na hackintoshu ali su tada mogli da se naprave bez kartice...
 
gledam i ne verujem.. uzas lol

- a znas sta je jos problem, imam windows 10... instalirao sam itunes i izbacuje mi non stop crashed...
 
ne znam sta da ti kažem... prodaj to i uzmi android :)
 
pa hteo sam da uzmem honor 9 , ali sam narucio ajfon 8+ plus

- krastavac
 
sačekaj još nekoga da se javi, verujem da postoji neki bypass... ja sam batalio iOS pa sam malo ispao iz fazona.
 
uff, ne bih da odemo u flejm i ne znam sta bih ti rekao ali što da ne... ja bih ga uzeo :)
sačekaj do sutra, mozda ti neko reši ovaj problem ako si hteo iPhone. ja koristim vec dve godine Xperiu Z5 i ne planiram da ga menjam. inace moj prvi android posle punih 8 godina iOS-a i iskreno se ne bih vratio nazad.
 
uff, ne bih da odemo u flejm i ne znam sta bih ti rekao ali što da ne... ja bih ga uzeo :)
sačekaj do sutra, mozda ti neko reši ovaj problem ako si hteo iPhone. ja koristim vec dve godine Xperiu Z5 i ne planiram da ga menjam. inace moj prvi android posle punih 8 godina iOS-a i iskreno se ne bih vratio nazad.

ja imam trenutno samsung s3... nisam nikada robovao da imam dobar telefon, ali eto... kontao da uzmem neki dobar, pa sam porucio ajfon 8+

- pa dobro nema veze sacekacu ako se jos neko javi, hvala u svakom slucaju
 
Napravi Apple ID na telefonu prilikom prvog paljenja i aktivacije, i nece ti traziti platnu karticu.
 
razumem, sačekaj, pratim i ja temu da vidim ima li vajde da se sad to napravi kao nekad...
 
Poslednja izmena:
Radi ovo brate sto si dao link

- btw, mora da se promeni ip adresa, nece da puste kad dodjes do zadnjeg koraka gde kliknes za aktivaciju, izbaci crvenim nesto kao contact the apple support... reko aj da probam ono sto sam ranije cuo za ip adresu, skinem hotspot shield , konektujem se na ameriku, na whatismyipaddress vidim koja mi je ip adresa, u mom slucajo to je bila califronia, torrance grad wtf... pa reko da ne uprskam, onda sam trazio na googlu, zip code od grada torrance , area code, ulice.. itd.. i evo uspesno sam kreirao nalog bez kartice...na USA nalogu... hvala puno drugari

- zacrvenio sam ovo zato sto mi je mail ime i prezime , pre toga sam blurovao malo ali izbacio mi dve slike o_O...

u svakom slucaju hvala svima

- opet napominjem mora da se menja IP adresa
 

Prilozi

  • 11.jpg
    11.jpg
    31.5 KB · Pregleda: 102
  • 11.jpg
    11.jpg
    31.3 KB · Pregleda: 84
Poslednja izmena:
Moram da ozivim temu kako ne bih otvarao novu:

Ko koristi 12.6.3 verziju itunes-a sa app store, da li vam radi store ?
 
Ja koristim sad zadnju verziju na MacOS 10.12.6 radi bez problema.

A sto se tice Apple ID prilikom kreiranja potrebno ne da stavite datum rodjenja ispod 18 god i nema problema,ja sam tako napravio dosta naloga.
 
Nazad
Vrh Dno