Šta je novo?

Kupujem prodajem problem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mladen2008

Cenjen
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruke
871
Poena
170
Juce mi stigla poruka od Kupujem Prodajem da mi obrisali oglase, a kada sam probao da se logujem, izasla mi poruka:


Ja pojma nemam o kakvom telefonu je rec, a jedini telefon koji sam prodao je bio prosle godine, potpuno ispravan.
Ne mogu nikako da kontaktiram ljude iz Kupujem Prodajem, nemaju nikakve brojeve telefona a ni mejlove, sem kontakt forme u vezi problema, ali jos nema odgovora. Totalno bezveze da nemaju podrsku. Ima li neko ideju kako da stupim u kontakt sa njima?
 
Имао сам сличан проблем 2014. године. Проблем сам решавао преко сајта. Након тога су ми вратили налог и све огласе.
 
Meni dali ban na 5 dana zato sto sam oglasio digitalni sadrzaj (psn nalog sa 30 igara) sto po njihovim pravilima nije dozvoljeno. Ali zato na stotine njih oglasavaju steam igre, wot naloge, lol naloge. Kada sam ih pitao kako to oni mogu a ja ne odgovorili su mi da slobodno prijavim svaki oglas koji krsi kp pravila. Znaci da prijavljujem ljude koji generalno imaju nesto legit na prodaju ali se ne tretira ni kao stvar a ni kao usluga.
 
Pisali mi jutros i poslali broj telefona coveka koji me prijavio. Covek nema pojma ko sam i cudi se jer je prijavio nekog Ljubisu, bas me zanima sta ce sada odgovoriti na kp i da li ce vrate nalog.
 
Kako je mogao da te prijavi ako nisi razmenio nijednu poruku sa njim?

Када пријавиш превару, аутоматски сајт блокира корисника, без обзира да ли је размењена нека порука.
 
Kada se prijavljuje prevara unosi se ID korisnika , neko je greskom tvoj uneo pa si zato banovan trajno.
 
Najverovatnije, ali necu odustati tako lako dok se to ne razjasni.
 
Ja ne znam šta bih radio da sam dobio trajni ban. Brate, skor 460 pozitivnih ocena. Ko trguje na KP zna koliko treba vremena i rada da se dođe do te cifre. Jer se tek svaka druga-treća trgovina preko KP oceni zato što većina naroda nema KP nalog.
 
Me nisam siguran ni da su mi svaku desetu ocenili...
 
Bench forum nije podrksa za KP. Obratite se podrsci u slucaju bilo kakvih problema ili pitanja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno