Šta je novo?

Samusng 32 tv FHD

milanin

Slavan
Učlanjen(a)
15.08.2006
Poruke
318
Poena
345
Zdravo, da li ima neko iskustva sa ovim dole televizorom, ne vidim ga na samsungovom rs sajtu. Ono što tražim je tv, 32, fhd, smart ne treba, pošto je za ćaleta koji da gleda fudbal na njemu.
samsung-ue32m5002
hvala,
pozdrav
 
Pogledaj i LG 32LJ500V u istoj je klasi stim da za razliku od samsunga koristi IPS matricu, pa šta ti više odgovara... relano ne možeš da pogrešiš bilo koji da odabereš.
 
Hvala, uzeo sam ipak ovaj samsung. Pošto sam uzeo drugi nosač umesto ovog besplatnog, skinuli su tu još nekih 500 dinara i dali neku garanciju koja bi trebalo da radi ukoliko nešto se pokvari, oni sami preuzmu tv. Kod njih (trebali bi da su oni, radnja u južnom bulevaru, sad ne postoji) sam negde 2011 uzeo Dell-ov laptop i nije bilo problema.
Inače, kritika jednoj radnji za belu tehniku u Delta City-ju, otišao do njih prošle nedelje sa ciljem da uzmem tv ukoliko mi daju bar približnu cenu, i tu sam čekao jedno 5 minuta da oni vide da li mogu da mi daju popust koji treba da krene sutra. Na kraju, cena 2 hiljade veća od ove sa sajta, a jedna starija koleginica kaže, ne znam ja da li ti pričaš istinu, zašto bi ti dali tu cenu. Mene su tako izgubili za buduće kupovine, a pre par meseci sam kupio u njihovoj radnjj u Ušću novi laptop + original WinPro.
Što se tiče samog TV, ćale je oduševljen s obzirom na prelazak sa katodne cevi , ali meni deluje da je slika ipak malo bolja na smart varijanti i UI mi deluje lepše i ispeglanije, čini mi se i zvuk malo drugačije.
Ostaje sad da za Total TV uzmem onu karticu umesto STB (ističe ugovor, pa ne žurim).
 
Nazad
Vrh Dno