Šta je novo?

Windows Explorer zauzece u task menageru

pirke23

Poštovan
Učlanjen(a)
25.04.2017
Poruke
41
Poena
55
http://clip2net.com/s/3PhDXKA
Nisam se snasao gde da pitam, nadam se da nisam omasio temu. Imam problem od danas cujem komp bucnije i vidim TM cpu usage ide i preko 40% a pre 0-1% Do ovoga je verovatno doslo jer sam stavio 3 da se skidaju preko pirata, pa sam prvo skinute fajlove skenirao bez otpakovanja( nista nije pronadjeno ) pa sam komp skenirao sa malv-om i AV, skeniranje je trajalo skoro 3h i nasao sam trojana i jos 3 sitra ali nakon brisanja se nista nije promenilo, zatim sam uradio: disc cleanup, defragmen, update ali nista od toga ne pomaze.
 
Jesi li proverio update? Možda skida neko ažuriranje za sistem ili neki software...
 
Proveren ne skida nista, zatim sam bio u device m. tamo je skinut novi drajver za gpu > restart i sve isto.
Na netu sam procitao da odem u safe mode i izvrtim malv i av, av nije hteo da izvrti a malv nasao nesto u vezi chroma obrisao > restart i opet sve isto.
 
Napravio novi user i sve je lepo 0% zauzece, vidim da radi, vratim se na ovaj stari user pobrisem sve ikonice i opet isto.
 
Meni je juče explorer zauzeo 20GB RAM-a dok sam brisao 75000 video fajlova sa 26TB diskova u raidu. Morao sam da gasim neke programe da bi mogao da obrise sve fajlove.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Obriši sa DDU, i stavi najnovije nVidia sa sajta.
 
Nazad
Vrh Dno