Šta je novo?

Pomoc oko stampaca, pravi fleke...

321321

Cenjen
Učlanjen(a)
11.03.2013
Poruke
57
Poena
160
Kada odstampam stranicu desava se ovo na slici...kako da resim ovo, tj do cega je....
23f0a48bc8489aa51d7efb3421551415.jpg


Послато са X5max_PRO уз помоћ Тапатока
 
Zameni kertridž.

Očigledno ti prosipa toner, a i brisač na kertridžu je vrisnuo. Ako je reciklirani kertridž u pitanju moguće je da u servisu ne prazne otpadni toner pa da se prepunio. Izgleda da i bubanj ne radi kako treba jer ostavlja bele fleke celom dužinom papira.
U svakom slučaju je verovatno samo kertridž u problemu...
 
Poslednja izmena:
Zameni kertridž.

Očigledno ti prosipa toner, a i brisač na kertridžu je vrisnuo. Ako je reciklirani kertridž u pitanju moguće je da u servisu ne prazne otpadni toner pa da se prepunio.
U svakom slučaju je verovatno samo kertridž u problemu...
Toner je stari, ja ga punio, model stampaca je samsung 1640, ima onaj fazon sa resetovanjem eproma. Znaci resenje je novi toner?

Послато са X5max_PRO уз помоћ Тапатока
 
Toner je stari, ja ga punio, model stampaca je samsung 1640, ima onaj fazon sa resetovanjem eproma. Znaci resenje je novi toner?

Послато са X5max_PRO уз помоћ Тапатока
Laserski stampac....

Послато са X5max_PRO уз помоћ Тапатока
 
Ako ne znaš šta tačno radiš nije preporučljivo sam da ga puniš, pogotovo ne sada kada imaš jeftinih kineskih kertridža koji rade posao.
 
Ako ne znaš šta tačno radiš nije preporučljivo sam da ga puniš, pogotovo ne sada kada imaš jeftinih kineskih kertridža koji rade posao.
Ok, raddio je jedno vreme dobro pa poceo da brlja. Gledao sam uputstvo na yt...

Послато са X5max_PRO уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno