Šta je novo?

Slušalice sa noise-cancelling opcijom i mikrofonom?

tibby

Slavan
Učlanjen(a)
28.04.2003
Poruke
362
Poena
319
Pozdrav drugari, u potrazi sam za nekim slušalicama koje imaju noise cancalling opciju, budući da u jednoj prostoriji dve osobe često razgovaraju istovremeno preko Skype-a i ometaju jedna drugu.
Da li imate iskustva sa ovakvim slušalicama gde ova opcija funkcioniše solidno, i da imaju mikrofon?
Hvala unapred na svakoj preporuci! :banana:
 
Ima ih vise, ali pitanje je koliki ti je budzet.
Jabra, Bose, Sony, B&O, Beats...
 
Ja sam uzeo sad na akciji u iStyle-u Beats Studio2 Wireless za 30k, sluske su fenomenalne, od dizajna do zvuka (ja obozavam bass, ako ga ne volis toliko onda zaobidji Beats), ako imas Apple uredjaje prelako se povezuju, koliko sam se mucio sa prethodim sluskama toliko se ne mucim sa ovim, I da odredjene boje su na akciji, ja sam uzeo zlatne :)
 
Ja sam kupio ovo:
https://www.sony.com/electronics/headband-headphones/mdr-1000x

Kod nas kostaju nesto besmisleno, na Amazonu su oko 350 EUR. Imaju sve sto trazis - mikrofon, izuzetnu aktivnu izolaciju od spoljasnje buke, dva moda filtracije spoljasnjosti, 3.5mm jack za audio kabl (kada ti baterija zvekne), Bluetooth podrsku... Izuzetno su udobne, kvalitet zvuka je sasvim ok, preko audio kabla jos bolji, baterija traje ceo dan. Apsolutna preporuka.
 
Ja pre neki dan uzeo Bose QC25. Pre svega zbog dugih letova avionom, za to ih preporučuju kao..

Nemoj očekivati od bilo kojih NC slušalica da ti potpuno ugase glasove i tako neke random tonove. Osim što fizički izoluju, elektronika dobro utiša neki konstantan zvuk, zvuk motora, neki huk ulice, kancelarije. Ali naravno ako neko buši ulicu pneumatskom bušilicom to će da se čuje.

Veoma su udobne ove Bose, kvalitet zvuka, to je subjektivno, meni nisu ništa specijalno, ok je.

Kod nas koštaju 47000 dinara, ima QC35 bluetooth verzija koja je 54000 valjda.. Po oglasima su mnogo jeftinije, ali kako prepoznati original.. :/
U USA su 330 dolara ove skuplje..

Evo jedna moja foto od pre neki dan :)

P1290030.jpg
 
Pozdrav drugari, u potrazi sam za nekim slušalicama koje imaju noise cancalling opciju, budući da u jednoj prostoriji dve osobe često razgovaraju istovremeno preko Skype-a i ometaju jedna drugu.
Da li imate iskustva sa ovakvim slušalicama gde ova opcija funkcioniše solidno, i da imaju mikrofon?

Noise canceling ti neće gotovo uopšte potisnuti razgovor pored tebe. K'o što neko reče, lepo potiskuju ujednačene tonove, niske pogotovo. Random zvuk, razgovor, vrlo slabo.
Bolje će da te izoluju neke dobre potpuno zatvorene slušalice.
 
Nazad
Vrh Dno