Šta je novo?

BitcoinZ (BTCZ)

Jako dobar coin ko je ugrabio prije whattomine :)

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk
 
bio je 30% posto isplativiji od etha zadnjih dana, a mislim i da je sad odlican za kupovinu cena je pocela da raste od kad se pojavio na ccexu mislim da je tek danas poceo trade tamo
 
Poslednja izmena:
pa sto ne rekoste ranije za coin :).. krastavac svi cute :).. valja ovo ugrabiti jos dok moze..
 
A kako se zna za neki novi novcic koji se pojavi da ce se uopste pojaviti,gde pratite?Koliko je minimum na berzi da se ulozi depozit kako bi ae trgovalo?Koju predlazete?
 
Poslednja izmena:
A jedini exchange koji ga ima preposteni C-Cex. :)
 
Pa sto sad nije isplativ,koliko ga se dobije...nesto malo preko 1000 mesecno?
Pa ako je tako drzati ga i cuvati mozda ode na neku lepu cifru a za 10 dana moze fino da se iskopa...ne vidim sto sad ne bi bio dobar ne mora se kopati svaki dan.
 
Ovi likovi što se pojavljuju i kažu tipa bio je super dok nisu svi saznali za njega pokazuju pravi srpski mentalitet, zato smo tu gde jesmo...
 
@nesatom dnevno se pojavi oko 10tak coina, i ja nasumično pustim neke koje mi se svidjaju, ne mogu svakog dana otvarati postove, i postovati ovde nove coine. Zato što su 99% scam a jedan ubode da je dobar. Tako da prati https://bitcointalk.org/index.php?board=159.0 i sam odluči koji coin je dobar.
 
To ti je zivotna filozofija - sto ti da imas kada mogu ja :D
Tako je bilo svojevremeno i sa LEO coinom, par ljudi se pre godinu ipo, dve nafilovalo BTC-om sve u 16.
 
Pustio sam i ja na 3500 sola da kalemi malo, doduse na wallet.
 
Zajednica novog coina BitcoinaZ BTCZ u cilju promocije napravila faucet stranicu ,dobija se besplatno 0.15 BitcoinaZ svaka 24 sata

http://www.btczfaucet.com
 
Poslednja izmena:
Vredi, u konverzaciji(konverziji*) btcz/zec dobar sam oko 15,20%
 
Poslednja izmena:
Izgled da je opet ljudska pohlepa napravila zlo i unistice ovaj coin koji je stvarno imao velikog potencijala
Nasto je razdor u zjednici BTCZa
Odlazi jedan razvojni programer i gasi svoj Android BTCZ Wallet na gogle play storeu
Skinuli su ih i sa whattomine.com
 
Na Bitcointalks sam procitao da je taj developer platio 4 BTC menjacnici C-Cex da dodaju Bitcoinz , nakon cega su ga ostali developeri i zajednica iznapusavali (iako sigurno on nije imao losu nameru time sto je "podmitio" C-Cex). Navodno je dodavanje na C-Cex donelo vise stete nego koristi, mada ja nisam bas siguran u tu njihovu tvrdnju. Bilo kako bilo, on je otisao, a zajednica i BTCZ nastavljaju bez njega. Licno, ne verujem da ce tek tako ovaj coin da umre, naprotiv.
 
Nije on iz svog dzepa platio 4 BTC-a, vec je bilo 3 poola gde se rudarilo i gde su ljudi usmeravani kako bi sav fee isao kao donacija za listing na neku od menjacnica.
 
Nisam znao da je bilo sa pool-a, ali sam pretpostavio da nije od svojih para, nego sam mislio da je od nekih zajednickih, tj community, pa da su ga zato i kritikovali. (mada sad kada razmislim, s obzirom da nemaju pre-mine, otkud im community novac? Jedino donacije).
Inace, bas zbog toga sto nema pre-mine, verujem da ovaj coin ima sansu da uspe, jer takvi coini imaju znacajniju podrsku ljudi.
 
Gde se moze kupiti ovaj coin nekih 10000 coina sa dolarima ?
 
Nisam znao da je bilo sa pool-a, ali sam pretpostavio da nije od svojih para, nego sam mislio da je od nekih zajednickih, tj community, pa da su ga zato i kritikovali. (mada sad kada razmislim, s obzirom da nemaju pre-mine, otkud im community novac? Jedino donacije).
Inace, bas zbog toga sto nema pre-mine, verujem da ovaj coin ima sansu da uspe, jer takvi coini imaju znacajniju podrsku ljudi.

Meni se takodje svidja novcic, mada kako je otisao Antony vlada haos tamo na Slacku...
 
Nazad
Vrh Dno