Šta je novo?

BitcoinZ (BTCZ)

Ima li neko objasnjenje za ovako niskom cenom BTCZ? Iako se BTC se vratio na 9000$ BTCZ je i dalje na dnu!!!
 
Moja pretpostavka je da oni kitovi koji su donirali tih 10 BTC za novi exchange hoce nas pilicjare da istresu iz gacja pre pumpa. Mora da isplate investiciju nekako, a mnogo je lepse da ga placaju 42 satoshija, nego 80
 
Potpuno si u pravu... Na slican zakljucak sam i ja dosao ali reko ajde da cujem sta kazu drugi...
 
Kogod predvidja cenu bilo kog coina u 2023. (ajde, sa izuzetkom Bitcoina ili Ethereuma) je ili sarlatan ili manipulator ili oba.
 
Ipak mislim da je ne 99.9% nego 100% coina ukljucujuci i Bitcoin narucito pod veeelikom manipulacijom i sve je jaaakooo daleko od decentralizacije....
 
A za Ripli sam bas citao polovinom decembra narednih 5 godina kao cenu i predvidjanja...za tih 5 god nisu mu dali vise od 2$ a on je dostigao 3.52$...tako da...
 
Ma naravno...slazem se..sve je to uticaj vise faktora u datom momentu...Kao dugorocna vremenska prognoza LOL... Iskreno svi koji poseduju BTCZ voleli bi da vide dosta vecu cenu od trenutne jer je ovo stvaaarno sramotno...
 
Jedino sto me ziiivo interesuje je gde ce ovih navodnih 10BTC donacije da zavrsi... Koju to svetlost dana ce ugledati BTCZ i da li ce to biti svetlost ili nesto drugo... Sve u svemu nadam se da ce mo to prvo uskoro saznati...
 
Ne znam sto se cimate bzvze...ja sakupljao 10 dana i klepim prodaju na 100 satosija i ne pokajem se,pokajem se samo sto sam novac prebacio na Btrex i usao u drugi coin a PLANIRAO da sacekam malo da padne cena da kupim...ravno sam sakupio 0.055 BTC...Sad da su mi ostale te pare....za sve novce bi uzeo po ovoj mizernoj ceni BTCZ jer ce u narednom periodu kad svi altovi pozelene i on doci na svojih 100-120-130 satosija,bez dileme i sumnje.
Da je neko redovno pratio cenu njegovu na konkretno Tradesatoshiju...video bi dosta oscilacija u ceni i tu se moglo lepo zaraditi.Prodas po 100+ pa uzmes posle 10-15 dana po 70-80...i tako u krug :)
Manite se cene za koju godinu vec cekajte pravi trenutak i poduplajte trenutni broj coina :)
 
Ma to i jeste poenta i svaka ti je na mestu.. al sta da radimo mi koji smo ga kupili malo po 65 pa malo po 45 mislivsi da je tu kraj... :S:
 
Ma to i jeste poenta i svaka ti je na mestu.. al sta da radimo mi koji smo ga kupili malo po 65 pa malo po 45 mislivsi da je tu kraj... :S:

Ja bi te savetovao da cekas,hodl i polako.Nema ti druge.Isto je i meni i nekom drugom koji se zakopao sa nekim drugim coinom.Oporavice se ovo,ne moze vecno ovako,treba vremena.
To je moje misljenje.Ja imam Ripli od 4 januara kad sam ga...mnogo platio.Da ga sad dajem dzabe :) sile nema...cekacu,jedino nam to i preostaje.
I ja bi uzeo po toj ceni veruj mi jer ne bi ocekivao da jos ide dole,to ti je dobra cena ako ti je za utehu :d sta da kazu oni sto su ga kupovali kad je bio 150 satosija,2-3 dana posle moje prodaje po 100(a imao sell order na 146 satosija i cekao mesec dana i eto...)to se zove nesrecan splet okolnosti al *mjau**mjau**mjau*a...
 
Ma razumemo se u potpunosti..jos sam ja u tom padu uspeo malo arbitrazom da povecam broj i sve je bilo ok i dok je padao jer je i tu bilo dobrih trenutaka koje sam ugrabio ali sad stvarno nema dalje.... Ono sto je Texacha iznad napisao da investitori ili kako god se zvali zele ovako nisku cenu i trljaju ruke kupeci novcice po niskoj ceni ima apsolutno smisla samo ajde mi recite ako nisam u pravu za sledece ili ako ja to posmatram drugacije... Gledam bas na tom cuvenom Binenece novcic Nem (xem) bukvalno ali bukvalo pred sam izlazak 20.3. na Binence je dostigao svoj vrhunac i od tog trenutka on se strmoglavio... Bojim se samo da i ovaj BTCZ ako ugleda svetlost dana na nekoj jacoj menjacnici ne pozeli neki NOVI investitor jos nizu cenu :trust:
 
San svakog coina - da dospe jednog dana na CoinBene!
 
Texacha ti si vise po drugim forumima i predpostavljam malo vise informisaniji... Koliko po tebi je ovo realno i da li to zaista moze doneti neki veci rast cene BTCZ?
 
Po meni, bez Binance ili eventualno Bittrex mrka kapa.
A oni cekaju sa onih 10 BTC bull market, pa da onda ulete na neki "veci exchange". Samo se nadam da se nisu predomislili pa kojim slucajem platili tih 10 BTC za ovaj CoinBene. :trust:

Isto tako, mislim da je cena takva kakva je , jer nekome to odgovara. Drzi je vestacki i istresa iz gaca male minere. Kad krene bull celog marketa, platice neki veci exchgange sa tih 10 BTC, pustice dobre vesti, krenuce da mu pumpaju cenu i eto... isplatice investiciju od 10 BTC mnogostruko. Zbog toga je i jedan od uslova te donacije bio da se ne govori javno za sta je tacno.
Samo sto ce onda i cika-Tex da istrese ovo sto je nakupio, a vala nakupio je previse. Hodl je za naivne! :whip:
 
Poslednja izmena:
Pa ovi kromanjonci su dali 10 BTC za CoinBene! *mjau**mjau**mjau*, pa ovo ni Boldrik ne bi uradio.
 
Da li u ovom kontinuiranom padu gotovo svih jacih coina ovo izgleda normalno da BTCZ se uzdize na gore ili cemo ipak MORATI videti jos nizu cenu pre nego bi i sam BITCOIN krenuo na gore..ako krene u skorijem periodu!!!???
 
Kakvo uzdizanje btcz, pada od januara kao većina valuta... Ako misliš u 24h to ne gledaj.
 
Iskreno prvi ja bih voleo da on sad zakuca ne na 100 nego na 500 satosija ali kad sagledam kompletnu sliku i gledam kako se cena pumpa na gore nekako mislim da pre nekog veceg-manjeg danasnjeg skoka BTCZ MORA da zakuca na mnogo nizu cenu nego i gde je bio.... Daj boze da ja nisam u pravu ali cinjenicne stvari govore tako...
 
16. aprila je dodavanje na CoinBene exchange, a za 15. tj sutra su najavili "major announcements". U stilu Justin Suna, najava najave.
Ocekujem epsku glupost, ali se potajno nadam da je mozda i nesto zaista bitno i pametno.
 
Eto skocio je BTCZ 40%, valjda je neko ovde uzeo lovu? :D
Ja imam citavih 800 coina iskpano. :d
 
Ja sam ih se resio na 100 satosija ravno...
 
Nazad
Vrh Dno